Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pytam bo ci placowi mieli trochę wspólnego z przywożonym przez nas rumem :decayed: ale widocznie są i inne źródła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś się jeszcze zastanawia to napiszę iż zostało już tylko 15 miejsc... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam bo ci placowi mieli trochę wspólnego z przywożonym przez nas rumem :decayed: ale widocznie są i inne źródła :)

Nie tylko z fiata ludzie jeżdżą.U nas jak jadą po rum to przywożą całymi kartonami.

Ja jak się raz przejechałem na czechy to zamiast rumu nawiozłem pełno Absyntu i łychy bo akurat trafiłem na dobrą promocję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Nie.

Ale robię do nich układy kierownicze,Punto,Panda i 500.Dodatkowo jeszcze kilka innych modeli też robię.Między innymi do Opla,Alfy,Citroena i za niedługo do BMW.

po pracy zajmij sie usługowo regeneracją :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różańca to se raczej zmawiać nie będziecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmiej się nie bo kto wie jak z nami będzie widzisz jakie tu zawodniki jadą :shocked::embarrassed:

sąsiad :wallbash: :wallbash: padniemy jako pierwsi?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:

no raczej nie możliwe. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym miał wybierać to wyborowa, bo z resztą różnie bywa czasem dobre czasem złe nie wiem czy kantują czy co :/ a wyborowa zawsze taka sama :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym miał wybierać to wyborowa, bo z resztą różnie bywa czasem dobre czasem złe nie wiem czy kantują czy co :/ a wyborowa zawsze taka sama :>

Na zlotach największą popularnością co roku cieszy się najlepsza wódka - FINLANDIA !!!

Oczywiście jest też mnóstwo degustatorów ze swoimi "wynalazkami", ale jak ktoś nie chce mieszać to polecam zamawiać właściwą wielkość ( 0,7 ), kilka sztuk u Naszego lokalnego "alkoholowego" Adasia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo tak piszecie ze sobą powiedzcie mi klubowicze.

Czy ktoś jedzie do Bukowiny ze tak powiem w ciemno :wink4: pierwszy raz na taki zlot ? nie znając nikogo taki powiedzmy (rodzyn) ?

bo zastanawiam się nad udziałem i czytając mam wątpliwości nie chciał bym się czuć taki no wiecie odrzucony gdzieś tam w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...