Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

o ile później? 200-300 obr...come on! ja nie mówie o jakimś kolosie, wystarczy Green czy GTX 3071r.

Pisałem o 20KM bo tyle ci pewnie AGT pozwoli... a po gwarancji sobie odkręcisz kurek na 450/600 i tyle...

ale teraz EOT bo będziesz się martwił jak poczujesz brak mocy:) Graty setupu i wyniku - korzystaj z powera :)

Jak tam po 500km jazdy lepiej powiedz? dalej lubisz Invidie czy już miałeś ochotę ją wyrzucić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

invidię lubię*- w końcu brzmi tak jak evo brzmieć powinno :decayed: robię*testpipe z tłumikiem póki nie kupię drugiego auta, a później wrócimy do tego co jest bo coraz bardziej mi się podoba - przyzwyczaiłem się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wtorek będzie ready? Słyszałem że norbiak wyrywa wszystko co się da żeby było mniej kg:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile później? 200-300 obr...come on! ja nie mówie o jakimś kolosie, wystarczy Green czy GTX 3071r.

Pisałem o 20KM bo tyle ci pewnie AGT pozwoli... a po gwarancji sobie odkręcisz kurek na 450/600 i tyle...

ale teraz EOT bo będziesz się martwił jak poczujesz brak mocy:) Graty setupu i wyniku - korzystaj z powera :)

Jak tam po 500km jazdy lepiej powiedz? dalej lubisz Invidie czy już miałeś ochotę ją wyrzucić? :)

Tak czytam sobie ten watek i az z podziwu wychodze jakim stales sie eksertem w dziedzinie evo odkd przesiadles sie na evo :decayed: ale to oczywiscie na plus no i fajny masz rejestr GT400 w PL:thumbup1::thumbup1:

Bajk fajnie ci to evo wyszlo.No i ten jeden km bardzo wazny dla lebszego samopoczucia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie ten watek i az z podziwu wychodze jakim stales sie eksertem w dziedzinie evo odkd przesiadles sie na evo :decayed: ale to oczywiscie na plus no i fajny masz rejestr GT400 w PL:thumbup1::thumbup1:

ja? ekspertem?? buuhahah chyba nakładania wosku na lakier, choć nie... też nie :)

Rejestr to tylko do IX działał (z zamiłowania)... przy X juz nie jest tak kolorowo bo jest to dostępne dla każdej X jako opcja i troche już tych GT400 w X jeździ (na szczęście strojone są już indywidualnie, a nie jak kiedyś na gotowaca).

to akurat ostatni wykres przed wyjechaniem z hamowni - było i 405 :decayed:

zimno się teraz robi to będziesz miał bonus w doładowaniu :) to dojdzie ci kilka "kuniuf" - darmowy KERS :;):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, jak oceniasz glosnosc wydechu? jak w tym subaraku, ktorego kiedys ogladalismy? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciszej :decayed: ogólnie przyzwyczaiłem się*i jest dobrze :decayed: możliwe też, że ogłuchłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza zimowa pojeżdżawka zaliczona - wnioski - zmienić ustawienia stabilizatorów i ustawić geometrię na zimę. przyda się też płyta :decayed:

powoli też kończy się seryjne sprzęgło :whistling:

zdjciedj.jpg

zdjciebp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odpiąć po jednym łączniku stabilizatorów

2. geo - heloooou :decayed:

3. inne opony :kox:

A no i wczoraj coupeta była na 175/65 Profil i czasami miażdżyła evoszczaki okrutnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde myślałem że ułęż jest za lublinem. kiedy jedziecie znowu? może i ja się wybiorę:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w EX ale zdaje się braid robi 16" felgę, która wchodzi na seryjny hebel. Do tego nalewki Profila i kolec Ci nie będzie potrzebny. Naprawdę ten zestaw robi kapitalną robotę, ekstra trakcja bo miekka gumka i hamowanie rewelacyjne. Polecam :wink:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

kurde myślałem że ułęż jest za lublinem. kiedy jedziecie znowu? może i ja się wybiorę:eusathink:

Buba akurat po śledziku klubowym 15.12 jest impreza. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...