Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł.
Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić.
Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważać na użytkownika Prezes870 , napisałem temat że kupię roletę poziomą, Prezes870 napisał że posiada takową w cenie 50zł, , prosiłem o zdjęcia lecz otrzymałem info że nie ma czasu przed wyjazdem i może mi ją z rana wysłaćza pobraniem jak się szybko zdecyduję. Wysłał lecz roletę pionową(siatkę) którą można bez problemu kupić za 30zł, chciałem sprawę załatwić polubownie lecz 0 odzewu, loguje się oczywiście ale ma na tyle mały iloraz że nawet nie podejmie próby polubownego załatwienia sprawy. Radzę uważać,bo nie jestem sam oszukany przez Prezes870.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważać na użytkownika Prezes870

Moją przesyłkę zapakował strasznie źle, żeby gorzej nie powiedzieć. Kiedy doszła i pokazałem mu zdjęcia powiedział, że to nie jego wina bo szukał jak najtańszej wysyłki. W sumie oddał 75zł a błotnik i drzwi praktycznie do wyrzucenia. walić kasę, ale ogólnie chodzi o niesmak pozostały po transakcji.. Radzę się zastanowić przed zakupami u tego forumowicza..

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł.

Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić.

Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.

dawaj info na a5 klub tez :hi:

Proszę uważać na użytkownika Prezes870 , napisałem temat że kupię roletę poziomą, Prezes870 napisał że posiada takową w cenie 50zł, , prosiłem o zdjęcia lecz otrzymałem info że nie ma czasu przed wyjazdem i może mi ją z rana wysłaćza pobraniem jak się szybko zdecyduję. Wysłał lecz roletę pionową(siatkę) którą można bez problemu kupić za 30zł, chciałem sprawę załatwić polubownie lecz 0 odzewu, loguje się oczywiście ale ma na tyle mały iloraz że nawet nie podejmie próby polubownego załatwienia sprawy. Radzę uważać,bo nie jestem sam oszukany przez Prezes870.

PW poszło do niego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł.

Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić.

Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.

dawaj info na a5 klub tez :hi:

Proszę uważać na użytkownika Prezes870 , napisałem temat że kupię roletę poziomą, Prezes870 napisał że posiada takową w cenie 50zł, , prosiłem o zdjęcia lecz otrzymałem info że nie ma czasu przed wyjazdem i może mi ją z rana wysłaćza pobraniem jak się szybko zdecyduję. Wysłał lecz roletę pionową(siatkę) którą można bez problemu kupić za 30zł, chciałem sprawę załatwić polubownie lecz 0 odzewu, loguje się oczywiście ale ma na tyle mały iloraz że nawet nie podejmie próby polubownego załatwienia sprawy. Radzę uważać,bo nie jestem sam oszukany przez Prezes870.

PW poszło do niego :hi:

To ja też dodam coś od siebie, może pierdoła a jednak. Jakiś czas temu kupiłem od tego użytkownika skrzynie, komplet do przekładki na skrzynie DQS (skrzynia, sanki i wybierak) problem był z gałką zmiany biegów, tzn gałka była, ale leżała na dnie (leżała na drzwiach kierowcy) w samochodzie który był przewrócony na bok. No i prezes mówi żeby nie przewracać auta bo coś tam ma jeszcze wyciągać z niego od dołu a gałkę mi dośle pocztą. Skrzynia była z odbiorem osobistym, jakiś czas później pisałem do niego pw- zero odzewu a gałki jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ktoś powinien z władz forum zrobić z tym użytkownikiem porządek, kupowałem dużo razy przez forum i nigdy nie było problemu, a tu zdaje się być w przypadku Prezes870 ewidentne nabijanie z forumowiczów sobie kasy, dzieciak który nie dorósł do robienia interesów. Uważam że nawzajem musimy się szanować jako pasjonaci.

Edytowane przez markus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy byłego już Klubowicza Bartka Vario,

http://variocustoms.pl/

https://www.facebook.com/variotechcustoms/?fref=ts%C2%A0

variocustoms - Przeglądanie profilu - Audi A4 Klub Polska

sprawa sięga początku zeszłego roku, a Vario od dawna nie zagląda na forum. Celem wątka jest przedstawienie sytuacji, jak zaszła pomiędzy nim a mną- oczywiście ocenę sytuacji pozostawiam Wam,

Dotyczy przysługi, o jaką poprosił mnie Vario swojego czasu- było to pomoc w zakupie dwóch kompletów felg ze Stanów, w wielkim skrócie- ja się wywiązałem z umowy- dwa komplety felg dotarły do Varia,

wklejam tylko przebieg konwersacji z FB, jeśli ktoś jest zainteresowany skanami rachunków maili- nie ma problemu, bo wszystko mam zarchiwizowane poniżej jest wszystko opisane

sprawa zaczęła się komplikować przed Świętami Wielkiej Nocy zeszłego roku, poniżej już z późniejszymi datami
tego efekty
24.06.2015 12:33
czesc, tu żona Dominika, mam takie pytanie moglbys w koncu uregulowac sprawe z ups, bo dominik jest tak wkurwiony ze juz nawet nie pisze do ciebie, ale wlasnie dostalismy kolejny list z ups, PRE LEGAL NOTICE i juz pisza o odpowiedzialnosci prawnej i przekazaniu sprawy do notariusza itp, dominik nie wie ze do ciebie pisze, bo jest w pracy, ale wiem ze sie wk***i na maxa jak mu to pokaze, nie wiem jakie tam odwolania masz ze jedno kolo bylo zjebane, to sobie z nimi zalatwiaj, ale te 366.27 funtow co wiszisz do ups ma byc zaplacone do 30go czerwca, wiec albo plac sam albo nam na paypala wrzuc i ja to zaplace , masz cholernie dosyc tej sprawy, ja nigdzie nie mam wlasnych dlugow wiec tym bardziej nie bede odpowiadala za cudze, a juz na pewno nie chce zadnych problemow kredytowych pozniej jak to zawisnie na jego nazwisku! wiec ogarnij to bo to jest zenada, jak potrzebowales adresu dostawy to sie odzywales non stop a teraz cisza
24.06.2015 15:28
Witam,
Rozmumiem wkurwienie ale Ci z UPS to debile totalne, rozmawiałem jakiś czas temu z Dominikiem o tym, napisałem do UPS, że Dominik nie ma nic do czynienia w tym temacie tylko ja, UPS mnie naciąga z opłatami a to oni dali d*py z dostawą
Do dzisiaj nie dostałem felgi na wymianę a oni mają to w d*pie
Prosiłem ich o rzetelne wyliczenie opłat i do dzisiaj tego nie dostałem
Napiszę dzisiaj kolejnego maila do ups bo też nie podoba mi się to, że do was wysyłają jakieś monity
24.06.2015 16:45
13.08.2015 07:15
czaść- możesz mi przesłać kopię rachunku, który zapłaciłeś?
16.08.2015 19:43
mógłbyś chociaż odpisac...
19.08.2015 22:47
rozumiem, że nie masz rachunku, bo nie zapłaciłeś, nie odpisujesz, bo olałeś już całą sprawę, bo zza granicy nic ci nie zrobią...dzięki za kłopoty, których mi narobiłeś za przysługę...
hej, to nie tak
nie odpisywałem bo córa miała tableta na wyjeździe\
nie wpakowałbym Cię w problemy z premedytacją bo taki nie jestem i nie olałem sprawy
miałem prawie cała kasę na ten rachunek z ups ale komornik mi zajął konto a dzisiaj dostałem pismo, że mi zajmuje samochód a nie ja narobiłem długu
jeszcze za chwilę mi zlicytują mieszkanie bo mnie matka w kredyt wrobiła i się wypięła a ja mam raty do spłaty 400 eur miesięcznie
generalnie kicha totalna
amerykańce mnie wydymali i do dzisiaj nie dostałem felgi na wymianę a 1100 usd na te felgi pożyczyłem
sam bym się nie spodziewał takiego obrotu sprawy bo sprowadzałem felgi z usa i nie było problemów a z tej firmy pierwszy raz i wyszedłem na tym jak zabłocki na mydle
btw tel mi też wyłączyli
Bartek- robiąc interes- liczysz się z ryzykiem, a ja, robiąc komus przysługę-nie oczekiwałem proftów, a już tym bardziej kłopotów, teraz za to mam ich prawników na głowie i już nie każą Variocustoms płacić, tylko centralnie do mnie piszą o zwrot 400 funtów, plus odsetki za zwłokę i koszty prawnicze- powiedz- co mnie może obchodzić, to wszystko, przecież to nie był mój interes, ttylko twój, załatwiałeś i nic z tego nie wyszło, co mnie może obchodzić to, że nie dostałeś felgi- ja się wywiązałem z tego, czego oczekiwałeś, w zamian nawet nie dostałem podziękowań, a kłopoty, bo pewnie za jakiś czas i do mnie po auto przyjdzie komornik
znam wiele przypadków- podobnych do mojego- myślisz, ze ktoś mi teraz pomoże? bo i niby dlaczego mam płacić za twoje kłopoty? Gdybyś od razu zapłacił- ja nie miałbym problemów z nimi- i tej rozmowy- w ogóle by nie było- chciałeś zarobić na nich i na mnie, a wyszło- jak zwykle, ja jestem za granicą i nic nie mogę zrobić, poza napisaniem kilku słów na fb
Postaram się to jakoś ogarnąć ale nie obiecuję, że w ciągu kilku dni się uda. Jeszcze raz przepraszam za problemy, za dużo złych sytuacji się nałożyło
5.09.2015 11:51
Cześć dzisiaj dostałem pismo o przedsądowym wezwaniu do zapłaty i mam im dać znać czy płace czy sad ma rozpatrzyć co dalej miałeś to załatwić i jak widzę nic nie zrobiłeś w tej sprawie teraz to pozostaje ci przesłać 500 funtów do mnie na pokrycie tych kosztów ja wyślę ci kopie tych pism
Zadzwoń za 30 min bo nie mogę teraz gadać
Wyślij mi to pismo
Cała sytuacja przez j**anych jankesów i ups. Jak by nie uszkodzili felgi to by tematu nie było
To jest forma do wypełnienia i m odesłać
Poczytam co tam jest
Te gnoje nadal mi felgi nie wysłały
Bartek tu nie ma co czytac jest jasno napisane ze proces się rozpoczął
Mam importach miejsce sadu w którym ma być rozprawa
5.09.2015 14:18
bartek- weź mi prześlij wszystkie maile, co wysyłałeś do upc, najbardziej potrzebny mi jest ten, w którym dogadałeś się z nimi na konkretną sumę
8.09.2015 22:43
cześć- coś załatwiłeś?
Cześć. Pracuję nad tym ale nie jest łatwo
na jakim etapie jesteś?
Gadałem z kilkoma osobami w sprawie szybkiej pożyczki ale spłukani są, mam jeszcze 2 osoby
Mam jeszcze do sprzedania pewne rzeczy ale pewnie jutro coś będę wiedział
Pisałeś może to odwołanie?
gdybyś zapłącił nawet teraz tą kwotę,na którą się z nimi ugadałeś- po przesłaniu mi skanu potwierdzenia- było by po sprawie....
Wiem
a tak, każdy dzień zwłoki pogrąża tylko mnie, bo zamiast podać mój adres imię i nazwisko- podałeś mój adres i Vario customs
To Ci co wysłali dali d*py
Bo im podałem tylko twoje dane
Sami dopisali vario customs
sądu to raczej nie interesuje, bo na rachunku z kwietnia, który zapłaciłem- jest wyraźnie napisane vario customs i mój adres, przesyłka wysłana- dostarczona- potwierdzona podpisem- leżę i kwiczę
Bartek- miałeś 5 miesięcy na zebranie pieniędzy, nie zrobiłeś tego- teraz chcesz to w kilka dni zrobić?
Mamy nóż na gardle, po za tym ten pieprzony komornik nie z mojej winy mi konto zablokował a już praktycznie kasę miałem
Te 260£
w jaki sposób jesteś w stanie mnie przekonać, że działasz w dobrej wierze i zależy Ci na tym, żeby rozwiązać problem i żebym został z tego wyplątany, żebym nie myślał, że zostałem pozostawiony na lodzie, bo zrobiłem komuś przysługę, w jaki sposób jesteś w stanie zmienić moje poczucie bycia naiwnym głupkiem, bo jestem bezsilny- nic nie mogę zrobić, bo jestem w UK, a o Tobie wiedzą tylko tyle, ile im napisałeś w mailach, które na dobrą sprawę- nic nie znaczą, bo przecież konto można skasować- śladu nie będzie
i jak myślisz? co ja teraz sobie myślę?
Dominik, nie jestem oszustem, znamy się osobiście i z klubu a4, nigdy nie miałem złej opinii, gdybym wiedział, że to wszystko tak wyjdzie to uwierz nie pytałbym Ciebie o przysługę tylko zrezygnował z całego tego zasranego biznesu
czasu się nie da cofnąć, ale można coś robić, żeby z tego wyjść, z mojego punktu widzenia- przez ostatnie kilka miesięcy- nie zrobiłeś nic
Robiłem ale nałożyło się dużo innych problemów
które teraz będą się nawarstwiały, a problem zapłaty firmie doręczycielskiej z za granicy- nieuchronnie zejdzie na dalszy plan, bo wiesz, że oni fizycznie ci nic nie mogą zrobić
13 STYCZEŃ 15:34
witam, tu zona dominika, do twojej wiadomosci, mamy juz komornika na glowie i dlug urosl do 612 funtow, musimy zaplacic w ciagu 2 tyg albo komornik przyjdzie nam na chate
wielkie dzieki!!!!!!!!!!!
kiedys mowiles dominikowi ze chcesz cos zaplacic
gdzie sa te pieniadze
przeslij nam ile mozesz
przesylaj w ratach co miesiac do cholery
ja teraz musze sobie odmowic i zaplacic twoje dlugi, ja nie pozwole zeby mi komornik przyjechal do domu!!!!!
jak nie wiem jak ty spac mozesz wiedzac ze ludzie musza placic twoje dlugi, ludzie ktorzy zrobili ci przysluge, zarobiles sobie na felgach a my nic z tego nie mamy poza rachunkien na 600 funtow!
13 STYCZEŃ 17:33
piszesz do dominika ze nie jestes oszustem itp, jednak robisz co innego, siedzisz sobie w polsce i masz wszystko w d*pie, nie mysl sobie ze ja ci to odpuszcze, mieszkam w uk ale znajde sposob zebys nam oddal pieniadze, jesli nie zaczniesz nam splacac w ratach tego dlugu
2 LUTY 23:04
2-go grudnia dostałem maila od ciebie, że na dniach wyrównasz zadłużenie, co się zmieniło od tamtej pory?
hej
były komplikacje
postaram się załatwić kasę jak najszybciej
płaciłeś coś może? wszedłem na fejsa pierwszy raz od miesięcy więc nie widziałem wcześniejszego posta
czy płaciłem???? chłopie- komornik mi pismo przysłał, że jak w ciągu miesiąca nie zapłacę ponad 600 funtów, to mi na chatę przychodzi, jeszcze masz jakieś pytania?
nie mam
skan pisma wysłała ci wcześniej moja zona
teraz zobaczyłem
mnie też ktoś wydygał i obiecał kasę
dlatego nie wyszło z tym z grudnia
wiem, że to Ci nic nie da ale felg jeszcze nie sprzedałem i nic na nich nie zarobiłem a jak sprzedam to też nie zarobię, twoja żona myśli, że na nich kokosy zbiłem
a tak nie jest
jedna wielka wtopa
to wyślij mi te felgi- ja je sprzedam za taką cenę, jaką komornik ode mnie chce co ty na to?
zły pomysł
do rzeczy, postaram się jak najszybciej skombinować kasę
już to słyszałem kilkakrotnie
skoro masz felgi, to w czym jest problem?
daj mi ostatnią szansę
dobra- kiedy masz zamiar spłacić dług wobec mnie?
2-3 tyg myślę
tylko bez zbędnego pierdolenia
może wcześniej
ok czekam miesiąc
sam miałem 3 komorników ostatnio
od sierpnia zarobiłem 600 zł
dawno takiej kaszany nie miałem
skoro masz taki dół- to w jaki sposób zdobędziesz pieniądze?
od mojej matki pożyczę
jak sprzedam felgi to jej oddam
po co masz pożyczać- wyślij mi felgi i jesteśmy kwita
mojej matce muszę 1100 dolarów oddać za te fele
żeby na zero wyjść muszę za nie dostać 8000 zł
w tej sytuacji- nigdy nie wyjdziesz na swoje, bo nie znajdziesz kupca na nie za taką cenę
znajdę
zaczyna się ruszać przed sezonem
do tej pory nie mogłeś, więc jak to chcesz zrobić?
był przestój ale są perspektywy na poprawę
i trzech komorników do tego interesu, oprócz mnie jest ...
tamci spłaceni
matka mi pomogła
nie pytaj dlaczego
dobra- działąj
ok, jeszcze raz sorry
I zebys miał dowód, że mam zobowiązania komornicze
Pismo od komornika i dwa rachunki
3 LUTY 07:19
10 MARCA 20:18
cześć, powiedz mi jak wygląda sytuacja?
Hej
Walczymy z tematem sprzedaży auta ale belgowie komplikują sprawy
nie pomyślałeś, żeby spłacać to w ratach
nawet, jak sprzedasz auto- to będzie spora suma, jak na jeden rzut
Nie zarabiam jeszcze, tzn w tym miesiącu jeszcze kasy nie dostałem
Ale 2 tematy ogarniam więc 200£ powinno wejść
Bartek- zaraz będzie rok, jak dostasłeś kołą...
A jest 500?
nie 600
Nie mówię o felgach tylko zleceniach
wcześniej wysłałem ci pismo od komornika z całą sumą
No to 200 by w tym miesiącu weszło do Ciebie
no tak, tylko, że poprosiłeś mnie o przysługę z kołami...
Wiem ale czasu nie cofniemy
a nie z czymś innym, więc piszę, że zaraz będzie rok, jak ja się wywiązałem...
I ani ja ani ty się nie spodZiewaliśmy takiego obrotu sprawy
Różne importy robiłem ale nigdy nie było takiej wtopy
no tak, z tym, ze uważam, że jakiekolwiek sumy, co jakiś czas na pewno lepiej rozwiążą problem, niż cała kwota, któa jest spora
No wiem, śni mi się to wszystko po nocach
A ostatnio nawet Poziek pytał o sprawę
no rozmawiałem o tym w wąskim gronie
Madasowi sam powiedziałem jak go spotkałem
Nie mam pretensji o to oczywiście
no to powiedz, jakie wyjście widzisz, oprucz spłąty w ratach, bo osobiście, to ja nie widzę takiej opcji, że dasz radę spłacić całość w jednym rzucie- po prostu- nie widzę tego
Jak auto pójdzie to 600 jednorazowo to nie problem
sprzedaż auta też idzie ci mozolnie
Bo problem z dokumentami jest z rejestracją w belgii, zapytaj Wypisa bo to on chce kupić
dobrze by było, jakbys się jakoś określił konkretnie co do daty, bo tak to można czekać w nieskończoność
Do końca marca na 100% coś wpłacę
ok
to czekam
31 MARCA 07:51
do końca marca na 100 procent miałeś coś wpłacić i co tym razem wymyślisz?
31 MARCA 09:45
Hej. Daj minswój paypal to 100£ puszczę jak wrócę z Warszawy
31 MARCA 11:39
1 KWIETNIA 10:27
Kiedy wracasz z Wawy?
wróciłem, dodałem nową kartę do paypala i czekam na zatwierdzenie, jak tylko przejdzie to kasa leci do Ciebie tak jak obiecałem
Ok
chciałem puścić teraz ale jeszcze nie przechodzi
Dobra
1 KWIETNIA 15:40
jest problem bo paypal nie akceptuje karty visa
mogę w poniedziałek wysłać z konta mojej żony bo ma master card
na 100% wyślę
Dobra w poniedziałek wysyłasz pieniądze
4 KWIETNIA 23:11
w piątek mi coś obiecałeś- co tym razem wymyślisz?
5 KWIETNIA 21:24
nic nie napiszesz?
moment
dopiero wszedłem na kompa
z żony konta nie przejdzie na tą chwilę
jak poczekasz tydzień to z konta w Ł na konto w Ł puszczę kasę
jedyna opcja
pay pal mi nic nie przyjmuje bo mam konta pod komornikiem
nawet mi na hipotekę wszedł
no to jak chcesz mi przesłać pieniądze?
z nowego konta w Ł które założę w innym banku
ale muszę dostać kasę za pracę a dopiero jutro dostaję auto na ok tydzień i dostanę kasę
wtedy kupię Ł wpłacę i zrobię przelew
takie będę robił
zabytek
a jutro wraca od tapicera i dostaję do pracy nad lakierem
możesz dokładniej opisać, jak chcesz zrobić przelew?
dasz mi nr konta w Ł i z konta w banku w walucie Ł zrobię Ci przelew
tak płacę za towar
co to jestŁ?
funt
nie mam na klawiaturze symbolu funta to piszę Ł
mogę pisać funt sterling
ale jak chcesz zrobić przelew z banku do banku?
normalnie, zakładam konto w funtach w polskim banku, kupuję na walutomacie funty, dajesz mi swój numer konta w angielskim banku w systemie IBAN, nazwę banku i SWIFT i wtedy robi się przelew
ja wiem, jak to się robi, tylko ty mi powiedz, jak chcesz otworzyć konto w nowym banku, jak jesteś pod "nadzorem" komornika i banki mają umowę o wymianie informacji z CBD?
to żona założy
po za tym mój adwokat walczy o zwolnienie rachunków
bo mój bank jest wkurwiony na to, że jest zajęty rachunek gdzie mam raty na kredyt na mieszkanie
i muszę kombinować z ratami na inne rachunki
znajdź kogoś z paypalem i daj mu pieniądze i przeslij tak- będzie prosciej
albo tak zrobię
no to powiedz teraz kto to będzie i kiedy prześlesz?
za ok tydzień, ok? muszę poszukać kogoś z pay palem w znajomych
pytam, bo już tak od czerwca zeszłego roku przedłużasz terminy wpłaty i za każdym razem jest coś nowego na przeszkodzie...
nie jest łatwo
no ja rozumiem, że łatwo nie jest, ale ostatnio sprzedawałeś auto- sprzedałeś? Było dzisiaj widziane na bramkach w strykowie- rozumiem, że mogłeś być gdzieś w interesach, felgi też miałeś sprzedać, ale pisałęs mi, że jedna była uszkodzona w transporcie...
nie sprzedałem
a w strykowie mnie widział Patrykbor
bo jechałem z wawy bo zawoziłem coś dla kumpla
widzę info masz dokładne
dlatego piszę,że rozumiem
jak bym miał wszystko tłumaczyć to by litr wódki nie starczył
wiem, tylko powiedz mi, czemu nie zapłaciłeś wtedy do upsu 260 funtów- przecież się z nimi na tyle umówiłeś, było by po kłopocie, teraz sam widzisz do jakich kwot to urosło
wiem, miałem mieć kasę i jej nie dostałęm, i tak mam już spieprzoną opinię i czuję się jak szmata przez to wszystko
zawsze miałem czystą kartę a tu jeden f*ck up i po dobrej opinii
nie uciekam od opdpowiedzialności
żebyś wiedział
dobra ile czasu potrzebujesz?
max 1,5 tygodnia
bo ja też mam rachunki i inne pierdoły do opłacania
mam taką deprechę, że do psychiatry chodzę
1,5 tygodnia, czyli rozumiem, że ogarniesz temat przelewu do przyszłej niedzieli?
do 17 kwietnia
max
poczekam, tyle już czekam, poczekam jeszcze do 17...
dzięki i jeszcze raz przepraszam za całą sytuację
11 KWIETNIA 09:53
znalazłeś już kogoś?
jeszcze nie ale będę dzisiaj gadał ze znajomkiem czy ma paypal'a
na jaką kwotę jesteś zobowiązany z komornikiem?
ok 16k
a jaie raty?
jeszcze nie mam ustalonych bo adwokat chce z nimi negocjować, w tym tyg coś będę wiedział
wieczorem podam ci numer konta na które możesz wpłacać pieniądze
ok
11 KWIETNIA 20:58
MAM OPCJĘ POMOICNĄ DLA CIEBIE DO SPŁACENIA- przekaz pocztowy- idziesz do okienka na poczcie, podajesz imię nazwisko i adres mojej teściowej, a ona sobie odbierze na poczcie u siebie- dalej się ja z nią rozliczę dane do przelewu -XXXXXXX
opcja sprawdzona dzisiaj- idziesz z gotówką do okienka i płacisz teraz dokładnie sie określ, kiedy i ile wpłacisz?
Tak jak wcześniej pisałem do końca tygodnia z 500 zł
11 KWIETNIA 22:39
Ok
ŚR. 17:49
Wpłacałeś coś?
ŚR. 20:13
Hej. Jeszcze nie, jutro powinienem dostać zaliczkę więc w piątek powinienem puścić przekaz
NIEDZ. 20:13
wpłacałeś coś w piątek?
20:07
nope Emotikon unsure
nadal zaliczki nie dostałem
czekam sam bo muszę ratę zapłacić i mi to blokuje
21:58
wiesz co? nie chcę już tych pieniędzy- za 600 funtów wyrobiłeś sobie opinię oszusta i krętacza, bo jeśli traktujesz w taki sposób wszystkich- to nie jesteś wart uwagi ani polecenia- a jeśli zrobiłeś to tylko wobec mnie- to znaczy, że zrobiłeś to celowo, bo mieszkam za granicą i fizycznie nie mogę cię po pieniądze odwiedzić, tak, czy inaczej- dostałeś opcję spłaty, prosiłeś o szanse i co? na fejsbooku chwalisz się autami, jakie zrobiłeś, felgami, które dostałeś z powrotem, próbowałeś mi wmówić, że felga dotarła do ciebie uszkodzona przez UPS, ale ja otrzymałem i wysłałem do ciebie 2 komplety sprawnych wizualnie, bo sam mi to poleciłeś, i to DPD odbierało felgi z UK do PL, a nie UPS, jak się upierasz, że to oni ci felgę popsuli gdzie sam miałeś depo DPD koło siebie i miałeś to niby załatwić, UPS dostarczył felgi z USA do UK...
auto sprzedać Wypsiowi miałes, jak mi o tym napisałeś- z Tomkiem rozmawiałem dokładnie w ten sam dzień i okazało się, że on zanim do mnie napisałeś- już ci powiedział, że tego auta nie bierze, a ty dalej mi wciskałeś kit, że on załatwia dokumenty, potem wciskałeś mi kit, że karta Visa nie przechodzi na Paypalu- w ten sam dzień dodawałem swoją drugą kartę visa do paypala- przeszła bez problemu...bezczelny jestes, ale na pocieszenie napiszę ci, że niektórzy pracowali na taką opinię za mniej...
to tylko pieniądze, ja nie zbiedniałem z ich powodu, mam nadzieję, że ty się choć trochę wzbogaciłes, nie będę ci robił smrodu na fejsie, ale możesz być pewny, że nie będę unikał wyrażania opinii wobec ciebie w rozmowie ze wspólnymi znajomymi...
kurna, wiem, że jesteś cierpliwy i daj mi to spłacić a oszustem nie jestem i nic celowo nie zrobiłem a 2 fury tzn lambo i porsche cabrio miałem na mycie za 200 zł za 2 szt, co do Wypisa to nie tak było bo do końca szukaliśmy opcji na COC ale jednak nie wyszło a felga była uszkodzona przez UPC bo uznali gwarancję i dostałem nową za którą i tak zapłaciłem 600 zł cła i vat więc i tak caly czas jestem stratny bo się felgi nie sprzedają
chcesz to podam Ci login do paypal i nr karty to mi ją dodaj jak twierdzisz, że spokojnie przechodzi
przestań miałeś ponad rok, żeby to uregulować- ja już nie chcę tych pieniędzy zatrzymaj je sobie i dobrze wydaj
dobra, myśl co chcesz i mów co chcesz ja i tak spłacę
mam jeszcze honor
może szczęścia do interesów nie mam ale honor mam
w moich oczach straciłeś honor, kiedy ci pierwszy raz napisałem, że mam problemy z tego tytułu, że nie zapłaciłeś czegoś, co od samego początku naszej umowy miało być zapłacone- pamiętasz? mając honor, już wtedy powinieneś zapłacić i nie narażać kogoś, kto ci przysługę robi na dalsze kłopoty
zapłacisz? już to wielokrotnie słyszałem, ale na pustych słowach się kończyło... to tyle z mojej strony
ok, masz rację
...i jak na wstępie napisałem- ocenę zachowania pozostawiam Wam :wink4: ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł.

Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić.

Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.

dawaj info na a5 klub tez :hi:

Proszę uważać na użytkownika Prezes870 , napisałem temat że kupię roletę poziomą, Prezes870 napisał że posiada takową w cenie 50zł, , prosiłem o zdjęcia lecz otrzymałem info że nie ma czasu przed wyjazdem i może mi ją z rana wysłaćza pobraniem jak się szybko zdecyduję. Wysłał lecz roletę pionową(siatkę) którą można bez problemu kupić za 30zł, chciałem sprawę załatwić polubownie lecz 0 odzewu, loguje się oczywiście ale ma na tyle mały iloraz że nawet nie podejmie próby polubownego załatwienia sprawy. Radzę uważać,bo nie jestem sam oszukany przez Prezes870.

PW poszło do niego :hi:

Wszystko jest również opisane na a5klub.pl

Po jakimś czasie mi odpisał na wiadomość, o to jej treść:

Podaj nr konta to Ci wyślę ten sos, tak na marginesie byłem na urlopie i całkiem o tym zapomniałem. Opisz mnie jak chcesz.
Oczywiście zwrotu pieniędzy nie dostałem, pewnie znowu był na urlopie i zapomniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem i nie kumam takich ludzi .ponad rok czasu walić ściemę . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy byłego już Klubowicza Bartka Vario

to jeszcze raz bo ni kumam :huh: tzn to że nie zapłacił ok ale jakim cudem on ma felgi a Ty nie masz kasy ??? wysłałeś mu normalnie bez pobrania ? bez przelewu ?? bo rozumiem ze zamówiłeś felgi bo miałeś dojścia ok, przyjechały do Ciebie czy do Vario ?? jeżeli do Vario bezpośrednio to kto i jak za nie zapłacił ?? bo jak dla mnie to sam sobie narobiłeś kłopotów, pierwsza zasada interesów, zero zaufania, nie ma kasy nie ma towaru.

Ja miałem podobną sytuację i też z forumowiczem ale kasa mniejsza bo 1200zł, wpłaciłem 800zł zaliczki za załatwienia pewnego przedmiotu i sprawa ciągnęła się przez 6 miesięcy. Teksty podobne czyli ściemy że "nie ma mnie w polsce", "nie mogę zrobić przelewu", "brak dostepu do internetu itd" na szczęście i polecam to wszystkim przy kasie większej niż 500zł prosić o aukcje na allegro z opisem przedmiotu. Ja tak zrobiłem przed przelewem, założyłem spór na allegro, umowa jest ciwilno-prawna przez portal, czas start ok miesiąca i później idziecie na policję, zakładacie sprawę, przesyłacie papiery allegro i do kwoty bodajże 15tys są ubezpieczeni. Dostajecie kase na konto od portalu a allegro zakłada sprawę w sądzie ale was to już nie dotyczy ;) na szczęście u mnie koleś się ogarnął w momencie założenia sporu na allegro i oddał cała kasę.

Tak wiec forumowicz czy nie forumowicz każdy może was wała zrobić :decayed:

Był też koleś u nas na forum co przerabiał lampy LED do A4 z led a6 i zrobił z 10 kompletów - zrobione i wysłane, dobre opinie i kilka następnych osób wpłaciło kasę i koleś się rozpłynął w powietrzu... allegro jest obecnie jedną z bezpieczniejszych form płatności i zawierania transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem przestrzec przed sprzedającym pyra 111 , kupiłem od niego wiatrówkę z ogłoszenia wystawionego w a4-klub, zdjęcia przedmiotu zrobił tylko z jednej strony (dobrej). Natomiast wiatrówka nadaje się tylko na śmietnik , luneta ubita i zgięta , przedmiot wygląda jakby ktoś rzucał do celu a nie strzelał , może pomylił sporty, o stanie oczywiście nie poinformował w ogłoszeniu. W sobotę pisał że chce się dogadać , po czym kontakt się urwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkuj ogłoszenie i wrzuć foty sprzętu w jakim stanie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć linka do ogłoszenia i proszę o pomoc jak umieścić zdjęcia i , jeszcze najważniejsze do W/W tekstu wiatrówka nie trafia w cel ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pool21 ukoloryzowałeś to, wiatrówkę sprzedawałem jako używana i strzelałem z niej dzien wczesniej bez problemu. Jesli chcesz nowa to idz do sklepu, sprzedałem Ci ja za stówę bo placilem za wysyłkę i miałeś śrut i pokrowiec i lunetę, niektórzy sa pozbawieni rozumu, nie polecam robic interesów z tym Panem bo to ciezki przypadek ! Tragedia pisałem o to ile chce zwrotu kasy ale ma problemy z funkcjonowaniem to byla pierwsza i ostatnia transakcja z tym człowiekiem

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego pyra 111 chyba przelew był na kwotę 150 zł , to że strzelałeś z tego jak to nazywasz wiatrówka to może z odległości 5m , napisałeś w poście że proponowałeś zwrot to czemu jak do ciebie pisałem to się nie odzywałeś , napisałeś że luneta jest uszkodzona w ogłoszeniu ? czy ja coś przegapiłem , jeśli jesteś taki honorowy na forum domagam się zwrotu 50 zł ?


Witam jeszcze z mojej strony mogę przedstawić całą historie naszej transakcji , po umówieniu pyra111 tj. kartofel od razu otrzymał ode mnie przelew .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik bardzo dobrze znany i szanowany na forum

Gwerty vel Grzegorz J.

Otóż ostatnio też było o nim głośno na forum że nie wywiązał się z umowy z pewnym użytkownikiem ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło tylko że nie dla mnie.

umówiłem się z Gwerty na przerobienie lamp A4 B5 na Bixenon. Lampy wysłałem 3 miesiące temu i do tej pory nic do mnie nie przyszło. Co prawda moje klosze na nic się nie nadawały wiec Gwerty przez tydzień szukał jakiś innych ale w końcu coś znalazł. 27 kwietnia (tego dnia był po raz ostatni na forum od tego czasu go nie ma) napisał że lampy prawie skończone tylko testuje czy nie parują. Napisałem pełny zaufania że spoko niech testuje zwłaszcza że kasę już wysłałem. 18 maja napisałem smsa bo na forum Gwerty już nie było. Odp że lampy praktycznie skończone tylko że jest poza domem i ma nadzieję że w przyszłym tygodniu skończy i wyśle. Też odpisałem że spoko zwłaszcza że moje klosze były jakie były a Grzesiek znalazł inne. Ale niestety po tym sms kontakt się zakończył. Po ostatniej akcji na jego temat zacząłem się trochę denerwować więc pytałem kilka osób na forum czy ktoś ma z nim kontakt albo wie co się z nim dzieje. Niestety nikt nic nie wie.

Wiem że jest to znana i lubiana osoba na forum ale w związku z taką sytuacją jestem zmuszony napisać taką opinię o Panu Grzegorzu. Nie wywiązał się z umowy i tyle. Straciłem lampy, przetwornice, kasę, czas i nerwy. Bo przez ten czas może sam bym coś wystrugał albo wysłał komuś innemu.

Jeśli ktoś jest jeszcze w takiej sytuacji jak ja to walcie do mnie na PW.

Mam ochotę się do niego przejechać ale trochę za daleko samemu jechać ;/

21.06.2016

Udało mi się zdobyć nowy nr tel do Gwerty. Skontaktowałem się z nim i niestety miał wypadek i stracił telefon i dlatego nie było z nim kontaktu. Na ten moment wstrzymuję moje wszystkie zarzuty lecz nadal nie wiem jak moja sprawa z lampami się skończy. Na dniach powinienem coś wiedzieć. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy dla obu stron ;)

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak jakby w podobnej sytuacji jak ty. Z tym ze udało mi się uzyskać kontakt. Teraz jest inny numer do Gwerty. Pisz pw to ci napisze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...