Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ostatnio interes z kolega :

wojtek20DW

http://a4-klub.pl/index.php?/user/60549-wojtek20dw/

kupiłem od niego kpl zestaw progów S4 B5, komplet wycenił na 1000zł, demontaż trochę trwał bo nie chciał nic uszkodzić. Po demontażu otrzymałem fotki zestawu, wszystko wyglądało OK tylko listwy progowe (te na których po otwarciu drzwi pisze S4) były w słabym stanie wiec chciałem ugadać z się z kolega ze wezmę cały komplet prócz nich. Na co odparł ze nic nie rozkąpletowuje tylko pełen zestaw inaczej nie. W takim razie chciałem zbić parę zł z ceny ze względu na te słabe listwy progowe. Łatwo nie było ale stanęło na 950zł z wysyłką i kolega dorzucił halogen bez uchwytów. Dzis otrzymałem paczke wszystko wyglada w miare OK lecz listw progowych zabrakło w zestawie. Dzwonie do kolegi ( oczywiście nie odbierze ) otrzymałem odpowiedz SMS ze za bardzo sie targowałem i wysłał mi komplet adekwatny do ceny. I jak cos mi sie nie podoba zebym odsyłał mu komplet, Zarzadałem dosłania listw progowych lub zwrotu czesci kasy za nie. Ale tylko odesłanie całego zestawu wchodzi w gre.

Oczekuje dosłania listw progowych lub zwrotu czesci za te listwy. ( chciałem ogólnie kupic zestaw bez tych listw ale kolega nie chciał, zapłaciłem za komplet a ich nie otrzymałem )

Gdy oznajmiłem mu ze opisze tranzakcie na forum odparł ze ma w hu...........u te forum same placki i cwele.

Zestawu nie chce odsyłac chce listwy progowe lub zwrot kasy za nie.

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odparł ze ma w hu...........u te forum same placki i cwele.
po tym widać, na jakim poziomie intelektualnym się zatrzymał-odeślij mu to, odbierz pieniądze i poszukaj gdzie indziej, będziesz się z nim "szarpał" długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak mówiłam wrzucam filmik z wulkanizacji.

https://www.youtube.com/watch?v=fFvdON2k6PE&feature=youtu.be

Oraz fotka że stoje z tyłu na zimówkach:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f3d91639b0cfa68.html

Felgi odbieram we wtorek bądź w środe, kwota koło 250 zł netto a przez to że biorę na paragon to doliczają VAT.

Pozdrawiam

Dodam że na filmie są przedstawione 2 felgi, widać przycięcia filmu bo pauzowałem , w hd film waży bardzo dużo

Edytowane przez Zboqxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ślepy jak pień bo jakoś nie mogę zauważyć tego 1.5 cm bicia. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy 1,5 cm czy kilka mm i tak i tak się nie da na takie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co 250zł netto ? Za wyprostowanie jednej felgi ? Pisałeś o jednej krzywej, co widać, że skacze, więc bądź uczciwy i nie doliczaj innych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.felgiropczyce.pl/naprawa-i-renowacja-felg/cennik-naprawy-felg/ tak patrzę i niestety ceny takie są :(

Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał [emoji14]

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpel prostował dwie ori 15 z merca 124 i wyszło go 200zł także cena raczej w porządku. Tak czy inaczej felgi nie do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ważne czy 1,5 cm czy kilka mm

A właśnie że ważne bo Zboku stanowczo twierdzi że


felga jest krzywa- falowala wewnętrzny rant(okolo 1.5 cm)

Więc pytam gdzie te 1,5 cm ???

Fakt, krzywa jest ale Zboku, bez przesady :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy prostowanie felgi kosztuje 50zł sztuka, wcześniej zboku pisał ze prostowanie wyjdzie tyle samo co koszty przesyłki czyli w moim wypadku 100zł cena drastycznie wzrosła jakbym wcześniej wiedział ze wyjdzie 250zł plus vat to bym się nie zgodził na pokrycie kosztów tylko chciałbym odsyłkę kół. mogę pokryć jakieś koszta ale 300zł na pewno nie zwrócę. bo nie będę nikomu robił prezentów. Jak chce mieć proste jak strzała to nowe chinczyki wiszą na allegro. Ja na tym latałem i gdybym nie zdecydował sie na zmiane to bym nie miał pojęcia ze są krzywe. jedna cos tam skacze ale druga jest ok wiec po co to prostować ( każdy chce miec idealne ale nie czyimś kosztem ) za ta jedna sztuke po której widac ze jest krzywa oddam kase.


a druga sprawa, napisał ktoś z moderatorów do kolegi:

wojtek20DW

wojtek20DW - Przeglądanie profilu - Audi A4 Klub Polska

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam do 15/07 na zwrot progów w nienaruszonym stanie


nie ma innej opcji!!!!!!!!!


czekam na progi do 15/07 w nienaruszonym stanie

i nie mam innej opcji


czekam na zwrot całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam do 15/07 na zwrot progów w nienaruszonym stanie

nie ma innej opcji!!!!!!!!!

czekam na progi do 15/07 w nienaruszonym stanie

i nie mam innej opcji

czekam na zwrot całości

cwaniaczek z kolegi.jezeli uzgodniłeś cene to jakim prawem wysłałeś nie kompletny zestaw?moim zdaniem powinien dosłać brakujące elementy tak jak było ugadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie włożyłeś do paczki wszystkiego na co się umówiliście?

Powinieneś pokryć koszty przesyłki w obie strony ze względu na niedotrzymanie umowy.

Takie moje zdanie... A tego jak nazwałeś NAS użytkowników forum nie skomentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jakim prawem paczka była niekompletna ? To nie ja mam odsyłać paczkę tylko ty masz dosylac brakujące listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al@n Czym się sugerowałem odnośnie ceny wysyłki? przez telefon mówiłeś ze CONAJMNIEJ 120ZŁ + paleta 20zł, palety zadnnej nie było to korzystam z cennika pocztex`u napisane na paczce podana była waga 40kg, zatem "masa powyżej 30kg do 50kg - 80zł " Przyszły 2 paczki po 40 kg stad wniosek 2x80zł = 160zł przesyłka, ale jednak przesyłka jakimś trafem wyniosła 100zł i najlepiej podać taką cene żeby uzywając moich słów WYPŁACIC 100zł za prostowanie felg, nie wiem czym u ciebie prostują te felgi za 50zł lewarkiem?(może 50zł za stalówki..)

Jeżeli tak się sprawy mają nie ma sęsu żebym brał paragon i dopłacał za VAT... myślę że jest wpłacisz na konto 150zł mogę to uznać za kompromis..., i tak jestem w plecy na tym interesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...