Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Życzenia Świąteczno - Noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkiego dobrego wam i sobie życzę ja :decayed:

Opublikowano

no to ja też życzę Wam spokojniejszych Świąt i bezproblemowych odpaleń z rana na mrozie...żeby było na czym odpalać :wink4::decayed:

Opublikowano

Zdrowych , pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szampańskiej Nocy Sylwestrowej do białego ranka dla Was i dla waszych najbliższysz życzę Wszystkim zaczynając od Nowicjuszy , Początkujących , Użytkowników , Władców Postów po Klubowiczów , Vipów , Moderatorów , Adminów a kończąc na Prezesie :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Tradycyjnie jak co roku

sypią się życzenia wokół,

większość życzy świąt obfitych

i prezentów znakomitych,

a ja życzę, moi mili,

byście święta te spędzili

tak jak każdy sobie marzy.

Może cicho bez hałasu

idąc na spacer gdzieś do lasu,

może w gronie swoich bliskich

jedząc karpia z jednej miski,

może gdzieś tam w ciepłym kraju

czując się jak Adam w raju,

może lepiąc gdzieś bałwana,

jeśli śniegu napada.

Wesołych Świąt

Opublikowano

Wszystkim Klubowiczom i Ich Rodzinom składam życzenia Zdrowych Pogodnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Opublikowano

Wesołych i pogodnych świąt i bezawaryjnej, bezkolizyjnej jazdy :a4fan::drunk::good:

Opublikowano

Wesołych Świąt ;) bezawaryjnej jazdy życzę :yeee:

Opublikowano

Meryy krysmes :naughty: $ na mody i dużo zdrowia

Opublikowano

najlepszego wszystkim, Wesołych Świąt. :kox:

Opublikowano

Wesolutkich Świąt i Szczesliwego Nowego 2012 roku.... :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt i gumowych drzew :):hi:

Opublikowano

Wesolutkich, smaczniutkich i ogólnie wsio dobrego :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt koledzy :wink4::good:

Opublikowano

Dużo szczęścia, eee... to banalne.

Dużo se.ks.u, aaa... to normalne.

Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.

Oj, po prostu wesołych świąt! :tongue4:

Opublikowano

Wesołych Świąt Wszystkim :):hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem! :hi:

Wszystkiego najlepszego! :hi:

--------$

-------$$

------$$$

-----$$$$

----$$$$$

---$$$$$$

--$$$$$$$$

-$$$$$$$$$

$$$$$$$$$$

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych i szczesliwego nowego Roku :naughty::good:

Opublikowano

Wesołych Świąt hihi

DSCF9588.jpg

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w te święta dla wszystkich :) wielu kilomentrów w AUDI w nowym 2012 roku :)

Opublikowano

Zdrowych,pogodnych,wesołych i rodzinnych Świąt! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.