Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:

ha ha ha P-U-M-A :polew:

Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie:

Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy :naughty:

Opublikowano

do kompletu

2082374264

Kozacka :kox:

Paput skąd ja wyczarowałeś :mysli:

przed chwilą na allegro oglądałem, szukaj po nicku gościa
Opublikowano
  • Autor

do kompletu

2082374264

Kozacka :kox:

Paput skąd ja wyczarowałeś :mysli:

przed chwilą na allegro oglądałem, szukaj po nicku gościa

dziex

Opublikowano

Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:

ha ha ha P-U-M-A :polew:

Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie:

Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy :naughty:

Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:

ha ha ha P-U-M-A :polew:

Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie:

Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy :naughty:

Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale potencjał jest ogromy pewnie będzie :kox: :kox:

ha ha ha P-U-M-A :polew:

Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie:

Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy :naughty:

Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto :decayed:

:polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Bylo trochę czasu wolnego to wywaliłem oznaczenia z klapy :)

Zmieniłem kola xD

dsc0131dl.jpg

By klajtekkk21 at 2012-02-28

dsc0132ll.jpg

By klajtekkk21 at 2012-02-28

Wiem wiem koza trochę ale już niedługo wpadnie gwint :P

Mam dylemat czy Fk czy SuperSporta ???

Opublikowano

no no przodzik sie ladnie prezentuje :D

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

teraz kolej na zderzak tyl i progi ;p

Opublikowano
  • Autor
no no przodzik sie ladnie prezentuje :D

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

teraz kolej na zderzak tyl i progi ;p

Dokładnie :)

Opublikowano

kajtek idzie pw ;d

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

oj cos mi pw nie dochodza :D

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

jaka jest cena takie zderzaka w uk porownywalna co u nas ?

Opublikowano

Piękne auto, w jedynym słusznym kolorze a dekorty naprawdę dobrze wyglądają.

Opublikowano

Jeeeest bandzior :D

no i teraz do tych nowych kółek gwincior musi być ;p

Opublikowano
  • Autor
kajtek idzie pw ;d

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

oj cos mi pw nie dochodza :D

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

jaka jest cena takie zderzaka w uk porownywalna co u nas ?

Mi się udało wyrwać tanio ale był rozje...., ogólnie taniej jest w PL

---------- Post added at 08:33 ---------- Previous post was at 08:33 ----------

Piękne auto, w jedynym słusznym kolorze a dekorty naprawdę dobrze wyglądają.

Dzieki:)

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:33 ----------

Jeeeest bandzior :D

no i teraz do tych nowych kółek gwincior musi być ;p

Bedzie bedzie już niedługo

Opublikowano

kozak jest,przód mega sie prezentuje,dekory też fajne w pomarańczy,jeszcze gleba i gitezzzzz,

fajna fórka

Opublikowano
  • Autor
kozak jest,przód mega sie prezentuje,dekory też fajne w pomarańczy,jeszcze gleba i gitezzzzz,

fajna fórka

Dzieki, ciesze się ze się podoba :)

Opublikowano

I to właśnie mi się podoba - ten pomarańcz w środku :D element który wyróżnia Twoje auto na tle innych , jak będę miał swoją to listwy też pójdą w kolor a jaki to się zobaczy :) poprzednie auto też klasa

generalnie powodzenia w realizacji dalszych mod'ów

Pzdr

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie

Dzisiaj byla chwila to umylem autko i cyknolem pare fotek,

wpadly nowe graty takie jak progi od s4,gwincik,zolte halogeny ....

dsc0231wc.jpg

dsc0240zs.jpg

dsc0254tf.jpg

dsc0237p.jpg

To tyle :wink:

Za dwa miesiace jade do pl na poprawe lakieru :banan::banan::banan:

POZDRO

Opublikowano

piękna jest sunia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.