Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Zegary sprzed na polift, konsola z nawigacja


xXxMAROKOxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi a4 b5 kombi avant AHU 1997. Chciałbym zamontowac sobie zegary na te poliftowe z wyświetlaczem (mam teraz takie stare brzydkie) i w konsole środkową wstawić tą nawigacje z nowszych wersjii (w miejscu radia duża dotykowa nawigacja z radiem).

Pozdrawiam i czekam na odp,

xxxmarokoxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Audi a4 b5 kombi avant AHU 1997. Chciałbym zamontowac sobie zegary na te poliftowe z wyświetlaczem (mam teraz takie stare brzydkie) i w konsole środkową wstawić tą nawigacje z nowszych wersjii (w miejscu radia duża dotykowa nawigacja z radiem).

Pozdrawiam i czekam na odp,

xxxmarokoxxx

a gdzie tu jakieś pytanie ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic inne jak kupić konsole 2din, a co do zegarów, to kupić nowsze i porównać rozpiskę pinów(znajdziesz na forum) i różnice poprzekładać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się podłączę do pytania dotyczącego wymiany zegarów.

A jak jest z przebiegiem? Gdybym się zdecydował na FIS, chciałbym zachować oryginalny przebieg. Gdzie jest zapisany? W licznikach, czy kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to w liczniku jest zapisany przebieg :wink4: Da się go ustawiać : :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to w liczniku jest zapisany przebieg :wink4: Da się go ustawiać : :decayed:

w jaki sposob?? prosze o pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zmieniałem licznik na FIS to programem VAG-TACHO odczytywałem pin z licznika bo to polift i również tym programem zmieniałem przebieg. W vagu w instruments adaptacje też jest przebieg ale nie wiem czy da sie go zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie w ahu licznik poliftowy oraz konsole 2din z kenwoodem dnx1020. kombajn zajebi*ty!

wieczorkeim fotko moze jakies wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc w szczecinie robi pelne fisy poliftowe. Jego licznik z nowym wyświetlaczem ktory sie nie popsuje plus jego manetki plus drobne jakies tam cos plus robota = ok 1050 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...