Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik Norbert91 zamawia paczki za pobraniem po czym ich nie odbiera. A kontakt się urywa po powrocie paczki.

Przestrzegam przed robieniem interesów z tym panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Niestety ale i ja zaliczyłem nieprzyjemną przegodę.

11.06.2011 od kolegi emilk89 kupiłem zestaw soczewek b8->b6. Nie byłem zadowolony i chciałem zwrócić zestaw. Sprzedający zdeklarował się że nie widzi problemu z zastrzeżeniem że nie pokrywa kosztów wysyłek na co ja się zgodziłem. Po tej wiadomości kolega nie odezwał się do dnia dzisiejszego.

Z własnego doświadczenia odradzam interesy z tym użytkownikiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka konkretów:

Sławek (Mesiah) http://a4-klub.pl/index.php?/user/109671-mesiah/

W maju tego roku po krótkiej wymianie PW, Mesiah zaoferował że załatwi mi gwint do audi za pewną kwotę. Poprosił o przelanie zaliczki w wysokości 620zł. Została stworzona aukcja na allegro a następnie, zakończona i zrobiłem przelew na w/w kwote na konto podane w aukcji.

Po 1,5 miesiąca dostałem info że ma problem z dostaniem zamówionego zawieszenia i żebym jeszcze poczekał ewentualnie jak chce może mi oddać kase. Stwierdziłem że poczekam jeszcze jakiś czas...

Minął czerwiec, lipiec i 6 sierpnia napisałem że za długo to trwa i poproszę o zwrot kasy. Zero odzewu przez 2tygodnia następnie wiadomość 20 sierpnia: że będzie w Polsce 1 września i zrobi przelew. 02 września się logował na forum i zero odpowiedzi, wysłałem wcześniej kilka PW i maila.

Minął kolejny tydzień i kasy jak nie było tak nie ma... W sumie od momentu przelania kasy minęło 3,5 miesiąca... na zwrot już czekam równy miesiąc ja rozumiem że transakcja nie wyszła, nie zawsze jest tak jak chcemy ale wypadało by zwrócić przynajmniej wpłacone pieniądze.

Jak ktoś zna osobiście Mesiah'a lub ma z nim kontakt poza forum to poproszę o interwencje. Nie chciałbym żeby sprawa skończyła się na policji a mam zarówno wygraną aukcje jak i potwierdzenie przelewu. Jestem raczej bezkonfliktowy mam nadzieje że sprawa zakończy się polubownie...

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka konkretów:

Sławek (Mesiah) http://a4-klub.pl/index.php?/user/109671-mesiah/

W maju tego roku po krótkiej wymianie PW, Mesiah zaoferował że załatwi mi gwint do audi za pewną kwotę. Poprosił o przelanie zaliczki w wysokości 620zł. Została stworzona aukcja na allegro a następnie, zakończona i zrobiłem przelew na w/w kwote na konto podane w aukcji.

Po 1,5 miesiąca dostałem info że ma problem z dostaniem zamówionego zawieszenia i żebym jeszcze poczekał ewentualnie jak chce może mi oddać kase. Stwierdziłem że poczekam jeszcze jakiś czas...

Minął czerwiec, lipiec i 6 sierpnia napisałem że za długo to trwa i poproszę o zwrot kasy. Zero odzewu przez 2tygodnia następnie wiadomość 20 sierpnia: że będzie w Polsce 1 września i zrobi przelew. 02 września się logował na forum i zero odpowiedzi, wysłałem wcześniej kilka PW i maila.

Minął kolejny tydzień i kasy jak nie było tak nie ma... W sumie od momentu przelania kasy minęło 3,5 miesiąca... na zwrot już czekam równy miesiąc ja rozumiem że transakcja nie wyszła, nie zawsze jest tak jak chcemy ale wypadało by zwrócić przynajmniej wpłacone pieniądze.

Jak ktoś zna osobiście Mesiah'a lub ma z nim kontakt poza forum to poproszę o interwencje. Nie chciałbym żeby sprawa skończyła się na policji a mam zarówno wygraną aukcje jak i potwierdzenie przelewu. Jestem raczej bezkonfliktowy mam nadzieje że sprawa zakończy się polubownie...

Mam ta sama sytuacje z Mesiah... w Kwietniu wyslalem mu zaliczke 200zl za gwint na tyl. Pisal, ze w polowie maja bedzie mial... Do tej pory nie dostalem, nic... Ciagle zapewnial ze za jakis czas bedzie mial, az czas zlecial juz do wrzesnia... Dodam tylko, ze wczesniej bralem do niego gwint na przod i bylo wszystko w miare OK z ta roznica, ze wtedy wystawial go na forum i od razu kupilem. Z tylem zapewnial tak jak pisalem w kwietniu ze bedzie mial w maju i jak go chce to musze wyslac mu zlaiczke 200zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałbym mu forum ogłoszeń bo nie pierwszy raz mu się łapka podwinęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma z nim kontakt?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zablokowałbym mu forum ogłoszeń bo nie pierwszy raz mu się łapka podwinęła.

Już dawno to zrobiłem.


A ktoś ma z nim kontakt?

Niestety, ale ostatnio logował się 2 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakapowac goscia do MO i sam zaraz sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Capulet Przyczyna: kradziez ori dywanikow B6 Sytuacja: w dziale dot.wymiany towarow wrzucilem troche szpargalow w tym ori dywaniki z checia zamiany na inne czesci. Odezwal sie Capulet z checia zamiany na BT z koncowka D dla B6/B7. Oczywiscie ja wyslalem dywaniki ale juz BT do mnie nie wyslal. Zwykla kradziez. Moge wrzucic print screeny z rozmow via msg na a4-klub. Typ korzysta z forum a unika odpowiedzi.

Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć cytaty z PW.

Pewnie wtedy któryś z moderatorów do niego napisze z prośbą o wyjaśnienie sprawy.

Ps. Widziałem, że wpisałeś mu się z tą sprawą w jego wątek.

I dalej cisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się odezwał. Niby był jakiś problem z forum. Podobno dziś wyjedzie do mnie kurier z przesyłką :)

Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby był jakiś problem z forum.

To chyba nie z tym :facepalm: Ile czasu minęło od wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 maja 2015 miał już dywaniki odemnie, sprawa ciągnęła się jak krew z nosa. Mam nadzieję, że w tym tygodniu załatwię ten byznes. Zobowiązał się w sobotę aby wysłać dziś tj w poniedziałek.

Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie polecam zawierać tranzakcji z

bongod

umawialem się na skrzynie manul kpl , podpore skrzyni, wybierak (do przekladki z multi). Kolega zapewniał wszystko że ma .

kazał mi pojechać do mechanika (niby oddalonego od niego 15-20km). Mechanik mi wydał zapłacilem uzgodnioną cene (na wstepie brakowało wysprzeglika -nie otrzymalem .

podczas montazu okazalo sie ze nie pasuje podpora jest od multi (skrzynia manu 5), podpore dostalem taką sama jaką mam . bongod pierw mnie zbywal ze mi dosle itp , pisalem ze odesle tą ktorą dostalem , aby podjechal i wymienil na wlasciwą z jego auta,, wkońcu trwalo to moze z 2 miesiace , jeden na drugiego zganial ze pasuje, niestety auta potrzebowalem, kolega mnie olał i na tym sie skonczylo , kupiłem na allegro z koncowka R

Nie polecam kolegi gdyz jak zajdzie sie problem, olewa temat a ja specjalnie do warszawy 120km nie bd jechal

zapraszam moderatora do przeczytania pw wrazie wątpiliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niech moderator przeczyta pw. Nie odpowiadam za to co 15 lolo wziął od Domina. Wziął co chciał a Domin zna się na fachu więc napewno wydał dobry towar. Ja nie handluje częściami i się na nich nie znam a 15lolo skoro sam robi przekładki to chyba powinien widzieć co bierze (miał kupę części do wyboru do koloru).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalkae

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie odpowiadam za to co 15 lolo wziął od Domina

Czyli rozumiem, że wystawiasz komuś ogłoszenia z częściami na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ogłoszenia nie wystawiłem. Kolega do mnie napisał na pw czy mi nie zostały graty z przekładki. Powiedziałem, że zostały, dogadaliśmy się do ceny i powiedziałem gdzie leżą.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam interesów z użytkownikami rufek84 oraz krisaudi80 . Są to prawdopodobnie znajomi albo jedna osoba korzystająca z dwóch kont . Mianowicie nie dawno zakupiłem boczki z ogłoszenia rufek84 pod pełną elektrykę z pakietem światło w stanie bdb prócz przycisków które były do wymiany LINK do ogł. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333657-boczki-pod-elektryke-4x-a4-b6-czarne/?hl=boczki. Tak czy inaczej odezwał się na pw krisaudi80 z fotkami . Nie zauważyłem innego nicku niż to na ogłoszeniu ale cena i stan sie zgadzał ze zdjęć . Wszystko ładnie pięknie kwit poszedł paczka przyszła i sie okazało że boczki nie dość że nie mają pakietu światło to są uszkodzone i mają na jednym z boczków głęboką ryse na jakieś 8cm/10cm nie wspominając o rączkach pociachane strasznie . Dlatego też napisałem mu pw że będzie zwrot itp opisałem sytuacje a on że się nie zgadza . Nie chciał się chłop dogadać tłumacząc że sprzedał za śmieszne pieniądzę (suma150 z kw) tylko co to mnie obchodzi za ile on sprzedawał jasno miał opisane STAN BDB na pw pisał że jest pakiet światło a tu zwykłe boczki i w dodatku w takim stanie że szkoda wyciągać z garażu . Ja nie zbiednieje o te parę groszy ale niech to dla innych będzie przestroga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...