Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jaki telefon wybrać?

Samsung Galxy S+

Nokia E6

Nokia E7 komunikator

Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia arc S

Proszę o opinie użytkowników poszczególnych telefonów. NET już mi wiele powiedział. :wink4: Jak jest z awaryjnością telefonów? Szybkość działani, etc.

Z góry dzięki za odp.

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłego arca i procek 800Hz radzi sobie bardzo dobrze, jedynie zdjecia kilka sekund sie wyostrzają :wink4: Bateria przy moim dośc małym użytkowaniu to max 3 dni, także szału nie ma :decayed: Wyświetlacz niby ma sie nie rysować ale jednak rysuje ale folijka za 3zł rozwiązuje sprawę :wink4:

Obudowa dobrze spasowana. Uzytkuje go od września i nic nie skrzypi czy coś. Jak dla mnie bardzo dobra maszyna :good: :good:Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłego arca i procek 800Hz radzi sobie bardzo dobrze, jedynie zdjecia kilka sekund sie wyostrzają :wink4: Bateria przy moim dośc małym użytkowaniu to max 3 dni, także szału nie ma :decayed: Wyświetlacz niby ma sie nie rysować ale jednak rysuje ale folijka za 3zł rozwiązuje sprawę :wink4:

Obudowa dobrze spasowana. Uzytkuje go od września i nic nie skrzypi czy coś. Jak dla mnie bardzo dobra maszyna :good: :good:Polecam

Xperia Arc ma procesor 1 GHz a nie 800 Mhz. Telefon mam od maja. Odpukac na razie bezawaryjny. Bateria przy bardzo intensywnym uzytkowaniu wytrzymuje max 1 dzien przy normalnym rekord 4 dni. Telefon ma doskonaly wyswietlacz, wprawdzie nie jest to Led a ekran pojemnosciowy, ale jakoscia wyswietlania obrazu nie ustepuje wyswietlaczom ledowym (porowanie z HTC Desire S kolegi). Po zrootowaniu telefonu jest mozliwosc "odchudzenia" telefonu z niewykorzystywanych aplikacji systemowych, dzieki czemu mozna zaoszczedzic sporo pamieci.

Na koniec warto wspomniec o designie telefonu. Jest cieniutki, nie wypycha kieszeni, dobrze lezy w dloni.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE Arc używam od kilku miesięcy i też jestem z niego zadowolony. Na + wyświetlacz, design i wykonanie; - trochę słaba bateria ale niestety w smartfonach trzeba się z tym liczyć.

Galaxy S+ miałem i sprzedałem, wg mnie Arc lepszy.

Arc S od Arc różni się tylko prockiem bo ma 1,4 Mhz. Różnica może być na korzyść Arc S przy oglądaniu zdjęć-będą się minimalnie szybciej wczytywać, ale w Arcu i tak jest z tym dobrze.

Nokia E6...to symbian, z symbiana byłem zadowolony dopóki nie zacząłem używać szybkiego telefonu z androidem, żałuję że tak późno:)

Nokia E7 podobnie jak E6, niestety ten system bardzo ogranicza te telefony, bo jeśli chodzi o wykonanie co całkiem dobre słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone najlepiej,albo cos z androidem bylem nie nokia.... Mialem n8 tragedia,psuje sie to jak nei wiem,symbian ograniczony na maxa w porownaniu z innym sys operacyjnymi. W n8 padnal mi glosnik,bateria i to zaledwie przez 3 miesiace uzytkowania. A warto dodac ze na baterie jest tylko pol roku gwarancji,a wymiana....150 zl w serwisie zeby gwarancji nie stracic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N8 2 miesiace i nie narzekam, nic sie nie dzieje, raz czy 2 mi sie zawiesila bo cos z karta SIM mialem.

Symbian Anna/Belle nie jest tak ladny jak Android,ale daje rade.

NO i ma wbudowany Transmitter FM-bardzo fajna sprawa,a aparat ma najlepszy ze wszystkich wyzej wymienionych telefonow.

Wczesniej mialem Arc, Galaxy- wole N8,choc marzy mi sie HTC Sensation XL :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...