Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Turzol, a co tam aktualnie modzisz???

Chciałbym wyjechać w tym roku nim na ulice :D

Aktualnie wpadły pompki 073BJ z najmocniejszego seryjnego 1.9TDI BUK oraz lodóweczka z ori akcesoriów do a4 b6

XrOOuvs.jpg

904_IPZM_4L0065402_ENG_001.jpg

Opublikowano

A jeszcze tańszy kupisz w ICarsie i to samo

Masz może jakiś link do tego zestawu bo właśnie potrzebuję komplet? Sorry za OT turzol
Opublikowano

Fajny bajer ta lodóweczka .

Opublikowano
  • Autor

Fajny bajer ta lodóweczka .

daje rade,polowalem na taka dosc dlugo, w koncu udalo sie trafic na aukcji wygrac licytacje :)
Opublikowano

Fajny bajer ta lodóweczka .

daje rade,polowalem na taka dosc dlugo, w koncu udalo sie trafic na aukcji wygrac licytacje :)

!BpYrgswBWk~$(KGrHqMOKikEu,i2MlG1BLrK)et

:naughty:

Opublikowano

Lodóweczka super :kox::kox: , jaki numer ???

Opublikowano

Artur tyś jest gadżeciarz :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Artur tyś jest gadżeciarz :thumbup1:

:kox:

za tego gadżeta zapłaciłem 1/10 ceny więc było warto :D

Opublikowano

w końcu byś go z garażu wyciągnął :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Artur wyjezdzaj z garażu :naughty:,zima idzie trzeba rozruszać kłatro :kox:

Opublikowano
  • Autor

Artur wyjezdzaj z garażu :naughty:,zima idzie trzeba rozruszać kłatro :kox:

Przyjda mi w tym tygodniu graty,które wyslalem do szkielkowania wiec zostało poskładać motor na nowych pompkach i można wyczekiwac śniegu :)
Opublikowano

:grin: Piszę się na oględziny przy pierwszym odpaleniu :decayed::grin::wink:

Opublikowano

Trzeba sie pokazać furą :D:naughty:

Opublikowano

Artur wyjezdzaj z garażu :naughty:,zima idzie trzeba rozruszać kłatro :kox:

Przyjda mi w tym tygodniu graty,które wyslalem do szkielkowania wiec zostało poskładać motor na nowych pompkach i można wyczekiwac śniegu :)

Ty lepiej nie czekaj na snieg, bo auto kolejny rok moze stac w garage ;-)

Opublikowano
  • Autor

Artur wyjezdzaj z garażu :naughty:,zima idzie trzeba rozruszać kłatro :kox:

Przyjda mi w tym tygodniu graty,które wyslalem do szkielkowania wiec zostało poskładać motor na nowych pompkach i można wyczekiwac śniegu :)

Ty lepiej nie czekaj na snieg, bo auto kolejny rok moze stac w garage ;-)

nie krakaj :decayed:

Zaopatrywania w fanty ciąg dalszy

hebel przód 320

xLeLCuv.jpg

wiem, że bida ale stwierdziłem że idę w 320/300 żeby nie obciążać przedniej osi za bardzo.

kompletna wiązka Bose :naughty: Dzięki MAT1000

2YCGR0A.jpg

felgi na zime odebrane z regeneracji i zabezpieczone Gyeon RIM

jYdSyy3.jpg

Opublikowano

:D

Opublikowano

jak dasz do tych felg srebrne zaciski to bedzie straszna pi...da, wszystko sie zleje

lepiej dac czerwony albo czarny

Opublikowano

:kox::kox::kox:

Artur te heble to je optymalny wybór. :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

BOSE :naughty::naughty::thumbup1:

Tez założyłbym na tył 300 ale koła 16 stki mnie blokują :):grin:

A jak tam mój mod,wymyślimy coś :naughty:,może będzie dostawa :eusathink:wsadzilibyśmy inną czy już sprzedałeś?Czeka to na mnie ??Sorry za OT.

Opublikowano

Franciszek moje 16* jeździły w olku kumpla a tam były 320 cztero tłoczone zaciski :wink:


Olek=allroad :D

Edytowane przez ucho.77

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.