Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Granatowe TDI z modami - zapraszam :)


s33d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Autko posiadam od marca 2007r. Zakupione zagranicą.

Dotychczas:

- Zmieniłem lampy przednie i tylne

- Obszyłem kierownicę skórą

W planach mam kupno alu 17' ale to najwcześniej lato 2009.

Ogólnie samochodzik sprawuje się dobrze aczkolwiek czasem coś jebnie - a to pompa wody a to wahacz a to ktoś lusterko ukradnie ;) No niestety ale takie życie użytkownika kilkunastoletniego auta ;)

Wcześniej posiadałem A80 :decayed: i muszę powiedzieć, że mniej rzeczy się w niej psuło. No ale to pewnie dlatego, że to było autko po ojcu a ten wszystko w niej wymieniał jak stukało/piszczało.

pozdrawiam.

----------------------------------------------------

Aktualne modyfikacje:

- domykanie szyb z alarmu,

- obszyta kierownica,

- zmiana lamp przednich na valeo

- zmiana lamp tylnych na depo

- białe kierunki boczne

- obniżone zawieszenie 35/30

- polerka

- felgi 17'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się tymi rzeczami, że co jakiś czas cos padnie - normalne w starszych autkach :wink4: Ważne że jeździ i ogólnie wszystko gra, bo raczej te wszystkie rzeczy nie psują się aż tak często i nie wszystko w tym samym czasie... Ale co do autka: Bardzo dobre modyfikacje :th: Ja właśnie przymierzam sie do wymiany lampek przednich :wink4: dobra robota :th: A i jeszcze wymień kierunki w blotkiczkach na białe :wink4: będzie prawie jak cały lift :naughty: Większe alu tak jak mówisz i będzie miodek :thumbup: Silniczek masz taki jak trzeba :wink4: I całe autko jest ok :wink4: Życzę pomyślnych dalszych modyfikacji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria no i ten silniczek... :th: wytrwałości życzę w postanowieniach co do autka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo ładny AFN a co do tego, że czasem coś walnie to normalka ale jak się fure polubi to i tak zawsze będzie cieszyć.

Pozdrawiam trzymając kciuki za planowane zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna furencja kolego

Na pierwszy rzut oka nie wygląda na 96r. a raczej na 99 :slina:

Kiedy otworzyło mi sie pierwsze zdjęcie byłem przekonany ze to audi mojego wujaszka hehe..

Mówiąc szczerze to pratycznie blizniak biorąc pod uwage silnik, kolor, fele, lampy, i wnetrze nawet emblematy masz tak samo lekko krzywo naklejone :cool:

Zaraz dzwonie do wuja niech sprawdzi czy audi w garazu stoi :tongue4:

pozrdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie fele godne uwagi :good: Na te wzorki choruję :wink4: Popatrz na forum jak się prezentują te wzorki na sedanach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :)

Dobre przemyślane zmiany :good:

Pomyśl nad zmianą zderzaka na 2lift oraz kierownice i kierunki boczne na białe (tak jak napisał rafaleks) to nikt nie pozna że to 96rok :>

Jak założysz fele 17" to pomyśl o zawiasie bo pewnie go troszkę podniesie.

Powodzonka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie same felgi, 5 sztuk z oponami szwedzkiej firmy (zapomniałem nazwy) ,jeżdżone tylko 2 miesiące. Gościu kółka wyważył gratis :) Teraz również czekam do wiosny. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu przekleilbym znaczki z tylnej klapy nizej na wysokosc swiatel cofania tak jak to jest w poliftowych A4.. do tego biale kierunki po bokach i jest bardzo pozytywnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dystansami bedzie wygladala nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie śrubki to dobra rzecz bo ci felgi nie ukradną . ale i ty jej po lecie nie odkręcisz :thumbdown:

miałem ori śrubki zabezpieczające na wielofrez i ile to ja się namęczyłem żeby je odkręci a tu w tej aukcji jeszcze taki dziwny frez oj będą z nimi kłopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, szkoda tylko że ma to ala drewno ale to jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...