Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem od uzytkownika grzes283 kabel z vcds. Przed zakupem kilkakrotnie pytalem czy polaczy sie z radiem i blutu. Zostalo mi to potwierdzone przez sprzedajacego. Po odpaleniu u siebie kabel nie laczyl sie ani z modulem blutu ani radiem. Zglosilem to sprzedajacemu i ze zwracam bo dlamnie jest nie sprawny. Od sprzedajacego otrzymalem informacje ze nie przyjmuje zwrotu i ze mu d**e zawracam

Oczekiwalem tylko tych 2 rzeczy od zakupionego towaru. Niestety nie dzialalo tak jak mialo a sprzedajacy sie wykreca od przyjecia zwrotu

Witam, zgadza się sprzedałem kabel Rafałowi. Wiedział co kupuje, dopytywał o kabel, o program, etc. U siebie instalowałem BT i póki co wszystko działa.

Uważam, że nie próbował nawet rozwiązać sprawy, tylko z góry uznał, że kabel jest uszkodzony.....choć jest to dziwne, skoro u mnie się łączył?

Nie zapytał, co może być nie tak, tylko "kabel nie działa, zwracam go" i to po jakimś czasie. A teraz widzę, że upublicznił sprawę, no w końcu za pieniądze ze sprzedaży kabelka i vcdsa( całe 130 zł) można chlać całą noc :facepalm: i to kasa, na którą warto oszukać :thumbup1:

Napisałem mu rozwiązanie, kabelek zobaczę, sprawdzę wtedy podejmę decyzję.

Tak na marginesie, to nawet nie wiedziałem do jakiego auta ma być kabel, a z B7 nie ma problemu....zresztą można godzinami licytować się, nie o to chodzi. Każdy musi mieś odpowiednie podejście do tematu.

Nie polecam sprzedawać niczego użytkownikowi Rafi10612, bo po użyciu może uznać, że nie działa i zarząda zwrotu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinaczanie prawdy...super podejscie. ..

kabel sprawdzony czy dziala a ciągle jest mi wmawiane ze nachwile go potrzebowałem i teraz zwracam bo juz niepotrzebuje. Dopytywalem żeby nie było takiej sytuacji ale sprzedający chyba dokonca nie wie co ma i teraz się mota. Kabelek został sprawdzony po kilku dniach bo porostu nie miałem czasu odrazu tego zrobic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolego mimo podania sposobu rozwiązania sprawy dalej dolewa oliwy do ognia i jakie tu mieć podejście..... :facepalm:

Jedyną osobą która się mota jesteś Ty, dopytywałeś się, a ja Tobie odpisałem, że instalowałem BT u siebie i działa, wkładałem RNSe i też działa i się normalnie łączy. A jak jest z ABSem i innymi modułami, co też się Tobie nie chce połączyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Rafał napisał, lecz wina leży po mojej stronie. Nie wiem, jak to możliwe, ale kabelek jest faktycznie trafiony. Dzisiaj odebrałem zwrot i będąc pewny swego poszedłem sprawdzić kabel i okazuje się, że nie łączy się z radiem, nawigacją, xenonami.....reszty już nawet nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byloby ok gdybym mial B7 bo wtedy nie byloby zadnego problemu a przy B6 no niestety nie obsluguje wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM

Nick z forum :

rufek84

Odradzam stanowczo interesy z tym człowiekiem - niepoważny, wulgarny.

Zakupiłem od niego nawigację wraz ze zmieniarką i kablem za pobraniem.

Po wysyłce przedmiotu - oznajmił SMS'em, że zapomniał wsadzić do paczki kabla.

Ok, zdarza się. Poprosiłem zatem o jak najszybsze wysłanie i podanie numeru przesyłki, gdyż zestaw bez kabla byłby nie przydatny.

Przestał się odzywać, po czym zapytał czy odebrałem navi - kiedy odparłem, że nie - gdyż nie podał numeru przesyłki kabla,

wysłał 'wiązankę niezbyt przyjemnych epitetów' której nie będę tu przytaczał - że jestem niepoważny, po czym łaskawie podał numer przesyłki kabla.

Jak się okazało - numer przesyłki wyssany z palca - nie istnieje nic takiego. Nawigację odebrałem, gdyż jak stwierdził "siostra się jednak pomyliła i kabel jest w środku przesyłki" - zaufałem. Niestety - kabla brak. Kontakt się urwał. Nie odbiera telefonu, na smsy nie odpisuje, gdzie normalnie odpowiadał na bieżąco.

Przestrzegam, bo człowiek całkowicie nie poważny.

Numer, którym się posługuje : 886 384 245

Profil : http://a4-klub.pl/index.php?/user/76354-rufek84/

Ogłoszenie : http://olx.pl/oferta/radio-rnsd-a4-b6-b7-CID5-IDcGUsN.html#3dcf883e1c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co ci ludzie wyrabiają na tym forum tragedia

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie wystawiają na aledrogo by robić takie wałki na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce zrobić wajchę to zrobi wszędzie, tyle, że na forum łatwiej, bo na allegro, czy gdzie indziej spora część ludzi patrzy na feedbacki, a tu potrzeba czasu, żeby zbudować reputację- na forum tego nie ma i efekt jest taki, jak widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM

Nick z forum :

rufek84

Odradzam stanowczo interesy z tym człowiekiem - niepoważny, wulgarny.

Zakupiłem od niego nawigację wraz ze zmieniarką i kablem za pobraniem.

Po wysyłce przedmiotu - oznajmił SMS'em, że zapomniał wsadzić do paczki kabla.

Ok, zdarza się. Poprosiłem zatem o jak najszybsze wysłanie i podanie numeru przesyłki, gdyż zestaw bez kabla byłby nie przydatny.

Przestał się odzywać, po czym zapytał czy odebrałem navi - kiedy odparłem, że nie - gdyż nie podał numeru przesyłki kabla,

wysłał 'wiązankę niezbyt przyjemnych epitetów' której nie będę tu przytaczał - że jestem niepoważny, po czym łaskawie podał numer przesyłki kabla.

Jak się okazało - numer przesyłki wyssany z palca - nie istnieje nic takiego. Nawigację odebrałem, gdyż jak stwierdził "siostra się jednak pomyliła i kabel jest w środku przesyłki" - zaufałem. Niestety - kabla brak. Kontakt się urwał. Nie odbiera telefonu, na smsy nie odpisuje, gdzie normalnie odpowiadał na bieżąco.

Przestrzegam, bo człowiek całkowicie nie poważny.

Numer, którym się posługuje : 886 384 245

Profil : http://a4-klub.pl/index.php?/user/76354-rufek84/

Ogłoszenie : http://olx.pl/oferta/radio-rnsd-a4-b6-b7-CID5-IDcGUsN.html#3dcf883e1c

O, widzę, że niestety kolejna ofiara "pana" rufek84. Tacy ściemniacze i oszuści powinni dostać permanentnego bana :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rufek srufek czy inny hu..k. powiem Wam tak Bozia sprawiedliwa i tak go uje...e kiedy. Jak mu auto nie padnie to co innego go dopadnie. Tako to jest jak ty komu tak ktoś tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ostatnim incydencie z zakupami feralnych boczkow sprawa została odziwo wyjaśniona z jednym z dwóch gości forumowiczów z którymi był problem po zakupie gratów . Jedyny plus tej całej sytuacji ze kolega rufek84 nakreslil sprawę jak to naprawdę wyglądało . Nie będę opisywał całej rozmowy tel ale mogę powiedzieć że jego jego szwagier a nasz forumowicz krisaudi80 wykorzystywał jego konto gdyż nie miał wystarczającej ilości postów na wystawianie ogłoszeń stąd takie akcje . Pisał z jego konta tak że takie buty. Niewiem czy to prawda nie ważne było minęło ale chłop sam się odezwał i prostowal temat tak że chociaż tyle dobrego . Z mojej strony wszystko ok a jemu to współczuję takiego szwagra który mu opinie zepsuł. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ostatnim incydencie z zakupami feralnych boczkow sprawa została odziwo wyjaśniona z jednym z dwóch gości forumowiczów z którymi był problem po zakupie gratów . Jedyny plus tej całej sytuacji ze kolega rufek84 nakreslil sprawę jak to naprawdę wyglądało . Nie będę opisywał całej rozmowy tel ale mogę powiedzieć że jego jego szwagier a nasz forumowicz krisaudi80 wykorzystywał jego konto gdyż nie miał wystarczającej ilości postów na wystawianie ogłoszeń stąd takie akcje . Pisał z jego konta tak że takie buty. Niewiem czy to prawda nie ważne było minęło ale chłop sam się odezwał i prostowal temat tak że chociaż tyle dobrego . Z mojej strony wszystko ok a jemu to współczuję takiego szwagra który mu opinie zepsuł. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Udostępniając swoje konto bierzesz odpowiedzialność za to co zostanie napisane - nawet przez Świętego Mikołaja. Tak samo jak konto Allegro czy inne. I z tego co się orientuję to Regulamin Forum zabrania wystawiania gratów z cudzego konta a skoro jego Właściciel sam to konto udostępnił to zarówno On jak i "Śwagier" powinni dostać banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ostatnim incydencie z zakupami feralnych boczkow sprawa została odziwo wyjaśniona z jednym z dwóch gości forumowiczów z którymi był problem po zakupie gratów . Jedyny plus tej całej sytuacji ze kolega rufek84 nakreslil sprawę jak to naprawdę wyglądało . Nie będę opisywał całej rozmowy tel ale mogę powiedzieć że jego jego szwagier a nasz forumowicz krisaudi80 wykorzystywał jego konto gdyż nie miał wystarczającej ilości postów na wystawianie ogłoszeń stąd takie akcje . Pisał z jego konta tak że takie buty. Niewiem czy to prawda nie ważne było minęło ale chłop sam się odezwał i prostowal temat tak że chociaż tyle dobrego . Z mojej strony wszystko ok a jemu to współczuję takiego szwagra który mu opinie zepsuł. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Udostępniając swoje konto bierzesz odpowiedzialność za to co zostanie napisane - nawet przez Świętego Mikołaja. Tak samo jak konto Allegro czy inne. I z tego co się orientuję to Regulamin Forum zabrania wystawiania gratów z cudzego konta a skoro jego Właściciel sam to konto udostępnił to zarówno On jak i "Śwagier" powinni dostać banana.

Tylko jarku nie znasz sytuacji ... niewiem czy oni razem mieszkają czy co ale wiem że rufek84 miał zapisane hasło na swoim kompie i automatycznie się logował więc tu jedyne co jest do zarzucenia to to że nie zabezpieczył swojego komputera przed tego typu akcjami . Zdarza się więc nie ma co rozpamietywać .. tutaj sprawy są opisane .. niewiem co tu dodać prezes sam zdecydował co zrobic z tym fantem więc tak to zostaje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał z Jego konta i On tego nie zauważył że pojawiają się nowe tematy Jego autorstwa ? Kazek, Ty naprawdę wierzysz w takie bajki ? :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał z Jego konta i On tego nie zauważył że pojawiają się nowe tematy Jego autorstwa ? Kazek, Ty naprawdę wierzysz w takie bajki ? :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jarek niewiem czy widział czy nie ale nie korzystał z forum przez jakiś czas (podobno) .. za to drugi typ sie logował i wciskał szajs .. Kończmy ten temat bo szkoda słów i tak już każdy bedzie uważał na tych ludzi jak i również na innych sprzedawców którzy kombinują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

dlatego ja biorę u tych co znam i znane części :)

Czyli w ASO heheheh :P +2 dla ciebie Harry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...