Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Audi A4 1.8 ADR + LPG :)


X-Mato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

DSCF7124.jpg

Audi_01.jpg

Samochód przywieziony z Niemiec ze przebiegiem 159000km :) Aktualny stan licznika to 161000km :>

Pod maska nie ma szatana ale na początek 1.8 musi wystarczyć :wink4:

Po dwóch tygodniach pobytu samochodu w Polsce zamontowałem do niego instalację gazową

Instalacja zamontowana w warsztacie samochodowym MaxiService.Polecam :P (montowałem ją sam jako że tam pracuje)

Co zmieniłem w samochodzie ??

W sumie niewiele bo dopiero zaczynam zabawę ze zmianami ale mam kilka pomysłów o których na pewno będę w tym temacie pisał i liczę na komentarze pozytywne jak i te negatywne bo każdy ma swoje zdanie i może się nim podzielić :) Z resztą po to jest ten temat i cały dział temu poświęcony :)

Na dzień dzisiejszy wymieniłem lampy (sorry że nie ori :P )

Chciałem lampy z ciemnym wypełnieniem i zastanawiałem się czy nie kupić poliftowe i je przyciemnić...

Ale stwierdziłem że jednak te tuningowe :polew: (tak pisze na papierku od homologacji lamp "Lampy tuningowe") bardziej mi się podobają i chce je mieć :embarrassed: Może kiedyś zmienię je na te z S4.

Zmieniłem również dolot (tutaj nie ma się za wiele o czym rozpisać :P). Zmiana na potrzeby lepszego dźwięku z silnika :P Ale jest jednak z głośny :wallbash:

I będzie powrót do ori dolotu :rolleyes:

I z tylnej części samochodu zostały wymienione lampy i końcówka wydechu :)

AUDI_TYL.jpg

POZDRAWIAM !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy przednie to totalna lipa i plaga jakas , wywal je wsadz polifty, dawaj zdjecia srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dales tyle za nie co bys zamowil je na forum a kilka osob sie tym zajmuje i by ci je ladnie na czarno malnely w srodku no ale coz moze kiedys je zmienisz...

wiecej zdjec dodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będziecie bardziej negatywnie komentować końcówkę wydechu niż lampy :D

Lampy póki co zostają bo myślę nad niższym zawiasem więc to będzie kolejna "inwestycja" :P

Jaki zawias proponujecie ?? A i od razu pisze że nie chce gwintu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy porażka - jakaś plaga z tymi Solarami z ringami :wallbash:

Zawiasu szukaj 1BE do 16" będzie OK albo jakieś sprężyny obniżające..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do działu sprzedam lub zamienię a na 100% znajdziesz tam springi 1BE do Twojego sedana :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej interesuje mnie nowy zawias ale jak będzie jakaś okazja kupić za godne pieniądze używkę to pewnie się skuszę :)

Zawias z resztą wymienię dopiero jak śnieg zejdzie bo nie mam zamiaru robić jako pług :D

Z mojej miejscowości ludzie którzy są odpowiedzialni za odśnieżanie drug lecą sobie w kulki i wysoki zawias to to mus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci jaki jest u was koszt montazu lpg?

co do koncowki wydechu mi sie nawet podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci jaki jest u was koszt montazu lpg?

co do koncowki wydechu mi sie nawet podoba :)

Zależy z jakich podzespołów składała by się instalacja :)

Głównie cena zależy od wtryskiwaczy. Polecamy wtryskiwacze HANA2000

Może ich cena jest dość wysoka ale mamy pewność że na tym samochód będzie jeździł tak jak na benzynie

Cena za instalacje na wtryskiwaczach HANA2000: 2900-3000zł

Cena za instalacje na wtryskiwaczach Valtek: 2500zł

Gdyby ktoś potrzebował dokładnego opisu z podzespołami instalacji to pytać :) Chętnie odpiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi moda z Deutschland tym bardziej ze te lampy sa zespolone i pasuja do gniazd przedlifta bez rezania. Frycki lubia latwizne :wink4:. Moim zdaniem do wymiany. Koncowka wydechu ... widzialem gorsze, mimo ze szlu nie robia.

Wiadomo gleba bo kangur niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...