Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Układ kontroli ciśnienia w oponach (RKA czyli TPMS)


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

to rozumiem jak to pozaznaczam to powinno działać i opcja w menu car się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem jak to pozaznaczam to powinno działać i opcja w menu car się pojawi?

Jak zaznaczysz to pozniej zrob RESTART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczyłem, zrestartowałem i opcja jest tylko że zaszarzona tak samo jak stan oleju czy ustawienia foteli(mam pełną elektrykę tylko bez pamięci) czyli lipa nic z tego nie będzie :kwasny::kwasny

ja mam 1AS, a sterownik 8K0 614 517 AR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczyłem, zrestartowałem i opcja jest tylko że zaszarzona tak samo jak stan oleju czy ustawienia foteli(mam pełną elektrykę tylko bez pamięci) czyli lipa nic z tego nie będzie :kwasny::kwasny:

A dalsze kodowania zrobiłes z pierwszej strony :question:

Jesli chcesz Pamiec foteli miec to samym kodowaniem tego nie wyczarujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dalsze kodowanie?

myślałem że nawet jak nie mam pamięci to będzie pokazywać np. położenie ustawienia fotela itp.

w zielonym menu zwróciłem uwagę na opcję odcisk palca to chyba chodzi o podczerwień w klamkach, niby takie małe prostokąciki mam ale trzymając za nie drzwi nie da się otworzyć mógłbyś się coś na ten temat wypowiedzieć bo nigdzie o tym nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dalsze kodowanie?

w sterowniku ABS 03 , w liczniku 17 INSTRUMENTS masz w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie długo to zakoduje i zobaczymy czy pójdzie ja mam 1as, dam znać

---------- Post dopisany 29-11-2013 at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 20:10 ----------

lipa nie chce mi się już w 07 head control zakodować tire pressure minotoring odrzuca, a dodam że mam 1AS i miałem cichą nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz start/stop? (nie przycisk do rozruchu auta), a opcję eco np: gdy samochód sam Ci gaśnie i zapala na światłach?

jak nie masz tej opcji eco i auto z końca 2009, to pompki mogą ogarnąć ten mod nawet z 1AS :wink:

Jeśli mam start/stop to nie mam co próbować?

Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterownik z końcówka AA i w książce niestety 1AS. Próbowałem dziś , wszedłem w sterownik abs i po zmianie w bajt 1 na bit 1 ukazało się to:

http://s24.postimg.org/yhrtrd6rl/image.jpg

Natomiast w instruments po zmianie bitu przyjął kodowanie i na liczniku pojawił się symbol oraz informacja tmps.

Więc chyba lipa nie?

Mam ten sam sterownik, udało Ci się zakodować TPMS?

Pany ?? 8K0 907 379 AA jest 1AT ?? Bo na liście nie ma ale wolę się upewnić...

1AT napęd na przód :wink:

Hm jeżeli na wlepce mam 1AS, a VCDS pokazuje: Address 03: ABS Brakes (J104) Labels: 8K0-907-379.clb

Part No SW: 8K0 907 379 AA to jest to 1AT? Czyli co, ktoś wymieniał sterownik? Alvaro odpaliłeś u siebie? Działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...