Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Lampa wysłana, starter z plusa zakupiony :decayed:[br]Dopisany: Luty 06, 2012, 01:53:46 _________________________________________________Lampa na 100 % nie została odebrana.. mieliście racje żeby jej gówno wysłać w paczce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa na 100 % nie została odebrana.. mieliście racje żeby jej gówno wysłać w paczce

Pogubiłem się, czy wysłałeś za pobraniem i nie odebrała? To co by dało wysłanie cegły?

Nie rozumiem.

Pytałem WCZEŚNIEJ też czy zgodziła się na odebranie za pobraniem, nie chodziło mi czy zwróci za twoje pobranie tylko czy odbierze paczkę i zapłaci przy odbiorze.

Tak sobie myślę że ktoś kto robi ludzi w konia, sam nie weźmie ryzyka płacenia za paczkę, raczej bedzie chcciał zobaczyć jaki jest towar. Albo opcja "B" dostać lampkę i sprzedać innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jej numer tutaj, podzwonimy "troszke" o różnych porach dnia...i nocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa za lampę doszła. Negatyw wystawiony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, będziesz się mścił czy temat do zamknięcia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, będziesz się mścił czy temat do zamknięcia? :decayed:

Będę jak tylko odbierze telefon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem posłać jej cegłę... to by była najdroższa cegła w jej życiu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem posłać jej cegłę... to by była najdroższa cegła w jej życiu :kox:

ano mogłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy są ludzie w dzisiejszych czasach. Jeden patrzy tylko jak tu drugiego w hu... zrobić. A na koniec jeszcze na mydło przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nastepnym razem trafi sie taka menda to kupujemy wszystko co wazy powyzej 20kg co ma na aukcjach

poza allegro, na lipne adresy i nazwiska, jak wszystko wróci do właściciela z kosztami wysyłki razy dwa to

tym sposobem powoli bedziemy leczyc to qurestwo

mi sie raz przytrafił taki kozak na tylny dyfer od A6Q, a dostałem od A8Q

ch...uj stwierdził że mu podmieniłem, wiec z kilkoma Kolesiami z ulicy pojechalismy po bandzie

i wykupilismy u niego wszystkie cięzkie graty, które trzeba było mocno foliowac i pakowac na palety

wszystkiego razem 15 przedmiotów rozjechało sie po całej Polsce na fikcyjne adresy

koszty wysyłki, jak liczyłem wyszły minimum 3000zł razy dwa

ale juz do chu...ja nie dzwoniłem, bo nie chciałem robic sobie dodatkowego smrodu koło du...py

nie chce nawet myslac jak wyglądała jego gęba jak mu to wszystko zjechało do chaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze teraz juz nic nie wysyla za zaliczeniem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich frajerow robi sie w jeden okreslony sposob - szybko nauczy ich to jakiejkolwiek uczciwosci.

Po dwoch tygodniach dzwonisz do babki z innego numeru (ale nr miej aktywny caly czas do zakonczenia sprawy - bedzie ciekawiej), wybierasz sobie kilka czesci, dosc duzysch i ciezkich - prosisz o wysylke towaru za pobraniem tlumaczac sie tym, ze nie masz konta na allegro. Wybierasz jakis adres - moze byc drugiego nieuczciwego sprzedawcy.... czekasz cierpliwie na telefon od sprzedawcy czemu nie chcesz odebrac paczki - "czemu nie odbiera Pan paczki?" - "a pamietasz stara raśplo lampe od allroada? - ch*j z ta lampa, teraz jestesmy kwita".

o ku%#@$#, rozwaliles mnie tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nastepnym razem trafi sie taka menda to kupujemy wszystko co wazy powyzej 20kg co ma na aukcjach

poza allegro, na lipne adresy i nazwiska, jak wszystko wróci do właściciela z kosztami wysyłki razy dwa to

tym sposobem powoli bedziemy leczyc to qurestwo

mi sie raz przytrafił taki kozak na tylny dyfer od A6Q, a dostałem od A8Q

ch...uj stwierdził że mu podmieniłem, wiec z kilkoma Kolesiami z ulicy pojechalismy po bandzie

i wykupilismy u niego wszystkie cięzkie graty, które trzeba było mocno foliowac i pakowac na palety

wszystkiego razem 15 przedmiotów rozjechało sie po całej Polsce na fikcyjne adresy

koszty wysyłki, jak liczyłem wyszły minimum 3000zł razy dwa

ale juz do chu...ja nie dzwoniłem, bo nie chciałem robic sobie dodatkowego smrodu koło du...py

nie chce nawet myslac jak wyglądała jego gęba jak mu to wszystko zjechało do chaty

nie wiem czy jeszcze ktoś sprzeda coś Tobie na forum :przebiegly: , można się obawiać jakiejś zemsty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie mial swiadomosc zeby nie przeginac

co innego forum co innego allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...