Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostrzegam przed interesami z oszustem o nicku tedi90 . Potrzebowałem boczki bagażnika do swojej a4b5 avant, zdjęcia przysłał rzekomego towaru a to co dostałem w rzeczywistości to co innego, gdyż otrzymałem z połamanymi zaczepami do rolety, krótko mówiąc wysłał zdjęcia nie swojego shitu !

profil : http://a4-klub.pl/index.php?/user/86828-tedi90/

Jako że mam czas i świetnie się będę bawić zasiadam w pierwszym rzędzie. Dzisiaj sprawa zgłoszona na Policji, a oszustowi życzę dużo zdrowia :)

pozdrawiam

może wyjaśnie, zdjęcia przedstawiały boczki, które zostały wysłane, zostały wyslan 27.05(dzis 06.06), wiec maksymalnie dwa dni później musiały być u Ciebie, jak już napisałem, czekam na zdjęcia polamanych uchwytów, ponieważ boczki były w 100% przejarzane, kazdy uchwyt!! być może to TY przy nieudolnym montażu je połamałeś i chcesz odzyskać pieniądze, człowiek, który nie uzyskał odpiwiedzi w 10h na pw(nie loguje sie co 20min) zgłasza sprawe na policje, posiadasz do mnie numer, czekam na zdjecia "polamanych uchwytów" i na telefon w celu wyjasnienia, pozdrawiam

Edytowane przez tedi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega popuscił wodze fantazji z tą policją. Nie łatwiej odesłać wadliwy towar i tyle? Co wy wszyscy z tą policją i skarbówką odrazu wyskakujecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega hanys_wv dołał mi jedno zdjęcie:

2jb5m2r.jpg

pisal, ze oba uchwyty sa polamane, dostalem 1 zdjecie, ponoc w drugim boczku pęknięcie widać tylko pod kątem… nieważne tak jak pisałem na pw, odsyłaj boczki pieniadze zwroce, kolejny kupiec, który za poldarmo chce miec stan jak z aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega hanys_wv dołał mi jedno zdjęcie:

2jb5m2r.jpg

pisal, ze oba uchwyty sa polamane, dostalem 1 zdjecie, ponoc w drugim boczku pęknięcie widać tylko pod kątem… nieważne tak jak pisałem na pw, odsyłaj boczki pieniadze zwroce, kolejny kupiec, który za poldarmo chce miec stan jak z aso...

czyli był juz ktoś wczesniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, interpretacja na 102 ;) ogolnikowo napisalem, o handlowaniu na forum, kazdy jeden rezacz chce miec naj;epiej za darmo i wysylka na moja strone, a stan ma byc niemal idealny, ludzie te czesci maja ponad 15lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winny się tłumaczy , następnie zarzuca iż to ja na pewno chcę go oszukać na kawałek plastiku - dodam że jestem znaną osobą na forach i w realu tak więc nie zależy mi na przekrętach za 160 zł - jak widać cfaniakom handlarzykom z pruszkowa zależy. Zdjęć rzekomego towaru który mi wysyłał już nie ma na serwerze - zapewne przypadek i służby specjalne je usunęły ? oto linki do nich :
http://i12.photobuck...zpsu9vhuvxc.jpg

http://i12.photobucket.com/albums/a235/janposredni/11210298_838304649550897_743434367_n_zpshwzt0qr1.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a235/janposredni/11128060_838304612884234_265873207_n_zpsjj4hmunn.jpg

Próba dogadania się w sensie aby nie odsyłać towaru nie realna bo handlarz twierdzi że chcę go oszukać, zarzuca błędny montaż :D Ostrzegam przed kupowaniem u tego człowieka co nie ma jaj aby przyznać się do własnego błędu.

zdjęcia uszkodzeń po wyciągnięciu z paczki : (dodam że karton calutki i nigdzie nie uszkodzony więc zarzuty dla poczty polskiej można odpuścić)

http://i59.tinypic.com/2hz0raw.jpg

http://i59.tinypic.com/2jb5m2r.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty robisz raban o takie mikropęknięcia ???

O Jezu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I Ty robisz raban o takie mikropęknięcia ???
O Jezu

jeden i drugi mają trochę racji.

sprzedający moim zdaniem jeśli jest świadomy jakiejś wady produktu to bezwzględnie powinien o niej powiadomić.

a kupujący faktycznie oczekuje chyba trochę zbyt wiele od używanych części, które zresztą pewnie miały odpowiednią cenę do stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty robisz raban o takie mikropęknięcia ???

O Jezu

jeden i drugi mają trochę racji.

sprzedający moim zdaniem jeśli jest świadomy jakiejś wady produktu to bezwzględnie powinien o niej powiadomić.

a kupujący faktycznie oczekuje chyba trochę zbyt wiele od używanych części, które zresztą pewnie miały odpowiednią cenę do stanu.

oglądając te zdjecia stwierdzam ze jednak kolega kupujący przesadza.przecierz tego nawet nie bedzie widać. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie, takich sladow uzytkowania nie bylem w stanie nawet zauwazyc… uwaga, pękniecie numer dwa:

2hz0raw.jpg

Zaproponowałem już wcześniej odesłanie boczków ale kupujący nie chce ich odsyłać tylko chce "dogadać się po męsku żebym zwrócił mu jakieś pieniądze". Nie wiem kto tu kręci, ale chyba od oszustów trzeba wyzywać kogoś innego.

Edytowane przez tedi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się wtrącę, ale takich pęknięć, jak to z pierwszego zdjęcia kupującego i ostatniego sprzedającego praktycznie nie widać... Tym bardziej po założeniu rolety. Kolego, wstydziłbyś się robić dym o coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz niech się koledzy wypowiedzą, ile kosztowały te uszkodzone i będziemy mieć jasną sytuację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy mi na przekrętach za 160 zł - jak widać cfaniakom handlarzykom z pruszkowa zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie widziałem tego. To niech kolega mu odda 40 zł za uszkodzenia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem te boczki za 160zł z wysyłką. Nie uważacie że oddanie 40zł za takie "wielkie" pęknięcia to lekka przesada? Wkońcu wszyscy będą tak robili, kupią używane części zaczną szukać małych rysek i 1/4 wartości sprzedawca będzie oddawał? Nie będę tu się kłócił bo na forum sprzedaje trochę rzeczy i to jest MOJA PIERWSZA TAKA SYTUACJA i nie chce sobie psuć reputacji sprzedawcy przez takie zabawne akcje, dla mnie to jest zwykłe wyciągniecie pieniędzy. Boczki siedzą już na aucie, które podobno ma być (albo już jest) sprzedane a ja mam zwracać pieniądze bo odesłanie nie wchodzi w grę. Jeszcze przy okazji zostałem zwyzwany od oszustów i cfaniaków z Pruszkowa.

Edytowane przez tedi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części masz rację, że teraz każdy tak będzie robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 40zł to przesada. kupujący ewidentnie wie że są to znikome uszkodzenia i dlatego nie chce zwrócić towaru, tylko liczy na zmniejszenie kwoty zakupu, 1/4 to za dużo. 20zł to max(4 piwka klej i jakiś wypełniacz na te pęknięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...