Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż ORI lotki S LINE avant


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przykleiłem :wink: tylko 15min roboty a i tak nikt tego nie oderwie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ta taśma będzie odpowiednia do przyklejenia lotki...

http://www.conrad.pl/Ta%C5%9Bmy-dwustronne-DT595200197-3M-VHB%26trade;-5952F-Czarny-%28DxS%29-3-m-x-19-mm-Akryl-Zawarto%C5%9B%C4%87:-1-Rolka%28ek%29.htm?websale8=conrad&pi=806742&ci=SHOP_AREA_17270_0809055

Bo jeśli chodzi o szerokość to 19mm powinno wystarczyć a jeśli chodzi o grubość :eusathink: nie wiem 1,5-2 mm

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ta taśma będzie odpowiednia do przyklejenia lotki...

http://www.conrad.pl/Ta%C5%9Bmy-dwustronne-DT595200197-3M-VHB%26trade;-5952F-Czarny-%28DxS%29-3-m-x-19-mm-Akryl-Zawarto%C5%9B%C4%87:-1-Rolka%28ek%29.htm?websale8=conrad&pi=806742&ci=SHOP_AREA_17270_0809055

Bo jeśli chodzi o szerokość to 19mm powinno wystarczyć a jeśli chodzi o grubość :eusathink: nie wiem 1,5-2 mm

kleiłeś na tą taśmę ,bo właśnie ją kupiłem i nie wiem czy na samą taśmę utrzyma,wziąłem się dziś za montaż i po zmierzeniu otworów w klapie wychodzi 48cm,a rozstaw bolcy w lotce 46cm,może ktoś zmierzyć u siebie odległość otworów w klapie ,są pod tapicerką,narazie odpuściłem i myślę ,że kupię klej i zamiast przykręcać dodatkowo punktowo złapię ją na klej do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdybym miał kleić jeszcze raz to nigdy wiecej na tasme.. tylko i wyłacznie klej do szyb .. :) Ową lotke stracilem przy w miare duzej predkosci.. :) a dokladnie 270km/h . w S4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na jaką szerokość taśmy lotka była montowana oryginalnie? Tak żeby idealnie mieściła się taśma w zagłębieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany. Kupiłem nową ori lotke i jest juz z taśmą. Montował ktoś na ori taśmę bez wiercenia otworów? Będzie trzymać?

Wysłane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usunąłem taśmę dwustronną, wyciąłem kołki montażowe i przykleiłem na klej do szyb. Trzyma jak trza. Taśma jest dobra jak przykręcisz ją dodatkowo tak jak jest w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosiłbym o wklejenie linku z all do taśmy 3M ,są różne za 6zł za 20zł itp,nw którą wybrać,która jest ori 3M?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo już masz nic się nie dzieje dawałeś dodatkowo klej do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 10:41, tomek899 napisał:

zrywaliscie ta stara tasme ?

ja zrywalem tasme stara i tylko na klej do szyb, nie do ruszenia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem, jest minimalnie wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo trzymać na niej obciążenie ile godzin dałem klej do szyb i taśma 3M klejone 2 godziny temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i pięknie. Tylko jestem ciekawy jak będzie się miała sprawa z korozją. Lotka minimalnie wyżej od dachu. Pęd powietrza odpowiednio wtłoczy wodę w naszą taśmę czy wywiercone otwory. Wiadomo, taka taśma trzyma wodę która pod taka lotka razem z solą dłuugo schnie.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma jest po całej długości, więc woda raczej nie dojdzie,otwory zamalowane i wokół śrub silikon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...