Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, materiał na sucho:

http://rapidshare.com/files/3464664075/kalendarium.rar

Które kadry wystawiamy na dalszą obróbeczke? :wink:

Endriu i jak tam u Ciebie? porezałeś te swoje heble? ja dałem radę wymienić te tylne sprężyny więc teraz równo przysiadł mój avancik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, materiał na sucho:

http://rapidshare.com/files/3464664075/kalendarium.rar

Które kadry wystawiamy na dalszą obróbeczke? :wink:

Endriu i jak tam u Ciebie? porezałeś te swoje heble? ja dałem radę wymienić te tylne sprężyny więc teraz równo przysiadł mój avancik

Masz wjeby że jeszcze fotek nie ma:decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajtam idzcie pany w ... Z tymi heblami porazka, oczywiscie dostalem za male jarzma i teraz kombinuje skad wziac wieksze.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajtam idzcie pany w ... Z tymi heblami porazka, oczywiscie dostalem za male jarzma i teraz kombinuje skad wziac wieksze.:facepalm:

toć ja mam jarzma 288 na front jak coś :wink: mnie niestety znów nie będzie bo śmigam dzisiaj do Helmutów i wracam w sobotę:kwasny: przy okazji glosik na fotki 2385 i 2412 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajtam idzcie pany w ... Z tymi heblami porazka, oczywiscie dostalem za male jarzma i teraz kombinuje skad wziac wieksze.:facepalm:

toć ja mam jarzma 288 na front jak coś :wink: mnie niestety znów nie będzie bo śmigam dzisiaj do Helmutów i wracam w sobotę:kwasny: przy okazji glosik na fotki 2385 i 2412 :wink:

ja również stawiam na zdjęcia 2385 i 2412 więc jak coś to możemy się podzielić, Andrzej wysyłaj jedno do kalendarza a ja np drugie tylko musimy się dogadać kto jakie wysyła?

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

nie wytrzymałem :facepalm:, już wysłałem na lipiec zdjęcie 2412 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymałem :facepalm:, już wysłałem na lipiec zdjęcie 2412 :kox:

Przecież te zdjęcia są surowe, nie obrobione :whip2:

Seiko, prześle Ci na PW to już zrobione (2385) to je prześlesz od siebie

A ja cośtam też prześle :wink:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

novwy, nie zapomnij rozpałki do gryla na jutro :decayed: ja przewieze kiełbache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, gryll tyz bedzie:wink: 19 parking miedzy mcd a lotosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no elegancko żałuje że mnie nie było:kwasny: ale będzie jeszcze okazja:wink:

no właśnie Panie kolego dawno nie byłeś na spocie :naughty:, co jest z Tobą :co: nie lubisz nas już :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no elegancko żałuje że mnie nie było:kwasny: ale będzie jeszcze okazja:wink:

no właśnie Panie kolego dawno nie byłeś na spocie :naughty:, co jest z Tobą :co: nie lubisz nas już :grin:

wladi zaraz bana dostaniesz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera juz Rostowski zarobil na mnie na 5 krawatow:( jak tak dalej pojdzie bedzie bankrut. Jutro wracam do PL i mam juz dosc panstwowych fotek z wakacji :( PS. Git pomysl z grilem w tym tyg nic nie powinno mi namieszac to podjade na spocine.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa takie korki że bym musiał o 12 z Helu wyjeżdżać żeby na 18 zdążyć:polew::polew::polew:

Ja jakoś się doturlałem w 45min. :whistling:

DSC_0109.jpg

I jeszcze foto skórkowych ławek :decayed:

DSC_0111.jpg

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Oświetlenie ledowe brałem z tąd: www.sklepledowy.pl - Sklep z oświetleniem LED - Żarówka Led Taśmy Led Smd Żarówki halogenowe - Oświetlenie domowe oraz samochodowe

Podsufitka przód: 2x Ba9s (no polarity), 1x C10W 42mm

Lampki podsufitka tył: 2x ledy boczne w5w T10

Bagażnik i schowek: 2x C10W 42mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

22.08 jeśli będziecie się spotować to wpadniemy z Wladim :wink4: jak będziemy w stanie oczywista sprawa :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...