Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwa ekrany do jednego komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy istnieje sposób żebym mógł korzystać jednocześnie z jednego kompa razem z drugą osobą?

Wyjaśniam o co mi dokładnie chodzi:

Do kompa podpięty monitor + TV i teraz ja chce sobie grać na TV (na padzie) a kobitka chce sobie w tym samym czasie śmigać po necie itp. I najlepiej jakby oprócz obrazu dzieliło dźwięk na głośniki od kompa i od TV.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości (sam próbowałem kiedyś takie coś zrobić i się udało wiec kupiłem laptopa :kox:), chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej i łatwiej kup notbuka kobiecie będzie buszować po necie,a Ty spokojnie sobie grasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej da się coś takiego zrobić - kwestia odpowiedniej karty graficznej i dźwiękowej i ich ustawienia. Jedynie co do klawiatury i myszki pomysłu nie mam - chyba że do gry byłby inny sterownik np. pad na USB ;)

Karta graficzna Radeon HD 6670 podłączona do TV kablem HDMI, karta dźwiękowa zintegrowana, ale w sumie nie ma przymusu żeby dźwięk był, przynajmniej dopóki gram w rajdówki muzyke sobie mogę włączyć i jakoś będzie. I klawiatura też nie potrzebna bo jest PAD. Starałem się dzisiaj grzebać w opcjach, ale jedyne co widzę to opcja rozszerzenia ekranu. Ale to mnie nie urządza, bo jak sobie gram to babka siedzi na "Fejsie" i klikając blokuje mi gre. Tzn jej przeglądarka tak jakby była na wierzchu a moja giera "w tle"... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Windowsie jest to cieżkie do ogarnięcia jesli w ogóle możliwe. Linuxy maja coś takiego że może być wielu uzytkowników jednocześnie zalogoanych i sobie nie przeszkadzają. Wtedy przypisanie urządzeń do uzytkoników dało by rade ale w Windowsie raczej nie do ogarnięcia bynajmniej w takim stopniu żebyście oboje byli zadowoleni :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...