Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok nie bierz paragonu zawsze to taniej parę zł

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpl. Był za 1000zl halogen-50 przesyłka 40 więc wychodzi 1090 dostałeś za 950zl w SMS napisałeś że listwy są h.... i nie będziesz ich zakładał jak umiesz liczyć to progi miałeś z przesyłką za 900 więc oddaj mi je jak ci w kolorze nie pasuja

Czekam na progi!!!!

Nie mam zamiaru więcej tu cokolwiek pisać czekam NA PROGI SPOWROTEM Termin mija 15/07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpl. Był za 1000zl halogen-50 przesyłka 40 więc wychodzi 1090 dostałeś za 950zl w SMS napisałeś że listwy są h.... i nie będziesz ich zakładał jak umiesz liczyć to progi miałeś z przesyłką za 900 więc oddaj mi je jak ci w kolorze nie pasuja

Czekam na progi!!!!

Nie mam zamiaru więcej tu cokolwiek pisać czekam NA PROGI SPOWROTEM Termin mija 15/07

"Czy poprawne jest wyrażenie spowrotem, czy też z powrotem?

Pozdrowienia

Dawne ztąd, ztamtąd zaczęliśmy pisać stąd, stamtąd, ale nadal piszemy z powrotem, nie inaczej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że mam podać dane do przelewu ?, czy czekamy do odebrania felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpl. Był za 1000zl halogen-50 przesyłka 40 więc wychodzi 1090 dostałeś za 950zl w SMS napisałeś że listwy są h.... i nie będziesz ich zakładał jak umiesz liczyć to progi miałeś z przesyłką za 900 więc oddaj mi je jak ci w kolorze nie pasuja

Czekam na progi!!!!

Nie mam zamiaru więcej tu cokolwiek pisać czekam NA PROGI SPOWROTEM Termin mija 15/07

jak bedziesz sprzedawac auto i kupujacy zbije troche cene to tez niepostrzeżenie wyciagniesz jedna turbine (jesli w ogole masz ta S-ke) i pozniej powiesz:

Dzwonie do kolegi ( oczywiście nie odbierze ) otrzymałem odpowiedz SMS ze za bardzo sie targowałem i wysłał mi komplet adekwatny do ceny.
?
to jest jakas kpina :grin:
co kolejna sprawa opisana tutaj to lepsza :D
Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie brak słów, w ogóle jakimi prawami się ten koleś posługuje, zachowanie ma jak dziecko z przedszkola.

Zboqxd daj dane i kończymy sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czym u ciebie prostują te felgi za 50zł lewarkiem?(może 50zł za stalówki..)

u mnie też prostują za 50zł/szt. alu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym u ciebie prostują te felgi za 50zł lewarkiem?(może 50zł za stalówki..)

u mnie też prostują za 50zł/szt. alu..

U mnie nie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym u ciebie prostują te felgi za 50zł lewarkiem?(może 50zł za stalówki..)

u mnie też prostują za 50zł/szt. alu..

U mnie, pod Olkuszem, jest i prostowanie za 50zł a jest i za 100zł. Jednak za 50zł to na odczep a za 100zł jest jak należy. Ceny bez paragonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany to nie temat pt "ile kosztuje u mnie prostowanie felg"...

Wracając do sprawy, byłem dziś w wulkanizacji i zapłaciłem 200zł za prostowanie felg..


2 tygodnie temu podałem Al@n`owi dane do przelewu(miał mi zrócić cześć z prostowania felg - 150zł), lecz zero odzweu z jego strony...co teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie? Chyba przesadzasz bo post jest pod postem z 14.07 :)

Może na poczcie wpłacił [emoji14]

Napisz mu świeże pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam chyba lepiej od Ciebie bo Ty po 14.07 napisałeś....

" wracając do sprawy, byłem dziś w wulkanizacji i zapłaciłem 200zł za prostowanie felg, następnie wysłałem dane do przelewu Al@nowi żeby wpłacił 150 zł "

A potem edytowałeś swój post.

Nie rób z ludzi idiotów.

Szkoda że nie zacytowałem.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie brak słów, w ogóle jakimi prawami się ten koleś posługuje, zachowanie ma jak dziecko z przedszkola.

Zboqxd daj dane i kończymy sprawę.

Typie mydlisz oczy nic więcej, szkoda słów.

Tego dnia wysłałem dane na PW i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Twoje kłamstwa to mam nadzieje ze Ci nie zwróci.

Po co post edytowałeś? Od początku coś ściemniasz co nie tylko ja zauważyłem.

Kultury też widzę nikt Cię nie nauczył.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się wypowiadasz i mącisz w temacie jak Ciebie to nie dotyczy, post edytowałem ? niby gdzie.. zapewne moderator może zagłębić się w edycje jak coś nie gra.

Dobra Pany to nie temat pt "ile kosztuje u mnie prostowanie felg"...

Wracając do sprawy, byłem dziś w wulkanizacji i zapłaciłem 200zł za prostowanie felg..


2 tygodnie temu podałem Al@n`owi dane do przelewu(miał mi zrócić cześć z prostowania felg - 150zł), lecz zero odzweu z jego strony...co teraz ?

Tutaj tylko dodałem ostatanią linijke dzisiaj.

Nic nie ściemniam i nie kłamie, sam edytujesz posty co rusz, ale co ja będę z Tobą pisać jak Ciebie to nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mnie nie dotyczy nie zmienia faktu że w poście za tym z 14.07 było napisane to co napisałem, czemu kłamiesz nie wiem, również nie zamierzam z Tobą dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tyle szału było że Al@n zwróci kase jest uczciwy i ok, no ale jak widać jest inaczej i nawet nie raczy odpisywać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...