Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz bierz :naughty::decayed:

Opublikowano

Bierz bierz :naughty::decayed:

:good: a jak weźmiesz to zapodaj fotki, że by zobaczyć jak to wygląda w autku :cool1:

Opublikowano

Bierz bierz :naughty::decayed:

:good: a jak weźmiesz to zapodaj fotki, że by zobaczyć jak to wygląda w autku :cool1:

Fajnie wygląda, fajnie się taką kierę trzyma :good:

Ja będę robił coś na wzór tej ..tylko bez brzuszków chyba i tylko do połowy w skórze :cool1:

dsc06142nh.jpg

Opublikowano

Bierz i rób zdjęcia, bo ja też taką bym kiedyś chciał zakupić :slina:

Opublikowano

rs4 z aluminiowym dolem tylko jest taki problem ze nie ma ona lopatek do zmiany biegow i nie ma tych multifunkcyjnych obkretel tylko jakies przyciski niewiem jak to dziala ale nie ma chyba tych wszystkich tam funkcji

Nie będzie Ci działać w ogóle multi z kiery RS4

Opublikowano

Ps. Do raggamana pokaz gdzie mozna znalezc kiere multifunkcyjna z lopadkami za 150zl ja takich nie widzialem:???

Kiepsko szukasz :decayed:

Opublikowano

Ja mam tą kierownice, chyba nawet dokładnie tą ze zdjęcia w pierwszym poście :decayed:

Wykonanie mega, zresztą to nie pierwsza moja kierownica z carsdream. Od oryginałów od TT, RS itp różni się tym, że ma grubszy wieniec. Fajnie leży w łapkach. Plusem jest jeszcze to, że samemu decydujesz o jej wyglądzie i wykończeniu :naughty:

Edit, jakieś tam foty w linku z podpisu ;)

Aaa i Dzo-Dzo macał tą kiere, można go zapytać o wrażenia :polew:

Opublikowano
  • Autor

Czyli ci co maja pozakladane od RS nikomu nie dziala multi??? Wiec chyba nie ma co myslec i kupic ta robiona czym bardziej kolega ma ja i poleca dziex

Opublikowano

jak ktos kupi niech wrzuci foto :naughty:

Opublikowano

Czyli ci co maja pozakladane od RS nikomu nie dziala multi???

Nie działa MF nawet z Modułem od RS4 :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odgrzeje trochę kotleta, zaczynam żałować, że kupiłem kierownice z carsdream....

Ale tylko dlatego, że zobaczyłem teraz ich nową produkcje, bardzo podobna tylko, że fi 340mm :gwizdanie: :good:

001.jpg

Opublikowano

Lekko maława ta kiera , tamte były lepsze :good:

Opublikowano
  • Autor

Podoba mi sie:):) gdzie i za ile ona???[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 00:57_________________________________________________nie widze jej na allegro:/

Opublikowano

Podoba mi sie:):) gdzie i za ile ona???[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 00:57_________________________________________________nie widze jej na allegro:/

http://allegro.pl/nowa-kierownica-340mm-audi-4f0-a4-s4-rs4-s-line-i2160408955.html

Mi się podoba poprzednia wersja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Napalilem sie na nia ale cena:/// 2500:/ jak by byla po starej cenie juz bym zamawial a teraz mysle czy darowac sobie czy brac ta stara hmm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chcialem odnowic wontek jak myslicie lepsza ta wieksza czy pomniejszona?????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tu masz namiar na gości robią też kierki na zamówienie: http://www.ebay.de/sch/piro-design_com/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

mam od nich kiere i jest za***iście zrobiona

z wrocławia są, a dla rodaka też mają inne ceny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.