Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż ORI lotki S LINE avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Woda wszędzie wejdzie. Ciekawy jestem co się dzieje pod taka lotką po paru ładnych latach. 

W sumie klapę do avanturnika można wyrwać taniej od lotki.

Opublikowano

Znacznie gorzej jest pod listwami drzwi , mimo to dobrze się trzyma blacha

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Czym usuwaliście starą taśmę z lotki? Jak myślicie czy ten preparat będzie dobry? https://eshop.wurth.pl/Srodek-do-usuwania-szczeliwa-ZMYWDO-RESZTEK-USZCZELN300ML/08931000.sku/pl/PL/PLN/

 

Edit: Polecam ten środek do usuwania starej taśmy z lotki. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Moje uwagi:

-pomocna będzie plastikowa szpachelka do zrywania taśmy 

-uważać aby środek nie dostał się pod lotkę bo potrafi odparzyć lakier

-najlepiej czyścić na 2 podejścia.

Edytowane przez Damjan

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Chcę przykleić lotkę na taśmie dwustronnej i kleju do szyb.

Nową taśmę przykleje po wyczyszczeniu w miejsce starej , ale gdzie nałożyć klej do szyb?

Tak jak zaznaczyłem na zdjęciu będzie ok?

Czy przy takim nałożeniu kleju nie pokrzywi mi lotki jak klej wyschnie?

fe7e3ee8864dd3ef72b34694b4e8695a.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej,

A czy sa jakies roznice w wielkości lotki miedzy B7 a B6?

Opublikowano
2 godziny temu, Voucher napisał:

Hej,

A czy sa jakies roznice w wielkości lotki miedzy B7 a B6?

Nie , tylko inne wycięcie pod światło stop

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

No to moja juz prawie przygotowana do lakierowania ;).

Czy myslicie aby czyms jeszcze zabezpieczyć miejsce na rogach w ktorym jest poxipol?

Dodatkowo jak rozprowadzic klej na lotce aby jej nie pofalowalo?

20190324_011939.jpg

20190324_012008.jpg

20190324_011959.jpg

20190324_113352.jpg

Opublikowano

Ja swoją przykręcałem i na taśmę dwustronną kleiłem, co do poxipolu , ja u znajomego nadlewałem plastik na zasadzie spawania

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Ja tam po miejscu gdzie taśma była kleiłem na klej do szyb. Równy nie za gruby pasek i docisnąć lekko ruszając na boki tak jakbyś płytkę kładł. Rok czasu się trzyma i nic się z nią nie dzieje.

Opublikowano

Tomasz taka mała rada -zastanów się poważnie nad klejem jej klejem do szyb, jak spali się światło zastanawiałeś się jak je wtedy wyciągniesz? ;) 

Opublikowano
8 godzin temu, 3r4 napisał:

Tomasz taka mała rada -zastanów się poważnie nad klejem jej klejem do szyb, jak spali się światło zastanawiałeś się jak je wtedy wyciągniesz? ;) 

Dlatego dostosowałem wycięcie na światło stop pod B6 ;)

Ewentualnie na co ją przykleić aby jej nie zwiało? Taśma wystarczy?

Edytowane przez Voucher

Opublikowano
46 minut temu, Voucher napisał:

Dlatego dostosowałem wycięcie na światło stop pod B6 ;)

Ewentualnie na co ją przykleić aby jej nie zwiało? Taśma wystarczy?

Złap ją klejem do szyb dodatkowo chociaż w miejscach gdzie jest orginalnie przykręcana

Opublikowano

Sama taśma też wystarczy .Zapodaj na całej mozliwej powierzchni, tylko w ciepłym garażu. Oczywiście odtłuść obie powierzchnie przed klejeniem ,

Opublikowano

Dzięki za Wasze rady.

Zastanawiam się czy jeszcze w jakiś sposób zabezpieczyć miejsce klejenia poxipolem. Podejrzewam, że mój lakiernik przeciągnie to miejsce jeszcze szpachelką, a póżniej podkładem do plastików, aloe czy to wystarczy?

Opublikowano

Większość z was montuje lotkę na kleju do szyb, ale nikt nie pisał na jakim, może podpowiecie jaki, a może to bez znaczenia ? Z góry dxieki 

Opublikowano

Poprostu klej do szyb, każdy będzie dobry do lotki

Opublikowano

Ja mam na taśmie dwustronnej i ok 4 lata daje rade.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. A wiercił ktoś dodatkowo otwory? W jaki sposób dokładnie wymierzyć miejsca pod kołki w lotce?

Opublikowano
2 godziny temu, Lukasz0417 napisał:

Witam. A wiercił ktoś dodatkowo otwory? W jaki sposób dokładnie wymierzyć miejsca pod kołki w lotce?

daj sobie spokój z wierceniem. 10 razy więcej roboty i jeszcze musisz porządnie zabezpieczyć bo Ci rdza zeżre :eusathink:

Opublikowano

Ja robiłem otwory , bierzesz karton trochę większy niż lotka i wciskasz go na mocowania lotki, obrysowujesz lotkę i wycinasz szablon , przykładasz na klapę i odznaczasz otwory, wiercisz , zabezpieczasz i montujesz, otwory do których przykręcasz finalnie są już od spodu w klapie, roboty max godzinka na spokojnie ,ale myślę że wystarczy dobra taśma dwustronna , ewentualnie trochę kleju do szyb, wszystko zależy od stylu jazdy , znajomemu lotkę ściągnęło podczas szybkiej jazdy ok 200km/h , miał na samą taśmę 3M

Edytowane przez greg2505

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.