Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi


a jedno ma śladowe bicie.
nie chcę trzymać żadnej strony, ale jeśli jest bez odważników i ma "śladowe" bicie, to ile to jest "śladowe"? Jeśli to będzie 1mm, to nawet bez odważników można nie zauważyć różnicy, a po wyważeniu- już całkiem będzie to niezauważalne, więc sprzedający mając je na aucie, nie miał "bicia" i powiedział, że są proste, no ale nie wiemy ile to jest "śladowe" i co na to Slo- wysłałem mu pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z czujnikiem zegarowym nie będę sprawdzać felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby uciąć trochę kasy za zwrot kosztów prostowania np..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wulkanizator poinformował mnie, że 3 koła są proste, a jedno ma śladowe bicie
jeśli dało się wyważyć- ok, spoko, ja miałem 18 pokrzywione i też się dało wyważyć, ale ja bym chciał wiedzieć ile to jest "śladowe" bicie, moje miału dobre 5mm, jak nie więcej, było czuć na kierze, wulkanizator nawalił odważników, pokiwał kłową, potem się uśmiechnął i zanim kupiłem nowe- jakiś czas śmigałem na nich, więc ile to jest to "śladowe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miernikiem zegarowym- nie trzeba :wink4: wystarczy zaznaczyć w górnym położeniu i w dolnym- jeśli włożysz w szczelinę pudełko od zapałek- to jest sporo, jeśli nie zauważysz różnicy- da radę śmigać :wink4: Panowie- dogadajcie się co do tej flaszki i będzie po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady z tym pudełkiem od zapałek - to już by było totalne jajo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady z tym pudełkiem od zapałek - to już by było totalne jajo :)

u mnie było widać gołym okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, uważajcie na forumowicza o nicku Prezes870. Zakupiłem od niego głośniki, które miały być w idealnym stanie, a po zamontowaniu okazało się, że grają tragicznie. Napisałem do tego Pana z żądaniem zwrotu pieniędzy, a on odmówił, a jako wymówkę zaczął mi wmawiać, że to moje radio uszkodziło zakupione od niego głośniki. Oszust i tyle, nie mam nic do dodania, a cała rozmowa jest udokumentowana. Dowiedziałem się, że jest handlarzem części, dlatego postanowiłem napisać ten komentarz. A chciałem to rozwiązać w ugodowy sposób dla nas obu. Uważajcie na niego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziwna sprawa, od użytkownika turzol, zakupiłem ręczny z przyciskiem w idealnym stanie. Wpłaciłem kasę 22 kwietnia ekspresem, aby było szybko i sprawnie. Tutaj kontakt się urwał. Staż 6 letni i ponad 1700 postów. Nie spodziewałem się takiego zachowania. Pisałem kilka razy, loguję się na forum regularnie, ale nie raczy odpisać. Ja już straciłem cierpliwość, myślę że wystarczająco czekam na paczkę i kontakt.

Może teraz w końcu się łaskawie odezwie...

Edytowane przez GregoryFx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziwna sprawa, od użytkownika turzol, zakupiłem ręczny z przyciskiem w idealnym stanie. Wpłaciłem kasę 22 kwietnia ekspresem, aby było szybko i sprawnie. Tutaj kontakt się urwał. Staż 6 letni i ponad 1700 postów. Nie spodziewałem się takiego zachowania. Pisałem kilka razy, loguję się na forum regularnie, ale nie raczy odpisać. Ja już straciłem cierpliwość, myślę że wystarczająco czekam na paczkę i kontakt.

Może teraz w końcu się łaskawie odezwie...

Hej, paczka wyjdzie jutro rano. Przepraszam za opóźnienie ale zbiegło się to z przeprowadzka biura, w którym pracuje przez co wracałem do domu po 22-iej codziennie.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Jako, że chciałbym się zrewanżować za długi czas oczekiwania w paczce znajdzie się również gratis. Jeszcze raz sorry za zwłokę

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za info i za gratis :). Tak właśnie myślałem że coś może Ci wypadło, ale nie odpisywałeś na PW, a między czasie byłeś dostępny i tak trochę zacząłem się niepokoić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za info i za gratis :). Tak właśnie myślałem że coś może Ci wypadło, ale nie odpisywałeś na PW, a między czasie byłeś dostępny i tak trochę zacząłem się niepokoić.

Pozdrawiam.

Daj znać czy paczka dotarła. Mam nadzieje, że tak i jeszcze raz sorry za to że musiałeś tak długo czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o dołączenie do listy nieuczciwych sprzedawców, kolegi o ksywce nissin. prosiłem go o sprzedaż półosi do bexa, zapewniał, że takie ma, zdjęcia wstawił z innym numerem , a wysłał całkiem inne, które w ogóle nie pasowały. mimo widoczności na forum nie odpowiada na wiadomości. zapewniał o gwarancji rozruchowej.

nissin Edytowane przez mario.mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o dołączenie do listy nieuczciwych sprzedawców, kolegi o ksywce nissin. prosiłem go o sprzedaż półosi do bexa, zapewniał, że takie ma, zdjęcia wstawił z innym numerem , a wysłał całkiem inne, które w ogóle nie pasowały. mimo widoczności na forum nie odpowiada na wiadomości. zapewniał o gwarancji rozruchowej.

mario.mario korzystałem z forum z telefonupoprzez tapatalk-a i najzwyczajniej nie widziałem Twojej wiadomości, miałeś mój numer telefonu na liscie przewozowym, wystarczyło zadzwonić. Dziś dostałem powiadomienie o nowej wiadomości, więc Ci odpisałem, że bez problemu wymienie półosie. Nie wiem o co ten raban...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...