Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Clone RNS-E ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare osób juzto ma na forum :wink4:

Opublikowano

Sam się zastanawiałem nad tym, fajnie by było móc wgrywać sobie nową wersję AUTO MAPY, ale przydało by się tak zrobić nie zmieniając radia, wgrać jakieś nowe oprogramowanie tak żeby działało z nową AUTO MAPĄ odbierała telewizja i DVD, czy tak się da?????????

Opublikowano

RNSE to za stary twór zeby tak sie dało

Opublikowano
  • Autor

Moze posiadacze by sie wypowiedzieli :gwizdanie:

Opublikowano

Moze posiadacze by sie wypowiedzieli :gwizdanie:

Gwerty ma podobne, wszystkie te radia oparte sa na windows CE, wiec mozna wgrać co dusza zapragnie

Opublikowano
  • Autor

Tak to wiem , tylko jest napisane ze "integruje sie z autem" . Ciekwaer jak to wygłada w praktyce .

Opublikowano

Ciekawa alternatywa :) a jak z jakością wykonania ?

Opublikowano
  • Autor

Ten nie jest zly ale ten do którego dałem link przynajmniej troche przypomina rns e . Poza tym ten "twoj" ma jakis dziwny opis - audi a4 2002-2007

Poza tym to juz kosztuja od 2500 do 3000 pln [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:08_________________________________________________Ten z antkiem jest nie zly ;)

http://www.dynavin.com/android.php[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:06_________________________________________________

Opublikowano

Jedno co mogę poradzić przy tych radiach to:

zwróćcie uwagę czy posiadają możliwość jednoczesnego nawigowania i słuchania muzyki.

Właśnie założyłem koledze do vw tourana takiego chińczyka i okazało się że nie ma takiej możliwości, albo nawigacja albo muza, no chyba że nie potrafiliśmy tego poustawiać, ale walczyliśmy ze dwie godziny.

Opublikowano

a czy taki sprzęt będzie kompatybilny z kierownicą multifunkcyjną?

Opublikowano

a czy taki sprzęt będzie kompatybilny z kierownicą multifunkcyjną?

Jeśli chodzi o produkty Dynavin (DVN-A4 D95 oraz DVN-A4 D99), to producent zapewnia, że sterowanie za pomocą przycisków kierownicy działa:

"Compatiable with CAN-BUS and original steering wheel control."

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

A czy będą wyśfietlane informacje na fisie z radia i nawigacji ?

Opublikowano

A czy będą wyśfietlane informacje na fisie z radia i nawigacji ?

"Compatible with MFD display: headunit status, call number, RDS data, radio frequency."

Zresztą, jest polski przedstawiciel Dynavin we Wrocławiu:

http://www.dynavin-nawigacje.pl/kontakt

Można zadzwonić i się dopytać.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.