Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

wypierdole go na zbity pysk... :/ a jak nie zegarek to co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może przeładowanie od zapieczonych łopatek się zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i tak turbo zaraz inne wkladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla pewnosci mozesz sprawdzić :cool1: bo moze zaworek daje sie we znaki albo jakaś inna plaga po zimie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa, zaworek tez jest nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeładowanie masz bo się niunia wkurza że jej za małe "buciki" kupiłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest okejas;) wskaznik jest do d*py, trzeba sie w VDO zaopatrzec albo Greddy.

tak na marginesie, moja niunia zachwycona z 18" :polew: z nowego rozrzadu, hamulcow, poduszek pod silnik, przekladni i drązkow.

w srode nastepne mody... tzn turbawka i wywalenie srodkowego tlumika. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest okejas;) wskaznik jest do d*py, trzeba sie w VDO zaopatrzec albo Greddy.

tak na marginesie, moja niunia zachwycona z 18" :polew: z nowego rozrzadu, hamulcow, poduszek pod silnik, przekladni i drązkow.

w srode nastepne mody... tzn turbawka i wywalenie srodkowego tlumika. :)

rezaj rezaj to się pogonimy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulcow

u mnie już leży zestawik 312mm :naughty:

tylko na razie brak czasu na rezanko czy oddanie nawet do warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest okejas;) wskaznik jest do d*py

;( ;( ;( ;( ;( ...nawet mi ku**a nie mów :co:

W hooja walą te wskazniki :polew:

Czyli teraz wszystko wychodzi :gwizdanie: dobrze ze sie nie napalałem na wskażnik od davidsa :song: Teraz juz wiadomo dlaczego Somesowi 1,7bara dmuchało :decayed: Topor zrób logi bedziesz wiedział ile dmucha :wink4: 1 mbar = 0.001 bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi teraz awx tez podmucha 1.7 Bara na tym wskazniku :mysli: ale ogolnie laduje 1.5 caly czas czasem jak depne to do 1.7 dochodzi.

Mi to sie zaczyna wydawać że cos tu jest przekombinowane z tymi wskaźnikami :decayed: ciekawe ile u mnie by pokazał :decayed::kox: Davids u Ciebie pewnie dmucha 1,45 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pier**lisz że aż głowa boli :naughty:

:decayed: jak tu jeden za drugim zaczyna pisac że cos nie tak na tych wskaźnikach im pokazuje to wnioskuje sobie że cosnie teges z nimi :wink4: matematyki nie oszukasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszeliście o wskazniku SRTL Boost z pamięcia z ustawieniem itd.

zajebicha zabawka :kox: bawiłem sie dzisiaj

kolega, który robi autka także dla sportu ma w swoim WRX

bede zamawiał u niego :kox:

nie wiem ale cena chyba 450zł

nie miał dzisaiaj za bardzo czasu wiec sie dowiem więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pier**lisz że aż głowa boli :naughty:

:decayed: jak tu jeden za drugim zaczyna pisac że cos nie tak na tych wskaźnikach im pokazuje to wnioskuje sobie że cosnie teges z nimi :wink4: matematyki nie oszukasz :polew:

najwyższą wartość na ostatnich logach mam 2407 a wiesz że zmagam się z nieszczelnościami :wink4: ile to? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pier**lisz że aż głowa boli :naughty:

:decayed: jak tu jeden za drugim zaczyna pisac że cos nie tak na tych wskaźnikach im pokazuje to wnioskuje sobie że cosnie teges z nimi :wink4: matematyki nie oszukasz :polew:

najwyższą wartość na ostatnich logach mam 2407 a wiesz że zmagam się z nieszczelnościami :wink4: ile to? :cool1:

1,4 :wink4: Ma ktos na forum jakis wskaźnik z tych droższych co Cristoforo wymienił :mysli: moze to w tym tkwi pies pogrzebany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,4 :wink4: Ma ktos na forum jakis wskaźnik z tych droższych co Cristoforo wymienił :mysli: moze to w tym tkwi pies pogrzebany :mysli:

czyli dobrze mi pokazuje :wink4: wcześniej jechał lepiej i pokazywało więcej... dlatego chciałbym w tym oto miejscu obalić Twoją teorię :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,4 :wink4: Ma ktos na forum jakis wskaźnik z tych droższych co Cristoforo wymienił :mysli: moze to w tym tkwi pies pogrzebany :mysli:

czyli dobrze mi pokazuje :wink4: wcześniej jechał lepiej i pokazywało więcej... dlatego chciałbym w tym oto miejscu obalić Twoją teorię :decayed:

:decayed: sam juz nie wiem jak to jest :mysli:

Skoro zakładamy ze seria jeździ na 0,9bara co w żądanym doładowaniu przez ECU zakłada 1948 to u ciebie na logach musiało by wyskoczyć 2700 w żądanym ale tego nie jest w stanie wykrzesać na długo ori turbinka AFN na taki okres jak u ciebie była używana jak stroiłeś softa teraz to kwestia korekty pod BRD :wink4: no chyba że byś miał przeładowanie ale to tez przecież wtedy nie chce jechać tak jak trzeba <- wiem bo mam u siebie :wallbash: ładowała głupia 2570 :blink:

Topor jak tam klapa :naughty:

:naughty: :naughty: byl test wskaznikow na forum i wyszlo ze wszystkie dobrze wskazuja :wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 13:01_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39593.0.html;highlight=test+wskaznika

znam :pleasantry: chodzi tu tylko dlaczego wartosć w logach nie pokrywa sie z faktycznym wskazaniem na boostcie, trza by speca spytać jakiegos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...