Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od teraz tak co tydzien spoty bd wyglądać :grin::grin::grin:
Widzisz musielismy rozkręcić imprezę żeby coś się zaczęło w końcu dziać:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa jak mi na nastepny bifor party ostrowa zaczniecie wymyslac ze baba ma okres albo to albo tamto to...

To was koorwa zayebie!!!! Zdrowie u mnoie druga siodema ofpalona i jeszcze tak jest o:

etyvety5.jpg

Tskze tego!

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy chłopaki w ogóle bd przyjeżdżać teraz czy po filmiku przestraszą się nokautu i spoty puckie umra w butach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju zaraz będę ja biere flaszke a Ty opierdalasz śmietanę:polew: czego mają się bać teraz ich kolei pokazać się z dobrej strony.....alkoholików:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umro to do mnie na działkJe niech pszyjeżdżajo - a ile to roboty, nie Wladi? ?

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umro to do mnie na działkJe niech pszyjeżdżajo - a ile to roboty, nie Wladi? 

Napaćkane z japca kaja

A jak a co:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra suchej no synek... Yebnoł to yebnoł na c**j drążyć :polew: także tego, taka sytuacja :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na uj mi Twój las....:polew::polew: a ile to roboty:decayed:

No jak to wiela, chfyla momynt!

Kierwa motyw dzisiaj w robocie... Rozpiżdżam ściane, kumpel włazi do kibla ja akurat zszedł z drabiny żeby sie napić, a z kibla słysze tekst "no i czego sie hhhhhhhuju jeden ślinisz?!!"..... Ja w ciężkim koorwa szoku mówie do wychodzącego kumpla Ty Andrzej, co Ci się tam przykrego wydarzyło?! A on na to: "aaaa bo mi kierwa z Bolka kapie" :nabijasie: umarłem :polew:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś jest j**nięty:polew::polew::polew::polew:

U mnie na robocie już same Andrzeje, każdy po kolei ochrzczony :polew: a mówiłem Wam jak przyszedł jakiś pajac i mierzył metry bierzące listw podłogowych klientce? Koorwa zapnijcie pasy i podciągcie rajtuzy bo ja wyjebałen na cyce:

Liczy jej na głos: sześć razy pięć dwadzieścia pięć, na kalkulatorze dwadzieścia siedem - NADĄŻA PANI ZA MNĄ?!!!

:nabijasie:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Wladi i reszta... R.T.I.A napyerdala wótkJe lejo tak sie karwa żyje! :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet blisko.tam troszke jest licha bo bedzie malo miejsca i jakie dziury.wladi myslisz ze warto jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...