Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Zegary sprzed na polift, konsola z nawigacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam Audi a4 b5 kombi avant AHU 1997. Chciałbym zamontowac sobie zegary na te poliftowe z wyświetlaczem (mam teraz takie stare brzydkie) i w konsole środkową wstawić tą nawigacje z nowszych wersjii (w miejscu radia duża dotykowa nawigacja z radiem).

Pozdrawiam i czekam na odp,

xxxmarokoxxx

Opublikowano

a jakie jest pytanie ?

Opublikowano

Witam, posiadam Audi a4 b5 kombi avant AHU 1997. Chciałbym zamontowac sobie zegary na te poliftowe z wyświetlaczem (mam teraz takie stare brzydkie) i w konsole środkową wstawić tą nawigacje z nowszych wersjii (w miejscu radia duża dotykowa nawigacja z radiem).

Pozdrawiam i czekam na odp,

xxxmarokoxxx

a gdzie tu jakieś pytanie ?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak to najlepiej zrobić :kox: i czy droga taka zabawa;]

Opublikowano

zabawa tania nie jest ale jest warta zainwestowanej kasy :) na forum masz wszystko opisane wiec :szukaj::good:

Opublikowano

Nic inne jak kupić konsole 2din, a co do zegarów, to kupić nowsze i porównać rozpiskę pinów(znajdziesz na forum) i różnice poprzekładać :wink4:

Opublikowano

A ja się podłączę do pytania dotyczącego wymiany zegarów.

A jak jest z przebiegiem? Gdybym się zdecydował na FIS, chciałbym zachować oryginalny przebieg. Gdzie jest zapisany? W licznikach, czy kompie?

Opublikowano

Z tego co kojarzę to w liczniku jest zapisany przebieg :wink4: Da się go ustawiać : :decayed:

Opublikowano

Z tego co kojarzę to w liczniku jest zapisany przebieg :wink4: Da się go ustawiać : :decayed:

w jaki sposob?? prosze o pw :)

Opublikowano

Ja jak zmieniałem licznik na FIS to programem VAG-TACHO odczytywałem pin z licznika bo to polift i również tym programem zmieniałem przebieg. W vagu w instruments adaptacje też jest przebieg ale nie wiem czy da sie go zmienic.

Opublikowano

VAG commander zmienisz przebieg jak i vag tacho

Opublikowano

mam u siebie w ahu licznik poliftowy oraz konsole 2din z kenwoodem dnx1020. kombajn zajebi*ty!

wieczorkeim fotko moze jakies wrzuce

Opublikowano

Gosc w szczecinie robi pelne fisy poliftowe. Jego licznik z nowym wyświetlaczem ktory sie nie popsuje plus jego manetki plus drobne jakies tam cos plus robota = ok 1050 zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.