Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

@danielom - dokladnie.

No to Ci powiem kolego że wlasnie sie przyznaleś do cwaniactwa i kombinatorstwa, ciesz sie, że nie trafiłeś na mnie..

Tym miłym akcentem koniec moich wypowiedzi w temacie. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarko - z moim garbem, zawsze moglbym nie zwrocic kasy czyz nie? poza tym no kurde, czyz nie wykazuje sie uczciwoscia oddajac pieniadze? w koncu to nie przestepstwo. Pieniedzy tych moglbym nie oddawac, nie wiaza mnie tu zadna umowa cywilno prawna itd. Zwykla wplata pieniedzy na konto.

Z takim podejściem to Ty chłopie lepiej sobie idź stąd i już nikogo więcej nie próbuj naciągać. Twa wiedza odnośnie sprzedaży internetowej jest jak widzę żadna... Było ogloszenie, były maile i dogadywanie sprzedaży ? To jest umowa wiążąca tak samo jak paragon w sklepie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pieniądze dojdą na moje konto to poinformuje o tym w tym wątku .

McBoss a Ty byś się nie niecierpliwił jak ktoś by Ci obiecał zwrot kasy po czym po nim ślad zaginął nie odpisuje nie loguje się na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co McBoss myślę że twoje frajerskie zachowanie przyćmiło już Ci szare komórki w mózgu i twoje wypociny zasmradzają całe Forum .... :ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarko - z moim garbem, zawsze moglbym nie zwrocic kasy czyz nie? poza tym no kurde, czyz nie wykazuje sie uczciwoscia oddajac pieniadze? w koncu to nie przestepstwo. Pieniedzy tych moglbym nie oddawac, nie wiaza mnie tu zadna umowa cywilno prawna itd. Zwykla wplata pieniedzy na konto.

Z takim podejściem to Ty chłopie lepiej sobie idź stąd i już nikogo więcej nie próbuj naciągać. Twa wiedza odnośnie sprzedaży internetowej jest jak widzę żadna... Było ogloszenie, były maile i dogadywanie sprzedaży ? To jest umowa wiążąca tak samo jak paragon w sklepie !!!

Oczywiście że była umowa.... spokojnie można podciągnąć to co zrobiłeś pod oszustwo - ścigane z urzędu mało tego.

Gdyby koledzy tylko chcieli, mogliby zgłosić do prokuratury zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa, jakim jest usiłowanie oszustwa i miałbyś nieprzyjemności... Tak, usiłowanie oszustwa już jest przestepstwem a to co zrobiłeś jak dla mnie nosi znamiona tego przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledne rozumowanie macie.

Sytuacja: Zamawiam komputer w sklepie komputerowym. Sprzedawca mowi, ze bedzie za 3 dni, jednak okazuje się, że nie dostarczono mu towaru i ma prześlizg około tygodnia. Według was to już jest oszustwo, krętactwo i przestępstwo. Ja jednak na codzien z czyms takim mialem do czynienia (komputery, meble itd) jakos nigdy nie slyszalem by ktokolwiek zlozyl zawiadomienie do prokuratory lub policji o takim przestepstwie. Zdarzylo sie ze zwracano pieniadze za te meble czy komputery, ale to rzecz normalna, nie zalezna od sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledne rozumowanie macie.

Sytuacja: Zamawiam komputer w sklepie komputerowym. Sprzedawca mowi, ze bedzie za 3 dni, jednak okazuje się, że nie dostarczono mu towaru i ma prześlizg około tygodnia. Według was to już jest oszustwo, krętactwo i przestępstwo. Ja jednak na codzien z czyms takim mialem do czynienia (komputery, meble itd) jakos nigdy nie slyszalem by ktokolwiek zlozyl zawiadomienie do prokuratory lub policji o takim przestepstwie. Zdarzylo sie ze zwracano pieniadze za te meble czy komputery, ale to rzecz normalna, nie zalezna od sprzedawcy.

:wallbash: Czy ktos moze juz mu dac ten żółty czy tam pomarańczowy medal? Na tym forum jest niemile widziany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupcie się na zakończeniu tych nierozliczonych spraw.

Ktoś jeszcze został pominięty w zwrotach? Czy wszystko jest rozliczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek w sumie zostal jeszcze

dee_jay-kill wie na czym stoi, wiec spokojnie.

blokowac nie ma sensu, nic strasznego sie nie stalo. na forum to ja chce zostac, obiecuje poprawe i bardziej profesjonalne podejscie do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek w sumie zostal jeszcze

dee_jay-kill wie na czym stoi, wiec spokojnie.

Jaki jest problem w rozwiązaniu sprawy z Mańkiem i dee_jay_killem ?

Kwestia zwrotu kasy ? - 2 przelewy i po sprawie

Kwestia zapłaty? - dokładnie to samo.

obiecuje poprawe i bardziej profesjonalne podejscie do sprawy.

O to bym się nie martwił.

Poza tym, masz właśnie doskonałą okazję, a mimo to te dwie osoby jeszcze są nierozliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze zauważcie jego posty w tym temacie. On zachowuje się tak jakby się nic nie stało.... :sick3:

Porównuje sprzedaż swoja do sklepu,który nie ma towaru na magazynie i trzeba czekać.... Ja j*bie. Kolego jak wystawiłem CB napisał Mariusz. Dogadaliśmy się pieniądze przelał i cb na drugi dzień fruuu do niego. A Ty miałes popsuty, wystawiłeś jako dobry, nie udało się zrobić i niestety to jest cała konsekwencja tego działania. Nie znam Cie i nie oceniam ale tak wygląda to wszystko po przeczytaniu Twoich wypowiedzi. Więcej, sprzedałeś jeden ten sam telefon dwóm osobom z forum jak oni przelali Ci już kase. Nie da się przez PW uzgodnić w jednym czasie z dwoma osobami. Inna sytuacja gdybyś sprzedał komuś z forum on wpłacił kase, telefon byłby też wystawiony na alldrogo i w tym czasie ktoś kupił ze świata.... Ale nie przez PW. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek w sumie zostal jeszcze

dee_jay-kill wie na czym stoi, wiec spokojnie.

blokowac nie ma sensu, nic strasznego sie nie stalo. na forum to ja chce zostac, obiecuje poprawe i bardziej profesjonalne podejscie do sprawy.

nie mozna bylo tak od razu?

po mesku?

"przepraszam" itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... sprawa jest tego typu, ze dopiero mam czas by to wszystko sprostowac. :wallbash: Do tej pory bylem poprostu 'w pracy'.

nie McBoss

nie zaczales obrony od: przepraszam, nawalilem, wiecej sie to nie powtorzy, sprawa wyglada tak, a tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc wiem, na czym stoje - tak sie sklada, ze ja wyslalem McBoss'owi paczke, nawet sie utargowalem, bo byl taki swiateczny czas, ze pomyslalem "pare groszy mnie nie zbawi". Mozna bylo napisac od razu "sluchaj, mam przejsciowe problemy, czy ew. mozesz sie wstrzymac z kasa?", lub cokolwiek w tym stylu, a nie zwlekac z przelewem. Przykre jest to, ze wskutek takich uzytkownikow, nikomu juz nie wysle nic "na gebe". Faktycznie, podejscie McBoss'a wyglada tak, jakby kompletnie nic sie nie stalo - zrozum wreszcie, ze tak sie nie postepuje, bo to po prostu nieuczciwe - naprawde nie mozna napisac szczerze, co i jak?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wątek, co z Masato - cytuję "że zostałem po prostu oszukany na 61 zł a potwierdzenie przelewu było najwyraźniej sfałszowane"?

Koledzy mam taki apel - chcieliśmy z żoną sobie kupić telewizor, cel szczytny żeby zaimponować sąsiadom i rodzinie.

I proponuje taką akcję, wybieracie sobie taki jakiś wypasiony sprzęt nie wiem Ipad laptop co tam komu w duszy gra. Potem piszecie w tytule przekazu co to ma być i wysyłacie mi tak 75-90% ceny.

Ja się zobowiązuję wam tego nie wysłać, zwodzić was, unikać kontaktu - w ogóle full serwis wymówek najlepszych na forum!!!

Zalety i korzyści:

Motywacja do praktycznego poznania jak się zgłasza sprawę na policję

Silne emocje: od całkowitej utraty nadziei ;( do niesamowitej radości z odzyskania kwoty :good:

Na koniec wisienka na torcie - szczere przeprosiny, wyjaśnienia i obietnica poprawy.

Dla pierwszych 10 promocja - spłata w ratach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc wiem, na czym stoje - tak sie sklada, ze ja wyslalem McBoss'owi paczke, nawet sie utargowalem, bo byl taki swiateczny czas, ze pomyslalem "pare groszy mnie nie zbawi". Mozna bylo napisac od razu "sluchaj, mam przejsciowe problemy, czy ew. mozesz sie wstrzymac z kasa?", lub cokolwiek w tym stylu, a nie zwlekac z przelewem. Przykre jest to, ze wskutek takich uzytkownikow, nikomu juz nie wysle nic "na gebe". Faktycznie, podejscie McBoss'a wyglada tak, jakby kompletnie nic sie nie stalo - zrozum wreszcie, ze tak sie nie postepuje, bo to po prostu nieuczciwe - naprawde nie mozna napisac szczerze, co i jak?;/

Dostałeś już pieniędze ?

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________

No wiadomo, staralem sie wyjasnic dlaczego tak sie stalo. Na koniec gdy zostane wysluchany i wiem ze zrobilem blad potrafie pokornie uchylic glowe i przerosic :)

Przelałeś pieniądze DeeJay_Kill`owi ?

Chciałbym zamknąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...