Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Montaż elektrycznych szyb w tylnych drzwiach


jamnikk

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zamontowac elektryczne szyby w tylnich drzwiach w audi a4 b6 2001 r. Kupilem caly komplet: boczki, przewodu, silniczki, podnosniki. Wszytskie czesci pochodza z audi a4 z roku 2004. Podobno jest to sterowane impulsami i nie bedzie pasowac do modleu 2001 ?? Jesli tak to czy jest mozliwosc przerobienia tego aby pasowalo do mojego typu. Prosze o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie jest takie samo wszystko idzie magistalą CAN. w B6 jest montowana od poczatku produkcji.

magistrala jest dostepna albo w tylnych drzwiach albo w slupku srodkowym.

OT z ciekawosci ile ciebie kosztowal ten komplecik? allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko znalazlem na allegro kosztowalo mnie to 600 zl ( 4 boczki drzwi, 2 podnosniki, 2 silniczki i 2 komplety przewodow ). A co do tej kostki to w ktorym dokladnie jest miejscu ?? Szukalem z moim elektrykiem i nie moglismy znalesc. Bylbym wdzieczny za fotki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakby ktoś był zainteresowany to ja właśnie przeprowadzam taką samą operację w mojej B5 i koszty mam podobne, tyle że już z montażem. I oczywiście służę rada gdzie szukać części ( nie allegro ).

Pozdro i sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem sobie juz wszytsko ale nie dziala w tylnich drzwiach podnoszenie/opuszczanie szyb oraz centralny zamek, za to podswietlenie w przyciskach tak. Wydaje mi sie ze jest to sprawa modulu komfortu, moze on byc zaprogramowany na 2 szyby elektryczne. Mozna go przeprogramowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, skad ma samochod wiedziec ze zamontowales elektryczne otwieranie tylnych szyb?

trzeba przeprowadzic kodowanie komputerkow sterujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj sie spotami krakowskimi. poznasz kolegow. a jezeli ladnie poprosisz moze ktos wspomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w wawie powiedzieli, że moduł komfortu trzeba będzie wymienić na wersję z 4 szybami. Przeprogramowanie nie wchodzi w gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w wawie powiedzieli, że moduł komfortu trzeba będzie wymienić na wersję z 4 szybami. Przeprogramowanie nie wchodzi w gre...

Poziu zapewne w ASO? :gwizdanie:

jest 5 odmian komputerow komfortu, wszystkie odmiany dotycza obecnosci badz braku fabrycznego alarmu

opis odmian z etki:

8E0 959 433 AJ, BD kontrola wnetrza, syrena z podtrzymaniem zasilania, zabezpieczenie przed odcholowaniem

BA sterowanie zamkami, immobilajzer,

T, BB zredukowana moc nadajnika, z lub bez funkcji panic, inna czestotliwosc w stosunku do powyzszych,

reasumujac nie ma odmian sterujacych badz nie pozostalymi funkcjami komfortu. przynajmniej nie ma slowa w specyfikacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę mnie pocieszyleś. Ciekawe czy się uda. :th: Czekamy na info :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj sie spotami krakowskimi. poznasz kolegow. a jezeli ladnie poprosisz moze ktos wspomoze.

No bardzo ładnie napisane, wystarczy nawet dobrze przeczytać ten wątek i napisać do kogoś PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem juz u dwoch elektrykow i lipa :confused4: obaj powiedzieli ze musze dokupic modul komfortu z sterowaniem na 4 drzwi, musi byc on z rocznika 2001 zeby pasowal (zamiennik mojego). Jesli ma ktos inforamcje na temat owego modulu prosze o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest inna mozliwosc. o ile dobrze pamietam na poczatku wychodzily B6 bez modulu komfortu wyposazone tylko w uklad sterowania szybami oraz centralnym zamkiem.masz kontrolke centralnego w tapicerce drzwi kierowcy? [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 23:01 _________________________________________________a wogole ktokolwiek podlaczal samochod do VAG-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu to u mnie było tak - z tego co mi magik opowiadał, który zakładał. Podłączył wszystkie szyby do modułu, który miałem już w autku. Ręcznie się wszystkie szyby otwierały, ale z pilota nie. Wymienił moduł i teraz mi sie tylko z pilota prawa tylna nie otwiera - zamykaj się wszystkie. I tak już zostało. Nie wiem dokładnie jak to było robione, bo mnie przy tym nie było, wiem że moduł mam zmieniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...