Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

nie powinno być pobłażania nawet dla jednorazowych przypadków , nie dopilnowałeś swoich interesów to płacisz za swoje lenistwo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik doszedł, tylko zamawiałem na przód, a dostałem na tył, podobno taki był w kole, poza tym, że pół kabla zwisa, bo gumki mocujące są w innym miejscu to szczęście w nieszczęściu działa. Ciekawe czy użytkownik zwróci koszt przesyłki- w poniedziałek ma zrobić przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że niejaki niewek nie ma chęci załatwienia sprawy w sposób honorowy, w przyszłym tygodniu udaję się do radcy prawnego i prawdopodobnie zostanie on obciążony większym kosztem niż tylko koszt zwrotu pieniędzy za zakupione części. Godności, honoru i szacunku kupić nie można, ale jak widać z powyższego przykładu, można sprzedać za 610PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem w tym wątku umieścić klubowicza fafnasty przez którego zostałem mimo wszystko oszukany. Zaczynajac od samego początku zakupiłem od kolegi zawieszenie gwintowane do audi a4 b5 oska którego użytkował osobiście. Zawieszenie mialo być przod firmy Weitec a tyl firmy KW w zestawie z kluczem, stan bardzo dobry, cena 650 zl z przesylka . Po rozmowie na pw doplacilem do zawieszenia żeby było kompletne wraz z mocowaniami, odbojami oraz oslonami amorow czyli bez zabawy przekładek tylko od razu do auta cena 740 zl z wysylka. Na paczke czekalem 3 dni- krotko, mimo ze gwint był jeszcze na aucie. Tak mialo być pieknie. Po otwarciu pierwsze co nie było klucza, spoko napewno przeoczenie, po oględzinach okazalo się ze gwint był kw i weitek ale same amory a reszta sprężyny Fk, brakowalo odboi z tylu oraz oslon amorow , uszkodzone dekle na samej gorze, sprężyny pordzewiale czyli stan bardzo doby kiedys był ale nie na dzien dzisiejszy. Nie miałem zamiaru tego montowac wiec dzwonie do kolegi jaka sytuacja. Tlumaczenie ze nie ma odboi i oslon amorow ponieważ tak nisko miał skrecony ze nie wchodzily, było to dla mnie smieszne i jednoczesnie utwierdzilo mnie w przekonaniu ze kolega kreci. Mimo wszystko doszliśmy do porozumienia ze odsylam gwint i w obie strony przesylke ja place czyli kolega miał mi oddac 700 zl. Po 24 godzinach oznajmia ze dosyla klucz i sprawa zalatwiona, gwint pokrywa się z tym co opisal w watku. Nie polecam zakupow u kolegi Fafnasty. Kupuje na forum bardzo dlugo i jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji . Zawsze można było dojsc do porozumienia, zwłaszcza ze mam prawo odesłać towar który mi nie odpowiada. Czekam na odpowiedz od kolegi fafnasty i adres do wysylki gwintu.

Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że kwestia dosłania klucza i nioby tych tylnych osłon amorków załatwi sprawe zawieszenie jeżdziło u mnie w b5 zostało wysłane zgodnie z opisem w wątku i nie widzę najmniejszego powodu zwrotu zawieszenia z dziwnych przyczyn. dołożyłem wszelkich starań żeby kolega był zadowolony i otrzymał bardzo dobre zawieszenie które sam znam po sobie i wiem że jest sprawne a przede wszystkim zgodne z opisem... wysłałem pw do kolegi o adres do dosłania klucza i osłon na tylne amorki bo wcześniej brał ode mnie kiere i był inny adres potem zawias i inny adres i dla pewności poprosiłem o adres do wysyłki żebym czasem nie posłał tam gdzie nie trzeba :wink: jak tylko dostane odpowiedz z adresem dosle brakujące elementy. pozdrawiam. fafnasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kwestia doslania klucza, odboi i oslon nie zalatwi podstawowego problemu ktory mnie sklonil do napisania w tym watku a mianowicie brak sprezyn weiteca i kw tylko sprezyny fk a to duza roznica i podstawowa w zawieszeniu. Pisanie ze wszystko jest zgodne z opisem doprowadza mnie do szewskiej pasji. Zawieszenie odsylam po swietach na twoj adres kurierem i czekam na przelew. Nie odpuszcze tematu poniewaz mam dosc takiego podejscia jakie ty soba reprezentujesz. I jedna podstawowa rzecz kolego fafnasty mam prawo do zwrotu a w tym przypadku jest to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem u "lemon_lmn" http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-felgi-17-5x112-audi-225-45-bdb-oponam-zimowymi-300843/#post3972590

w opisie i w rozmowie wyraznie bylo ze opony w b.dobrym stanie alufelgi tez, z dwoch opon wystaway sznurki,dwie byly ok, ale alufelgi pomalowane amaatorsko,tylko z zewnetrznej strony pomalowane, duzo porysowań i odprysków lakieru, takze jak ktos by kupowal u tego uzytkownika to zastanowic sie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, po za sie dogadalismy zeby nie placil prowizji itd ale widac ze nie wszyscy sa wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Fafnasty przesle do mnie sprezyny z KW zdemontowane z zawieszenia gwintowanego oraz klucz. Czekam na paczke po zamontowaniu i sprawdzeniu na stacji diagnostycznej odezwe sie czy wszystko oki czy temat zakonczony pozytywnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz na policje, zglazaasz oszustwo i pan sam Cie znajdzie

pod warunkiem że przesyłka nie została doręczona, jeśli odebrałeś to tylko sprawa cywilna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ŁukaszA4s kupil 13 stycznia szlifierke. Mial wplacic na konto.... do dzis czekam na kase. Niby nic takiego, ale warto napisac tym bardziej, ze przesledzilem jego posty i chce w nich kupic pol swiata, tylko za co? Napisalem mu wiadomosc, byl na forum lecz olal sprawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbem wszystkich sprzedających a także użytkowników przestrzec przed kolegą macietola. Dwa miesiące temu kupił ode mnie przełącznik DRL/CLH. Powiedzial że zrobił przelew, mój bład że miałem wtedy natłok spraw i nie sprawdziłem czy doszedł i wysłalem towar. Przelew oczywiście nie doszedł i po paru PW w sprawie płatności dostałem odpwowiedź (już po odebraniu przełącznika przez kolege):

dla uproszczenia (M-macietola S-ja)

(7.11) (M) witaj kolego ..jestes w licznym gronie ludzi do ktorych robilem przelew a nie wyszedl z konta..nie bede sie tlumaczyl co jak ile..poprostu zablokowalo mi srodki.. a najlepsze jest to ze wlacznik doszedl przed chwila..u gory uszkodzony (nadpowietrzona farba)jak dotre do domu wysle foty uszkodzenia..byl malowany(odnawiany) i mial byc z wtyczka a doszedl sam wlacznik..jak sie dogadamy w takim przypadku

(S)hejka. Ale jest to uszkodzenie widoczne? Przyglądałem sie przed wysylka i nic nie zauważyłem... Popatrze na foto bo gdzies nawet mam. Jesli Ci nie pasuje to oczywiscie mozesz odesłać. Wtyczkę zapomniałem włożyć przez roztargnienie... Lezy u mnie na biurku.. Przy takiej ilości paczek czasem o czymś sie zapomni. Oczywiscie Ci ja dosle.

(S)on napewno nie był regenerowany. Jesli chcesz zwrócić to nie ma problemu.

podeslij foto na [email protected]

Następnie w przeciągu trzech godzin dostałem z 10 PW z pretensjami i w ogole...

(M)no wlasnie widqc jak cholera nadaje sie do powturnej regeneracji..pozniej dam ci foty bo w pracy jestem

(M)byl regenerowany na 100% widac przejscie i odciecie po malowaniu foto zasle pozniej

(M)foty wyslalem pozdro

(M)widziales foty jak to wygladaaaaa????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

(M)wiec?

(M)wiec?

Tutaj dodam że naprawde oglądałem przełaczniki i nie był on na 1000% regenerowany ani nie zauważyłem tego obdarcia. Kolega podesłal zdjęcie. Obdarcie było widoczne... nie wiem skąd się wzieło. Może go nie zauważyłem w co wątpie ale spoko... moja wina także oczywiście jest możliwośc zwrotu

odpisałem mu w formie maila: (po zapoznaniu się ze zdjęciami)

(S)no i na 1000% regenerowany on nie był. miałem 4 sztuki nowe z ASO i dokładnie tak samo napylone od tyłu były. co do tego odprysku to napewno tego nie było. może przy pakowaniu sie to stało albo gdzies rzucili paczka. nie ma problemu, odeślij mi go a przelewu poprostu nie rób.

(M)ty chyba zwariowales ze bede placil za przesylke..

(S)wyslij za pobraniem 14zl bo tyle wynosi koszt wysylki

(S)odeslij kolego i po sprawie :-) tak jak mowie koszt wysyłki oczywiscie pokryje

(S)moge też w sumie przelać Ci kase i wyślesz to bez pobrania żebys nie bał sie ze nie obiore czy cos.

(S)to podaj numer konta. pzdr

(M)pisze w niezetelnych..mozesz sie do tego odniesc pzdr

(S)nie bo dla mnie temat jest zamknięty

(M)daj rabat i se to sam zregeneruje..no i pamietaj o wtyczce..wyslanie wtyczki to i tak niepotrzebne dodatkowe koszta dla ciebie..a ja jestem wku..na maxa ze takie cos dostalem..jeszcze troche i by cie dodali do nierzetelnych sprzedawcow lol..daj znac co i jak..masakra prawie jak na allegro..widziales na foto ze jednak byl odnawiany wlacznik?pewnie zle odtluszczony..

tak czy siak czekam na info ile ci przelac

piz*ro

(M)po 2gie..sory za atak ale uczulony jestem na jakies niedociagniecia..zle wspomnuenia po allegro..tam to sie kiedys dzialo..doslij wtyczke i bedzie ok..przeleje sianko jutro z rana..i najlepiej powiedz mi czym to zasmarowac ..wszystko zmyc i z szablonem od nowa?czy jakas prowizorke strzelic ..?masz pomysl cz takie cos pomalowac?

jesCze raz sory

kase przeleje

pozdro

(S)po pierwsze kolego. mogłeś pisać w nierzetelnych sprzedawcach, ale nie miałyś racji i każdy kto coś ode mnie kupiłby Ci to powiedział. wysyłam dużo paczek i w 99,9% ludzie są zadowoleni. Zawsze może się zdarzyć że czegos nie zauważe chociaz mam zdjecie tego przelacznika i tego nie było wiec albo stało sie to przy pakowaniu albo w transporcie. rownie dobrze mógłbym powiedziec że Ty podmieniłeś przełacznik... Temat o nierzetnelnych sprzedawcach ma na celu wyeliminowanie oszustów... Pomyśl logicznie... czy jesli byłbym oszustem albo z tym przełącznikiem byłoby cos nie tak to wysłąłbym Ci go przed zaksięgowaniem wpłaty? no własnie. To jest kolejny argument. Przełacznik na 10000% nie był regenerowany i moge Ci podesłać zjecie przełacnzika w pudełku nowego który od tyłu ma takie samo napylenie. Możesz spytać każdego bardziej biegłego na forum że audi tak włąsnie lakierowało plastiki od 2006 roku. rownie dobrze ja moge czuc sie wkurwiony bo zaatakowałes mnie tak jakbym sprzedał Ci cos a potem sie nie odzywał albo nie chciał Ci zwrócic kasy. od razu napisałem że jesli cos takiego ma miejsce to odsyłaj mi to a oczywistym było dla mnie że kase za wysylke Ci zwróce.

Po tym wszystkim się dogadaliśmy że ja koledze opuszcze cene a on sobie go naprawi. Wtyczke o której zapomniałem oczywiście mu dosłalem.

(13.11 po kolejnym upomnieniu się o płatność dostałem info)

(M)siemasz dostalem wtyczke wlasnie nija zona wroci z pracy o 14 zrobi przelee..jaka suma koncowa? pozdro

(M)siemasz wszystko mam przelew moja zona pusci po pracy..jaka suma koncowa? pozdro

Jak się domyślacie kasy jak nie było tak nie ma.

dnia 23.11 dostałem info

(M)siema

nie zrobilem odeslalem graty bo widac to jak cholera a markerowanie nie wchodzi w gre bo mam dekory (biala skora) i razi w oczy jak ujj

na dniach paczka powinna byc u ciebie

pozdrawiam

po moim pytaniu jakim cudem odesłał skoro nie ma adresu odpisał:

(M)adres musisz mi podac oczywiscie bo skad mam go niby miec?

potem po moich parokrotnych upominaniach i pytaniach czy wysłał dostawałem takie odpowiedzi:

(M)hi

nie bo na urlopie jestem a mam to w pracy dzisiaj moze jutro podjade i spakuje to a w poniedzialek kolega mi to wysle na wtorek powinno byc u ciebie

pozdr

(M)siemasz

w morde..zapomnialem wyslac dzisiaj wysle po pracy bo na nocce jestem

pozdro

(M)hehe czesc

odeslalem lecz znacznie pozniej niz mialem dzisiaj albo w poniedzialek powinno byc na nocke ide do pracy to ci nr listu podesle

pozdrawiam psia mac

(M) ostatnia wiadomość z dnia 7.1

japitole..

odesle odesle..zapominam caly czas

juz mam spakowane w aucie ale jakos nie moge na poczte dotrzec

Oczywście jak się domyślacie ani przełącznika ani ani kasy nie odzyskałem... Spisałem to już na straty- trudno. Pisze żeby przestrzec bo kolega ma sto postów więc nie wydaje się jakimś nowicjueszem a moim skromnym zdaniem takie osoby nie zasługują aby być użytkownikami tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...