Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki materac do 1000 zł


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktoś się orientuje(może sprzedaje?) w temacie materaców? Szukam czegoś średnio twardego za około 1000zł. Widziałem, że są jakieś piankowe, lateksowe, sprężynowe itd. Jestem zupełnie zielony w tej materii jako, że nigdy na czymś takim nie spałem dłużej niż 1-2 noce. Jakieś firmy? Wypełnienia? No i jak to jest z tymi strefami.. Osobiście skłaniam się ku sprężynowo-kieszonkowym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latex najdroższy ale i najwygodniejszy. zalezy jaki rozmiar potrzebujesz bo są spore różnice w cenie.

ja osobiście brałbym kieszeniowy (kazda spręzyna jest w osobnym "kondonku" przez co się nie łączą i nie skrzypią, do tego jest ich trzy razy więcej niż w zwykłym sprężynowym)

kolejna rzecz to ilu strefowy (3,5,7)

jest tego sporo, przejrzyj ofertę firmy RELAX :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latex najdroższy ale i najwygodniejszy. zalezy jaki rozmiar potrzebujesz bo są spore różnice w cenie.

ja osobiście brałbym kieszeniowy (kazda spręzyna jest w osobnym "kondonku" przez co się nie łączą i nie skrzypią, do tego jest ich trzy razy więcej niż w zwykłym sprężynowym)

kolejna rzecz to ilu strefowy (3,5,7)

jest tego sporo, przejrzyj ofertę firmy RELAX :wink4:

Przymierzałem się do tych kieszonkowych w Ikei i całkiem to niezłe. Rozmiar dość mały bo 140/200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze wymiar materaca, bo do 1000 zł to nie kupisz w miarę dobrego materaca dwu osobowego.

Widzę,że rozmiar już się pojawił.

Ja mam materac firmy Janpol Afrodyta. Fakt, że materac o wymiarze 160x200 kosztował ok. 1400 ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Przeciętny człowiek 1/3 życia śpi więc lepiej zainwestuj w dobry i zdrowy sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140/200 w relaxie jakies 1400zl ale nie jestem pewny aktualnych cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy to ma znaczenie.. ale on miałby leżeć bezpośrednio na podłodze(panelach) ewentualnie na jakimś kocu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłem materac z Janpolu http://janpol.pl/index.php 120x200 700zł twardy rehabilitacyjny na mój kręgosłup i teraz normalnie śpie nie zapadam sie jak w starym materacu z meblowego no name. W Janpolu materace "rehabilitacyjne" mają obniżoną stawke vat 8% a reszta 23% wiec coś musi być na rzeczy bo nasze Państwo by tak łatwo nie obniżyło vatu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy to ma znaczenie.. ale on miałby leżeć bezpośrednio na podłodze(panelach) ewentualnie na jakimś kocu..

a wg mnie ma to znaczenie ..... materac musi oddychac , a jak polozysz go na panelach , a jeszcze dasz koc to zamiast oddychac od spodu to bedzie ci sie parzyl ..... zoabcz ze stelaze pod lozka maja tylko cos w stylu listewek pod mareracem ....

jezeli chodzi o marerace to lakesowy super pod tym wzgledem ze po 10 latach dalej bedzie nie wygnieciony , ale za 1000zl to moze kupisz 80x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłem materac z Janpolu http://janpol.pl/index.php 120x200 700zł twardy rehabilitacyjny na mój kręgosłup i teraz normalnie śpie nie zapadam sie jak w starym materacu z meblowego no name. W Janpolu materace "rehabilitacyjne" mają obniżoną stawke vat 8% a reszta 23% wiec coś musi być na rzeczy bo nasze Państwo by tak łatwo nie obniżyło vatu :gwizdanie:

Te które mi tutaj odpowiadają niestety poza zasięgiem cenowym..

ja mam od tego użytkownika na Allegro ARTBI3. Polecam ;)

Od tego usera np taki: http://allegro.pl/materac-140x200-superkomfort-full-opcja-najtaniej-i2073788784.html ?

I nie wiem czy to ma znaczenie.. ale on miałby leżeć bezpośrednio na podłodze(panelach) ewentualnie na jakimś kocu..

a wg mnie ma to znaczenie ..... materac musi oddychac , a jak polozysz go na panelach , a jeszcze dasz koc to zamiast oddychac od spodu to bedzie ci sie parzyl ..... zoabcz ze stelaze pod lozka maja tylko cos w stylu listewek pod mareracem ....

jezeli chodzi o marerace to lakesowy super pod tym wzgledem ze po 10 latach dalej bedzie nie wygnieciony , ale za 1000zl to moze kupisz 80x200

Właśnie stelaż chyba będzie potrzebny..

W Ikei jest podobno teraz fizjoterapeuta, który udziela rad za free jak dobrać materac. Chyba będę musiał się przejechać do Ikei i przymierzyć się do różnych typów i twardości materaców. Dziękuję póki co za porady, już wiem czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...