Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

My nie mozemy nic tak naprawdę zrobic :) jedynie tylko blokada konta

A tak na razie nie banujemy bo wtedy nikłe szanse aby uzyskac jakieś info od niego .

A na jakie kwoty macie zrobione przelewy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że policja coś ruszy w tym temacie ?

na pewno przyjmą zgłoszenie, wezwą gościa w sprawie wyjaśnień, może wystarczy, żeby zaczął oddawać pieniądze, jak nie, to pewnie dalej postawią jakieś zarzuty oszustwa, czy wyłudzenia...ciężko jest mi precyzyjnie odpowiedzieć, bo nie wiem, jak działają w takich sprawach...ale na pewno coś ruszą w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawią zarzut o wyłudzenie internetowe. Bodaj od rocznych zawiasów do odsiadki 3 lata. Zależy z jakiego paragrafu będą gościa karać. Przy niskich kwotach poniżej bodaj 250zł będzie grzywna + 1 rok próby (nie zawiasów) zakładając, że gościu nie był wcześniej karany.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na 60 i też sprawę zglosze . Jest możliwość dostania IP z którego pisał , może będzie im łatwiej dojść do gościa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na 60 i też sprawę zglosze . Jest możliwość dostania IP z którego pisał , może będzie im łatwiej dojść do gościa ?

Jak złożysz sprawę na policji, pokażesz rozmowy itp to policja sama może się domagać od Hugo takich danych. Hugo takich danych Ci raczej nie udostępni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zapewnieniu lukasz92 kasy do dziś nie ma proponuje zablokować konto.Pozdrawiam

Edytowane przez mirek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na 60 i też sprawę zglosze . Jest możliwość dostania IP z którego pisał , może będzie im łatwiej dojść do gościa ?

Jak złożysz sprawę na policji, pokażesz rozmowy itp to policja sama może się domagać od Hugo takich danych. Hugo takich danych Ci raczej nie udostępni.

Dokładnie tak jest. Już to przerabiałem. Policja się do mnie zwracała na piśmie o podanie IP oraz innych danych jakie posiadam, a kiedy je odesłałem to działali w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy dużo z tym jest załatwiania ? Bo szczerze powiedziawszy nigdy nie donosiłem na nikogo i nie wiem jak wygląda cała sprawa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo szczerze powiedziawszy nigdy nie donosiłem na nikogo

Kolego ale Ty nie myl pojęć i nie rób z siebie kapusia bo w tym przypadku nie o to chodzi, składasz zawiadomienie o wyłudzeniu/przestępstwie, to że gość robi ludzi na kasę a Ty zawiadamiasz o tym odpowiednie służby to żadne kapowanie, nie ma się tu czego wstydzić bo takich typów tak się właśnie powinno traktować.

Do roboty się nie chce pójść tylko na łatwiznę ludzi po 60-70 zł oszukać nie wychodząc z domu.

Składać zawiadomienie na policję i wcale się nie cackać, powodzenia życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tupet cwaniaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było napisać do allegro w związku z tym użytkownikiem IP niech go pogonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go za nic stamtąd nie pogoni dopóki nie złamie regulaminu allegro. Ostatnio kładą lachę na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego typ nie jest jeszcze zbanowany, żadne wiadomości do niego nie docierają, nawet tutaj nie zajrzał, nie próbował się tłumaczyć a swoje przekręty robi dalej na forum (i nie tylko) :facepalm:

Nie powiecie mi że to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane kilka PW ...........brak reakcji :hi:

No właśnie to mam na myśli ,gościu jawnie sobie bimba z całej sytuacji, a skoro do tej pory nie zareagował to czy jest sens czekać dłużej aż się łaskawie namyśli na odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...