Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie miód

Opublikowano

Na chwile obecną końcówki typu "smutny siusiak" :decayed:

Opublikowano
Malinka, jakie koncowki wpadna? :decayed:

Thx. Mysle nad ulterami fi 100mm

hmm fi 100 trochu duże no ale :naughty:

jak co ja mam 90 :wink: sobie zerknij, a w sumie to połowa dwu rurek lata tu na 90 RS :decayed:

Opublikowano

no no co tu sie dzieje , nowe rzeczy widze :whistling:

very nice :thumbup1:

kiedy podjedziesz na spota , żebym mógł na żywo się przyjrzeć temu twoim cudeńku :decayed:

Opublikowano
Malinka, jakie koncowki wpadna? :decayed:

Thx. Mysle nad ulterami fi 100mm

hmm fi 100 trochu duże no ale :naughty:

jak co ja mam 90 :wink: sobie zerknij, a w sumie to połowa dwu rurek lata tu na 90 RS :decayed:

w zderzaku s4 ponoć 100mm lepiej wyglądają ,w s-line 90mm

Opublikowano
Malinka, jakie koncowki wpadna? :decayed:

Thx. Mysle nad ulterami fi 100mm

hmm fi 100 trochu duże no ale :naughty:

jak co ja mam 90 :wink: sobie zerknij, a w sumie to połowa dwu rurek lata tu na 90 RS :decayed:

w zderzaku s4 ponoć 100mm lepiej wyglądają ,w s-line 90mm

czy s-line czy s4 90mm sa idealne .Dlatego ze wyglada to gustownie.Jesli ktos chce aby na poczatek w oczy rzucal sie wydech to 100mm tak dziala

Opublikowano
Malinka, jakie koncowki wpadna? :decayed:

Thx. Mysle nad ulterami fi 100mm

hmm fi 100 trochu duże no ale :naughty:

jak co ja mam 90 :wink: sobie zerknij, a w sumie to połowa dwu rurek lata tu na 90 RS :decayed:

w zderzaku s4 ponoć 100mm lepiej wyglądają ,w s-line 90mm

czy s-line czy s4 90mm sa idealne .Dlatego ze wyglada to gustownie.Jesli ktos chce aby na poczatek w oczy rzucal sie wydech to 100mm tak dziala

+1:wink:
Opublikowano
  • Autor

Muszę na żywo zobaczyć 90 i 100mm żeby dokonać wyboru.

Póki co mam problem ze spasowaniem zderzaka z linią błotnika po prawej stronie i to mnie najbardziej denerwuje. Na stałe go jeszcze nie przykręcam bo ASO mi ściąga dopiero listwę z pakietu schwarz na zderzak i muszę czekać aż przyjdzie z DE.

Opublikowano

Ładnie Artur

końcówki pakuj 90mm i będzię:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Ładnie Artur

końcówki pakuj 90mm i będzię:jerk:

Ty u siebie też masz 90-tki? U Gawrońskich montowałeś?

BTW

Klucze z B7 docięte, zakodowane. Przełożyłem transp. immo ze starych i banglają pięknie

3iBVblM.jpg

Opublikowano
Ładnie Artur

końcówki pakuj 90mm i będzię:jerk:

Ty u siebie też masz 90-tki? U Gawrońskich montowałeś?

tak 2h robili, koszt 35dyszek :wink:

Opublikowano

Widziałem Cię Artur w piątek koło 15.30 jak zjeżdżałeś na Myśliwską na oś "K".....

Z daleka i bez zderzaka fajnie wygląda !!! i chyba ci ktoś listwę porwał z prawego tyłu z dźwierz :)

Opublikowano
  • Autor
Widziałem Cię Artur w piątek koło 15.30 jak zjeżdżałeś na Myśliwską na oś "K".....

Z daleka i bez zderzaka fajnie wygląda !!! i chyba ci ktoś listwę porwał z prawego tyłu z dźwierz :)

:wink:

Bez zderzaka pomykałem kilka dni to fakt, listwa już na swoim miejscu . Po kolei ściągałem wszystkie listwy i ile syfu tam się nazbierało to :shock3: Dlatego musiałem zrobić z tym porządek i zabezpieczyć przed atakiem rudej bo pod listwami ma tam idealne warunki do rozmnażania :decayed:

Opublikowano

ładnie :decayed:

a jak tam motor? już läuft gut?

Opublikowano
  • Autor
ładnie :decayed:

a jak tam motor? już läuft gut?

Motor ledwo zipie...

Szukam dawcy na swapa. Na 90% chce wsadzić słupek z BLT po niskim przelocie i przełożyć swój osprzęt bo mam wszystko prawie w nówce.

Kupiłem też ori wałek w igła stanie i nowe szklanki tak na zapas :decayed:

Opublikowano
ładnie :decayed:

a jak tam motor? już läuft gut?

Motor ledwo zipie...

Szukam dawcy na swapa. Na 90% chce wsadzić słupek z BLT po niskim przelocie i przełożyć swój osprzęt bo mam wszystko prawie w nówce.

Kupiłem też ori wałek w igła stanie i nowe szklanki tak na zapas :decayed:

widzę dobry pomysł Ci podsunąłem z BLT :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładnie :decayed:

a jak tam motor? już läuft gut?

Motor ledwo zipie...

Szukam dawcy na swapa. Na 90% chce wsadzić słupek z BLT po niskim przelocie i przełożyć swój osprzęt bo mam wszystko prawie w nówce.

Kupiłem też ori wałek w igła stanie i nowe szklanki tak na zapas :decayed:

widzę dobry pomysł Ci podsunąłem z BLT :decayed:

Ano to chyba najlepsza opcja w tym momencie. Można trafić z 2008r po przelocie 40-60tys toż to ledwo dotarte :)

Poza tym dół i góra jest idento jak u nas, różnice są tylko w osprzęcie, misce i deklu głowicy. Poza tym fajne wyniki wypluwają na rolkach :whistling:

Opublikowano

Zazdroszczę temu, który kiedyś kupi to auto.

Sony Xperia

Opublikowano
  • Autor
Zazdroszczę temu, który kiedyś kupi to auto.

Sony Xperia

dziękować, ale nie oddam go :decayed:

Dzisiaj w końcu dopiąłem montaż servotronica do końca. Polecam tego moda. Kręcenie kierą małym palcem przy 17'' i gumach 205/50 bezcenne :decayed:

Opublikowano

Mowilem ze bedziesz z tego moda zadowolony ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.