Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledze dowiedziałem się że moja była i ulubiona furka jest opisana na forum A4. Widzę że zrobiłeś pewne mody. Dla mnie jednak najfajniejszy był taki jak Ci sprzedałem nawet z tą gałką:). Ja bym jednak zostawił masywne felgi srebrne i znaczek z tyłu. Reszta ok. Tak czy inaczej ja przez prawie 3,5 roku miałem radość z jazdy tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem a tu odezwał się były właściciel auta. Nie wiem czy to przeczytasz ale... Jak dla mnie tamta gałka nie pasowała mi ta od RS4 lepiej wygląda :) Koła mam ale w innym kolorze i jak tylko będzie chwila to wrzucę fotki bo aktualnie na nich jeżdżę. Co do Znaczka to wrzucę tylko myślę czarny czy srebrny. A co tam u Ciebie czym teraz jeździsz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do auta czekają już do montażu sprężyny - 30mm od serii , PDC na przód i lusterka el składane z fotochromem, było też kilka modów w wewnątrz jak będę miał chwilę to wrzucę zdjęcia środka. Co do znaczka to sam nie wiem jedni mówią że jest spoko teraz a inni żeby założyć. Ja na razie nie będę zakładał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega jest ten kolor lakieru, środek tez bardzo smaczny, super sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprężyny wybrałeś? Ja zdecydowałem się na Eibach i jestem zadowolony :wink: Co do znaczka to jeśli Tobie się tak podoba to ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach Pro-Kit doszedłem do wniosku że założę tez nowe amorki żeby to wszystko grało jak trzeba.

---------- Post dopisany 23-05-2014 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 14:51 ----------

2yra9yzu.jpg

Na szybko fotka auta na nowym zestawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby tył troszkę niżej siadł czy takie wrażenie na fotkach? :mysli: Ogólnie fajna sztuka! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar nie był jakiś dokładny ale wychodzi (bardziej przód bo z 66,5 z tego co pamiętam tył 65,5 ) :

Przód: ok 63,5

Tył: ok 64,5

45523c39985a44a73817a4b6d6808300.jpg

Taka sytuacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...