Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie obsłuży ale składanych luster już nie :)

Ciężko, żeby sterownik drzwi tylnych obsłużył składane lustra ;)

No faktycznie :facepalm: jak to mówią oczamy trza paczeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokończyłem montaż klamek z oświetleniem oraz oświetleniem ostrzegawczym, ale zapomniałem że w drzwiach kierowcy posiadam takie cudo jak na zdjęciu poniżej

jNDaulQV0BBvX.jpg

więc potrzebuje nowej wiązki do oświetlenia i zabezpieczenia systemu holowania itd...

Czy ktoś może podać numer takiej wiązki albo link... i tak zapewne nigdy tego nie użyje ale chcę mieć wszystko jak fabryka nakazała.

Edytowane przez arrcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokończyłem montaż klamek z oświetleniem oraz oświetleniem ostrzegawczym, ale zapomniałem że w drzwiach kierowcy posiadam takie cudo jak na zdjęciu poniżej

jNDaulQV0BBvX.jpg

więc potrzebuje nowej wiązki do oświetlenia i zabezpieczenia systemu holowania itd...

Czy ktoś może podać numer takiej wiązki albo link... i tak zapewne nigdy tego nie użyje ale chcę mieć wszystko jak fabryka nakazała.

Kolego jeśli się nie mylę to numer tej wiązki 8K0 971 035 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokończyłem montaż klamek z oświetleniem oraz oświetleniem ostrzegawczym, ale zapomniałem że w drzwiach kierowcy posiadam takie cudo jak na zdjęciu poniżej

jNDaulQV0BBvX.jpg

więc potrzebuje nowej wiązki do oświetlenia i zabezpieczenia systemu holowania itd...

Czy ktoś może podać numer takiej wiązki albo link... i tak zapewne nigdy tego nie użyje ale chcę mieć wszystko jak fabryka nakazała.

Kolego jeśli się nie mylę to numer tej wiązki 8K0 971 035 C

Tylko, źle się może wyraziłem, bo ta wiązka musi zawierać, oświetlenie klamki, oświetlenie ostrzegawcze, czerwone, białe,elektryczne lusterka, elektryczne szyby no i własnie ten system wiec czy z literką C to wszystko będzie posiadała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta wiązka to wszystko ma :)

Ja kupiłem do siebie ale mam tylko pojedynczy przycisk więc przerobiłem na pojedynczy przycisk (wyciągnąłem 2 kabelki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta wiązka to wszystko ma :)

Ja kupiłem do siebie ale mam tylko pojedynczy przycisk więc przerobiłem na pojedynczy przycisk (wyciągnąłem 2 kabelki)

A gdzie kupowałeś jezeli można wiedzieć i ile Cię to wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam gdzie kupowałem koszt około 50zł

Sprawdź sobie tutaj może mają, kupowałem u nich kilka wiązek http://sklep.tgi4.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby podłączyć ten przycisk podwójny od alarmu wystarczy podciągnąć od włącznika 6 krótkich kabelków do wtyki niebieskiej 36 pinowej i po sprawie :naughty:

http://www.audienthusiasts.com/Project_Alarm3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj nastąpiła zmiana klamek na te podświetlane oraz oświetlenie w drzwiach.

Montaż banalnie prosty, kodowanie jeszcze prostsze:)

Poniżej fotka sterownika tylnych drzwi jaki posiadam, więc tak jak kolega Grześ powiedział sterowniki ten modzik chyba ogarniają wszystkie.

jRB2m973xs9RL.jpg

Panowie, zmieniałem boczki u siebie i chcialem zakodować oświetlenie klamek, oswietlenie otwrtych drzwi i awaryjne ale nie zapisuje mi sterownik kodowania, a mam dokładnie taki jak wyżej. Wywala na początek po "zaptaszkowaniu" opcji pytanie czy chce skorzystać z kodownia domyslnego czy chce ręcznie kodować. Daje mu ręczne kodowanie przechodzi dalej ale nie zapisuje :/ Z tego co było pisane wcześniej to koduje się tylko sterowniki w drzwiach i nic innego więc c'man?

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniasz ręcznie bity to sprawdź czy zmieniają Ci się numerki w bajtach, jeśli nie to kliknij kursorem w pole bajtów (po zmianie bitów) i powinny się zmienić - wtedy zatwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ptaszkami zaznaczam opcje to zmieniają się bity, kodowanie program akceptuje ale później wchodząc znowu w kodowanie opcje poprzednio zapisane nie są aktywne. Mam klona 12.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jak zaznaczasz ptaszka zmieniają Ci się bity a czy w bajtach też Ci się zmieniają cyfry (litery)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniają, wszystko się zatwierdza ale nie zapamiętuje po ponownym wejsciu w kodowanie. Trzeba będzie z innym fejsem spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowane:D ten sam kabel tylko księżyc w nowiu a nie w pełni i poszło;)a tak serio taki widocznie urok klonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt lampki żarówkowej to 52,30 PLN w ASO :shock3: a zaś LED 32 PLN 8J0 947 409 .

Właśnie przymierzam się do montażu i mam parę pytań :)

1. czy ta lampka ledowa spasuje do drzwi? (z tego co wiem jest to ori do A8 oświetlenie bagażnika) jeśli tak to czy nie będzie wyświetlać błędów

2. czy od A6 lub starszej A4 podejdą lampki?

3. czy jest możliwość kupienia samych pinów do zarobienia jeśli tak to jaką nazwę mają?

4. Mam sterownik 8K0 959 793H , 792H, i tył 795C czy ten sterownik obsłuży to wszystko wraz ze składanymi lusterkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lampka spasuje ale bedzie słabo świecic :kwasny:

2. Tak podejdą ( na FORUM kupisz )

3. na FORUM kupisz razem z lampkami 15 PLN

4. Tak oczywiscie tu masz info ; ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-podgrzewanych-lusterek/?p=3529053#entry3529053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lampka spasuje ale bedzie słabo świecic :kwasny:

2. Tak podejdą ( na FORUM kupisz )

3. na FORUM kupisz razem z lampkami 15 PLN

4. Tak oczywiscie tu masz info ; ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-podgrzewanych-lusterek/?p=3529053#entry3529053

Bardzo dziękuję za pomoc :)

Panowie jeszcze jedno pytanie, znajomy napalił się na oświetlenie w drzwiach razem z klamkami :) tylko jak sprawdzałem jego sterownik w drzwiach to ma 8k0959793J czy pod ten sterownik uda się wszystko uruchomić? oczywiście bez składania lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sterownik w drzwiach każdy obsłuży klamki i oświetlenie w boczkach. Trzeba podpiąć i zakodować. A najlepiej zmienić fotele na kubły z boczkami z oświetleniem skoro już się klamki dokłada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zostanie uzupelniony jak u siebie będe przekładał tapicerkę :wink:

Jak cos nie wiesz to pisz wszystko ci napisze .

Tak w skrócie potrzebujesz lampki i pare pinow , dodatkowo kodowanie w sterownikach drzwi 42 ,52 .

42drzwi2.jpg

fabrycznie miałem zaznaczony bit 4

teraz zaznaczyłem wszystkie od 0-4 bo nie podświetlało klamki :kwasny: jak zaznaczyłem 0 i 1 bit to nic nie świeciło dobrze zrobiłem zaznaczając wszystkie cztery bity? teraz wszystko ładnie działa :)

czy w b8 jest podświetlenie popielniczki i zapalniczki? bo u mnie nie świeci? jeśli tak to jest tam żarówka czy jakaś dioda?

Edytowane przez maciek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...