Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Powrót siwka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich a oto moja a4 którą zakupiłem miesiąc temu, niektórzy już ją bardzo dobrze znają.

Audi A4 1.8t QUATTRO, AVJ

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_18t_300km-t70125.0.html

Zakupiłem je od osoby która musiała zrobić mały remont silnika i odrazu został zakuty+ sprzęgło spiek,

ponieważ wcześniejsza osoba która użytkowała to autko doprowadziła do takiego stanu że na dwóch garach nie miała wogóle ciśnienia.

Autko posiada troszke gadżetów:

zegary dodatkowe DEFI z pamięcią ( doładowanie, temp. spalin, temp oleju)

Turbo timer (APEXI)

Radio rnse

Koła na lato OZ superleggera 19'

Koła na zime OZ superleggera 17'

Odpalanie z przycisku (nie jestem pewien ale chyba od b8)

Światełka tylnie diodówki

W PLANACH:

Jest tego troszke pierw doprowadzić ją do porządku:

autko nie było mierzone jeszcze więc nie posiadam wykresu ale po nowym roku to zrobie.

Zdj_cie0192.jpg

Zdj_cie0193.jpg

P4160038.jpg

P4160037.jpg

Zdj_cie0191.jpg

Opublikowano

Te dokladki to chyba kiedys w kolor byly :gwizdanie: Jak ogarniesz bedzie łeb urywać ta maszyna :kox:

Opublikowano

poziowi pewnie lezka w oku sie zakreci :kox:

Opublikowano

(...) ponieważ wcześniejsza osoba która użytkowała to autko doprowadziła do takiego stanu że na dwóch garach nie miała wogóle ciśnienia.

znaczy kto? :) ile to auto juz mialo wlascicieli?

Opublikowano
  • Autor

(...) ponieważ wcześniejsza osoba która użytkowała to autko doprowadziła do takiego stanu że na dwóch garach nie miała wogóle ciśnienia.

znaczy kto? :) ile to auto juz mialo wlascicieli?

w karcie pojazu jestem już 4 jak Poziek sprzedał więc było jeszcze 3

Opublikowano

(...) ponieważ wcześniejsza osoba która użytkowała to autko doprowadziła do takiego stanu że na dwóch garach nie miała wogóle ciśnienia.

znaczy kto? :) ile to auto juz mialo wlascicieli?

w karcie pojazu jestem już 4 jak Poziek sprzedał więc było jeszcze 3

:shocked:

Opublikowano

Autko bardzo dobrze znane wszystkim. Opisz co zostało zepsute przez poprzednich właścicieli :gwizdanie:

Opublikowano

(...) ponieważ wcześniejsza osoba która użytkowała to autko doprowadziła do takiego stanu że na dwóch garach nie miała wogóle ciśnienia.

znaczy kto? :) ile to auto juz mialo wlascicieli?

w karcie pojazu jestem już 4 jak Poziek sprzedał więc było jeszcze 3

ladnie, masz fajnie jezdzace auto, odchwaszczaj i ciesz sie :)

Opublikowano

Tak wiele o nim słyszałem a dopiero teraz widzę. Super fura :good:

Opublikowano
  • Autor

Największy ból to był doprowadzenie elektryki bo przewody od abs/esp poobrywane więc była choinka i od klocków,

jeszcze zostało mi zrobić szybkościomierz bo raz działa a raz nie w większości to nie działa,(test na vagu prędkościomierz działa, bład wskazania na impulsator, wymieniłem i nadal to samo więc trzeba obejżeć wiązke elektryczną) a co zostało popsute i wymieniane to jest tego i to sporo jeszcze troszke pracy i bedzie autko jak marzenie

Opublikowano

No to ładnie to auto dostało :shocked:

Opublikowano

Siwek jak niewolnica Isaura miał już tylu właścicieli... :decayed:

Opublikowano

Fajnie się tym jeździło :kox:

Powodzenia i dbaj o nią :wink4:

Opublikowano

kolega z bełchatowa jak ogarniesz wszystko to daj znac podjade obczaic jak sie prezentuje. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kolega z bełchatowa jak ogarniesz wszystko to daj znac podjade obczaic jak sie prezentuje. :naughty: :naughty: :naughty:

a to jesteś też z okolic bełchatowa?

jak coś to zapraszam

Opublikowano

Poziek pewnie leje chabete :heat:

Opublikowano

i daj ją na myjkę chemiczną - szczególnie wnętrze

znając poźka różne rzeczy w środku się działy :decayed:

Opublikowano

kolega z bełchatowa jak ogarniesz wszystko to daj znac podjade obczaic jak sie prezentuje. :naughty: :naughty: :naughty:

a to jesteś też z okolic bełchatowa?

jak coś to zapraszam

tak z Piotrkowa

Opublikowano

kolega z bełchatowa jak ogarniesz wszystko to daj znac podjade obczaic jak sie prezentuje. :naughty: :naughty: :naughty:

a to jesteś też z okolic bełchatowa?

jak coś to zapraszam

tak z Piotrkowa

to podlećcie do Łodzi to wszyscy ją oblukamy :wink4: Każda Niedziela, Real na Włókniarzy o 18.00 :good: :good: :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.