Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem mu PW- zobaczymy, co odpisze

tak moge paczka została nadana pewnie bedzie w poniedziałek-wtorek

a nie odpusuje bo pracuje i nie zawsze mam czas na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie polecam użytkownika, a właściwie w moim mniemaniu oszusta Szewczenko7.
Kupiłem od niego sterownik ABs z pompą na początku marca. Podałem dane do wysyłki za pobraniem oraz modelu oznaczenia pompy i sterownika. Wysłał mi towar zupełnie inny, zgodził się na zwrot, ale od tamtego czasu unikał odpowiedzi na temat na jaki adres mam to wysłać. Rzadko odbiera telefon,i twierdzi że nie ma tutaj kogo żeby odebrać paczkę. Wreszcie dostałem od niego adres i wysłałem paczke na swój ksozt tak jak uzgadnialiśmy, lecz nie raczyl jej odebrać wg. mnie wogóle nie pokrywa się ten adres z jego zamieszkaniem. Telefonów od kuriera nie odbiera, dzwonili dziś do mnie że odsyłają paczke oczywiscię na mój koszt. Dodatkowo pisze mi żebym się pospieszył z wysyłką bo już wyjezdza z porwotem do Niemiec. Nie polecam transakcji z tym, kolesiem, zabrał kase i tyle o nim wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lukasz92 napisał ze paczkę wysłał a paczki dalej nie ma wielka ściema od 1 kwietnia paczka nie może dojść. Pozdowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to zgłaszać na policję?

Witam nie warta gra świeczki tylko daje info dla innych ze jest oszustem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek72 nie poddawaj się. Nie chodzi o kasę ale o zasady. Jak chcesz to ci wyślę link ze stroną jak sprawę w sądzie założyć. Koszt 30 zl, zalatwiasz listownie :)

Jeszcze zabuli koszty sądowe i ew odsetki za zwłokę a ty się z domu nie ruszysz :)

Jak nie zabuli to mu komornik ściągnie i przeleje tobie na konto. Zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek idź na policję, zgłoś oszustwo, nic Cię to nie kosztuje tylko troszkę czasu.

Dostanie wezwanie na policję to pewnie towar, bądź kasa od razu się znajdą.

Nie ma sensu takim popuszczać, bo będzie się czuł bezkarny i robił większe przekręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę wszystkim i wszędzie zgłaszać takie akcje na policję

Koleżankę ostatnio namawialem bo buty na olx kupiła 150 zł chciala olać , po miesiącu maili nic , nawet odpisała raz zeby jej nie straszyć bo ona prawo studiuje hehehehe wtedy zgłosiła i po godzinie juz pisała typiara po co zgłaszala i paczke na drugi dzien miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lukasz92 napisał ze paczkę wysłał a paczki dalej nie ma wielka ściema od 1 kwietnia paczka nie może dojść. Pozdowienia

i jak się sytuacja przedstawia na dzień dzisiejszy? pytam, bo gość jest na forum dzisiaj i chce coś wystawić na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zobacz co napisał

  • pasjonat.png
  • 50 postów
  • warn_0.png
  • Dołączył:17 sty 2010
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Białystok
  • Model:A4 B6
  • Nadwozie:Avant
  • Rocznik:2004
  • Silnik:1.9 TDI
  • Kod silnika:AVF
  • Napęd:FWD
  • Skrzynia:Manual
  • Paliwo:ON

Wysłano dziś, 13:38

czesc
musimy rozwiazac nasza sprawe
miałem wypadek , moge pokazac ci na to papier

szpital załatwianie spraw
chcesz dalej ta poduszke czy odesłac ci pieniadzki plus na dobra flache na zalatwienie sprawy
przepraszam za problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy odesłac ci pieniadzki plus na dobra flache na zalatwienie sprawy

:facepalm: :facepalm: chyba w ramach przeprosin a nie na załatwienie sprawy, ma gość tupecik :facepalm: a podobno już było wysłane

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych jego postach widać że to kawał skur.............

Ja bym mu za to nie popuścił i zgłosił jak najszybciej na pały.

PS. Mam nadzieję że ten mój post nie zniknie.

Staram się pomóc kupującemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma czas zeby w dziale sprzedam wystawic nowe graty... :facepalm:

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ,

Chciałem zglosic oszustwo ze strony użytkownika "KolekcjoneroPL". Napisałem bodajże w niedzielę 19.04 temat w dziale "kupię" odnośnie chęci zakupu gry na konsole PS3 "GTAV". 20.04 (poniedziałek) o 16.30 napisał do mnie w/w użytkownik że ma ta grę i chętnie mi ja odsprzeda, gdyż już nie gra. Zapytałem o zdjęcia itp wszystko przesłał według zdjęć sie zgadzało to co mówi. Potem zapytałem czy jest możliwość aby wystawił grę na allegro wtedy będę miał jakąś podporę wrazie by coś było nie tak ale powiedział , że nie widzi takiej potrzeby i jest uczciwa osoba faktycznie wydawał sie całkiem ok w swoich odpowiedziach. W końcu doszło do transakcji na kwotę 60zl, podał nr konta wplacilem pieniądze i go o tym poinformowalem nic nie odpisał. Napisałem fo niego kolejnego dnia 21.04 (wtorek) czy dziś wyśle paczkę , odpisał że jeśli sie wyrobi to do 18 wyśle. Od wtorku zero odezwu pomimo moich 6 wiadomości wysłanych do niego na żadna nie odpisał , jest na forum codziennie bo specjalnie zaglądam na jego profil. Proszę o jakąś interwencję , gdyż raz tu na forum zostałem już oszukany co prawda za groszowe sprawy ale jednak miało to miejsce lecz tego nie zgłosiłem bo naprawdę to były grosze , natomiast drugiego smierdzacego oszustwa nie zniose i jeśli sie to nie wyjaśni to sprawę zglosze na policję , koniec patologii. Jeśli będzie trzeba zrobię zdjęcia rozmowy na privie i ewentualnie pokaże potwierdzenie przelewu z banku.

Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...