Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryk fajne autko, czarny avancik :jerk: ale kolo mi nie leży :no:

Opublikowano
  • Autor
Patryk fajne autko, czarny avancik :jerk: ale kolo mi nie leży :no:

Dzieki Jozek, kolo bedzie inne to tylko na ten sezon :naughty:

Docelowy plan to BBS RS ewentualnie LM :whistling:

Opublikowano

Ja bym stawiał na LM:wink:

Ori czy Dare ?:wink:

Opublikowano

Kozacki avant :shock3: , nic tylko pozazdroscic :P

Opublikowano
  • Autor
Ja bym stawiał na LM:wink:

Ori czy Dare ?:wink:

Raczej Dare, ze wzgledu na cene:facepalm: No i nadal nie jestem zecydowany czy RS czy LM :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Kozacki avant :shock3: , nic tylko pozazdroscic :P

dzieki

Opublikowano

LM ja bym brał

Opublikowano

A mi sie RS widzi

6783690436_93ab84101f_b.jpg

LM oklepany na forum

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

6783691932_3206c18766_b.jpg

6783692444_250d4c11e2_b.jpg

6929810503_410b2637e6_b.jpg

Specs:

Rear - 17x10 et20. 225/45R17 Michelin PS2.

Front - 17x8.5 et15. 205/45R17 Bridgestone Potenza RE040.

takze jak by to była 18ka i odpowiednie ogumienie to LM według mnie gorzej lezy:decayed:

Opublikowano

Lipa dla mnie ten RS... Też już mega oklepany, można do spotkać wszedzie... Od golfa 1 aż po hondę czy inne wynalazki:wink: Wiem wiem, felga kultowa ale dla mnie już za dużo tego :wink:

Ja bym brał LM :wink:

Opublikowano

ten RS leży dobrze w starszych wózkach, takich jak golf 1 czy stara jetta, też bym sie skłaniał ku LM, w konkretnych parametrach:wink:

Opublikowano

Coś czuję, że LM-y będą hitem następnego sezonu.

I ja o nich myślę:whistling:

Opublikowano
Coś czuję, że LM-y będą hitem następnego sezonu.

I ja o nich myślę:whistling:

te LM, sie juz przewijają w tematach od paru sezonów:decayed:

Opublikowano

Jakie popularne? na ulicy ciężko spotkać te felgi co innego na zlotach.

tylko w dare koniecznie rant w poler

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie Rant bedzie w polerce:banan:

Kurde najlepiej kupic RS I LM hehe ale moja kobieta mnie zabije, juz 3 komplety mam :doh:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Coś czuję, że LM-y będą hitem następnego sezonu.

I ja o nich myślę:whistling:

Masz Racje Armi Rs i LM dlamnie to nalepsze kola do b5, bynajmniej dla mnie :banan:

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 16:22 ----------

Kilka nowych fotek :facepalm:

Kola poszly w biel, no i doszedl dystans z przodu 30mm i jest et 25.

DSC_0911.jpg

DSC_0927.jpg

POZDRO

Opublikowano

te auto niszy mi umysł:decayed:

Opublikowano

konkretna jest :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie :decayed:

Ale do idealu jeszcze daleko, poszukuje daszka na tyl od rs4.

No i chcialem zrobic negatyw na tylnych kolach a niewiem jak sie za to zabrac hehe.

pozdro

Cykne wiecej zdjec to wrzuce

Opublikowano

poprostu wpadam w kompleksy jak widze takie auta jak to ...... jestes mistrzunio......

Opublikowano
  • Autor
poprostu wpadam w kompleksy jak widze takie auta jak to ...... jestes mistrzunio......

Dzieki milo slyszec :wink:

Opublikowano

rs4 daszek ciężki do namierzenia i trzeba w szybie wiercić lepiej kupić ten co ma np Kowi

Opublikowano
  • Autor
rs4 daszek ciężki do namierzenia i trzeba w szybie wiercić lepiej kupić ten co ma np Kowi

Aha to jaka jest w nich roznica?

Bo ten co ma Kowi jest spoko, podoba mi sie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.