Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden nie miał wymaganej ilości pkt. aby wystawić części, a drugi zrobił mu przysługę.

To jest kolejna lekcja na przyszłość, że coś tu jest nie tak jak jeden wystawia, a drugi przesyła ofertę(zdjęcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy jako moderotorzy możecie chodz trochę utrzeć im nosa ? :D

wizard.gif

Ta różdżka sprawia, że znika cały dział ogłoszeń dla tych co kombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z nim kontakt na forum przed końcem lipca. Miał wziąść kilka gratów ode mnie. Później nie odpisywał na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kupił lampy, powiedział ze zrobił przelew ja spakowałem paczkę i kontakt się urwał , oczywiście przelewu tez brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kupił lampy, powiedział ze zrobił przelew ja spakowałem paczkę i kontakt się urwał , oczywiście przelewu tez brak :D

dobrze źe tylko spakowałeś a nie wysłałeś , sumie po adresu można złapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupilem od uzytkownika grzes283 kabel z vcds. Przed zakupem kilkakrotnie pytalem czy polaczy sie z radiem i blutu. Zostalo mi to potwierdzone przez sprzedajacego. Po odpaleniu u siebie kabel nie laczyl sie ani z modulem blutu ani radiem. Zglosilem to sprzedajacemu i ze zwracam bo dlamnie jest nie sprawny. Od sprzedajacego otrzymalem informacje ze nie przyjmuje zwrotu i ze mu d**e zawracam

Oczekiwalem tylko tych 2 rzeczy od zakupionego towaru. Niestety nie dzialalo tak jak mialo a sprzedajacy sie wykreca od przyjecia zwrotu

Edytowane przez rafi10612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupilem od uzytkownika grzes283 kabel z vcds. Przed zakupem kilkakrotnie pytalem czy polaczy sie z radiem i blutu. Zostalo mi to potwierdzone przez sprzedajacego. Po odpaleniu u siebie kabel nie laczyl sie ani z modulem blutu ani radiem. Zglosilem to sprzedajacemu i ze zwracam bo dlamnie jest nie sprawny. Od sprzedajacego otrzymalem informacje ze nie przyjmuje zwrotu i ze mu d**e zawracam

Oczekiwalem tylko tych 2 rzeczy od zakupionego towaru. Niestety nie dzialalo tak jak mialo a sprzedajacy sie wykreca od przyjecia zwrotu

A z resztą modułów się łączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lini K nie masz podlaczonej do bt i radia. Pewnie jedno i drugie dokładane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia K jest podlaczona. Nie kazdy kabel sie polaczy z tym dlatego tez dopytywalem sprzedajacego czy napewno sie z tym podlacze. Zostalo mi to potwierdzone ,sprzedajacy ma B6 takze niepowinny byc problemu a wyszlo inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym aucie sprawdź, kabel ma bardzo prostą budowę i czip nie ma fibździu mibździu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym aucie sprawdź, kabel ma bardzo prostą budowę i czip nie ma fibździu mibździu ;)

Słaby klon który nie obsługuje lini K, a dostać klona który to potrafi, graniczy z cudem. Sprzedawca powinien o tym wiedzieć i zwrócić kasę za kabel który tak naprawdę nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy to potrafią zrozumieć i sprzedają rzeczy nie sprawne a potem nie chcą przyjąć zwrotu. Nie polecam zakupu u tego uzytkownika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...