Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chyba ze lukas23, chcesz kontynuowac role klubowego drivera

Dajcie mi tylko odpowiednie quattro i damy rade o kazdej porze :twisted: zamkniete bramy tez moge taranowac :lol:

Opublikowano

No super okolica jestem zaaa :) A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio :D

Opublikowano

hamuj bajere..ochroniarza Żówia mieliśmy to sie nic nie stało :)

Opublikowano

I dla Adasia miseczke weżmiemy , wiemy po co :D hehe

Opublikowano

hahaha, no to chlopaki nie ma sie co zastanawiac, tylko wybieramy ochotnika ;) ktory zajmie sie zbieraniem € i zrobi rezerwacje. termin ten co podal lukas wszystkim pasuje??

Opublikowano
hahaha, no to chlopaki nie ma sie co zastanawiac, tylko wybieramy ochotnika ;) ktory zajmie sie zbieraniem € i zrobi rezerwacje. termin ten co podal lukas wszystkim pasuje??

Ja moge zbierać kase i zrobić rezerwacje.Jutro zadzwonie i dowiem się wszystkiego i zapytam o wyciąg :) Co do terminu to trzeba ustalić konkretny.

Opublikowano
miseczke weżmiemy

:lol:

co podal lukas wszystkim pasuje??

tego nikt nie wie ale jak sie bedziemy zastanawiac to nic z tego nie bedzie bo zawsze komus bedzie nie pasowac nawet sam nie wiem czy nic wtedy nie bede mial ale na 80 % jestem bo co wy bezemnie zrobicie kto was bedzie pilnowal jak Żółw pojdzie spac z noga na laptopie :lol:

Opublikowano

no to super...1 propozycja to 18,19 lutego

Opublikowano

ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:

Opublikowano
ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:

Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek :)

Opublikowano

no, a jak inaczej??

piatek,sobota,niedziela to sa 2 noclegi....chyba ze bedziemy wracac w pon rano, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze w niedziele nikt krowki nie wydoji ;)

Opublikowano
No super okolica jestem zaaa :) A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio :D

Jest spokojnie można pić do rana :)

Opublikowano

bo na mazury to mielismy blisko ale i tak bylismy na 23 to tutaj moze byc kiepawo z czasem ale to sie jeszcze dogra tylko na ile osob to rezerwowac :roll:

Opublikowano
ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:

Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek :)

Ja moge być od czwartku :mrgreen:

Opublikowano

liste terzeba zrobic:

Zolwik, adas, tomboy,kichol sie wybieraja??

Opublikowano

ja daje rade :mrgreen:

Opublikowano

Nie no A4 WARSAW TEAM stawi sie w komplecie :twisted:

Opublikowano

wyglada fajnie na zdjeciach ale ja nie wiem czy bede w tym okresie w PL

Opublikowano

Ja jestem za wyjazdem w czwartek , piszcie liste kto jedzie , ze kase wplacamy całą i jakis termin do kiedy.

Opublikowano

Dzien urlopu nas nie zbawi :roll: a moze by pojezdzil w tych gorach troche :mrgreen:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.