Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a jak bedzie wyglądała sprawa pokoji

no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy :lol:

Nie wiem co www.tomboy.pl Ci zrobił ale podejrzewam ze pozostawiło to głęboki uraz na Twojej psychice :mrgreen: :lol::grin:

ale pytam poważnie bo jade z kobiałką i .....

no własnie spanko przydałoby sie samemu :mrgreen:

Opublikowano

ale pytam poważnie bo jade z kobiałką i .....

no własnie spanko przydałoby sie samemu :mrgreen:

Pokoje są do wyboru 2 i 4 osobowe z łazienką i na samej górze z wspólna łazienką.

Opublikowano

a kto planuje spac??

Opublikowano
Pokoje są do wyboru 2 i 4 osobowe z łazienką i na samej górze z wspólna łazienką.

to ja od razu rezerwuje 2-osobowy z łazienką :cool:

no może byc też z jacuzi (dżakuzi) czy jak to tam sie pisze :mrgreen:

Opublikowano
a kto planuje spac??

:lol::lol::lol:

Opublikowano
a kto planuje spac??

:lol::lol::lol:

Właśnie heheh

Opublikowano
a kto planuje spac??

tak sie tylko mowi

jak Ty sie nie znasz :mrgreen:

Opublikowano
o miodzio naleje sobie tam herbatki

Chyba 70% to zawartosc rumu, a reszta herbatka. :lol:

Opublikowano
czekamy na info od prezesa...co z rezerwacjami, ile miejsc, pozniej na biezaco mozna domawiac dopuki sie nie skoncza miejsca

Ja dopiero wróciłem z trasy , a zrezsztą w taki dzień jak dziś nie wypada dzwonić i gadać o noclegach i kuligach.Tak więc jutro dzwonie i dam znać :wink:

Opublikowano

chyba się skusze na wyjazd, bo z tego co czytam to raczej nie zmarzne :grin:

Opublikowano
latem byłem w Wiśle to w Gołębiewskim było 90zł za dwie osoby ze śniadaniem :cool:

moze też warto pomyśleć

Sory za OT, ale cena jest rewelka :shock:

W Mikołajkach w Gołębiewskim pokój 2 osobowy ze śniadaniem to koszt 360 zł

Trochę daleko do Wisły :cry:

Opublikowano
Trochę daleko do Wisły

piurko masz TDi przeciez zone zabieraj i sie bedziemy goscic tak jak ostatnio :mrgreen:

a po drugie panowie moderatorzy maja obecnosc obowiazkowa ktos tego balaganu musi przypilnowac ja sam nie dam rady :mrgreen:

Opublikowano
a po drugie panowie moderatorzy maja obecnosc obowiazkowa

No jak tak piszesz to prosze mnie dopisac do listy. :razz:

Tylko ja jestem bardziej z tych co lubia wypasac ale i pod wplywem balaganu potrafie przypilnowac. :twisted:

Opublikowano
latem byłem w Wiśle to w Gołębiewskim było 90zł za dwie osoby ze śniadaniem :cool:

moze też warto pomyśleć

Sory za OT, ale cena jest rewelka :shock:

W Mikołajkach w Gołębiewskim pokój 2 osobowy ze śniadaniem to koszt 360 zł

Trochę daleko do Wisły :cry:

Sprawdzałem w Wiśle i cena w czasie naszego zlotu to :

1 osobowy 360

2 osobowy 460

Apartament - 850 , 950 ,1200 :grin:

Rabat 10% za 2 doby

Dziekuje za uwage

Opublikowano
latem byłem w Wiśle to w Gołębiewskim było 90zł za dwie osoby ze śniadaniem :cool:

moze też warto pomyśleć

Sory za OT, ale cena jest rewelka :shock:

W Mikołajkach w Gołębiewskim pokój 2 osobowy ze śniadaniem to koszt 360 zł

Trochę daleko do Wisły :cry:

Sprawdzałem w Wiśle i cena w czasie naszego zlotu to :

1 osobowy 360

2 osobowy 460

Apartament - 850 , 950 ,1200 :grin:

Rabat 10% za 2 doby

Dziekuje za uwage

:lol: A i tak u Izby jest 10 razy lepiej i 10 razy taniej

Opublikowano
Rabat 10% za 2 doby

Dziekuje za uwage

a za 40 osob to moze jakis wiekszy rabacik :mrgreen:

nie ma co przesadzac lepiej wydac ta gotowke na krowki :razz:

Opublikowano

W Wiśle jest jeszcze "Cisówka" cena za dobe 40 nocleg i 45 wyżywienie.Hotel na samym szczycie góry.Rewelacyjny widok.Mieszkałem w nim kilka razy i było super.To Hotel z pod którego startuje "Rajd Wisły" :wink: :arrow: http://www.cisowka.wisla.pl/welcome.html

Opublikowano

Luty to okres ferii zimowych jak sie niemyle także trzeba by sie zorientować co i jak bo wiem że Pan Bogdan obsługuje zimowiska i trudno wtedy nawet o jedno miejsce

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.