Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki akumulator kupić do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

forse czy topla co polecacie do 2,0alt?auto glownie po miescie smiga,trzymane pod chmurka,auto standardowe wiec jakie a i ah bedzie dobre?

Takie jak producent przewidział, a info masz we wlepie lub książce
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 345,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

J0L battery 340 A (70 Ah) tak jest na wlepce

co polecacie?

Opublikowano

Ja kupiłem warte ale to nowe więc nie wielkie doświadczenie,

Opublikowano

na wlepce tez masz kod JOL ?

jakie parametry tego aku masz?

Opublikowano

No napisał kolega 70 ah i 340 rozruchu ale to nie w normie en więc poszukaj kalkulatora, wklejam link parę postów wyżej

Opublikowano

Witajcie,

Standardowo dla tego tematu zastanawiam sie jaki akumulator dobrac do swojego samochodu. Obecnie pod maska jest Moll 12V 380A 80AH DIN 640A EN/SAE - jak mniemam oryginalny jako, ze Audi wsadza fabrycznie wlasnie Molle (auto kupione od drugiego wlasciciela w 2010 - on sprowadzil je z USA). Natomiast wchodzac na strony producentow takich jak Varta i Centra i wprowadzajac dane pojazdu producenci proponuja mniejsze baterie np Varta Blue Dynamic 12V 60AH 540 A lub Centra CA640 12V 64AH 640 A. Niestety nie moge zlokalizowac wlepki w samochodzie w powszechnie znanych miejscach.

Moglibyscie pomoc i doradzic, ktora bateria bedzie odpowiednia? Rozbieznosc jest dosc spora stad moj post tutaj. Z gory dzieki!

Opublikowano

Witam

Ktoś mógłby mi poradzić jak szybko sprawdzić jaki mam alternator? Chciałem kupić większą baterię, ale boję się, że nie będzie doładowywał.

Jakie fabryczne w ADR-ach montowali?

Dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

Panowie mam prośbę. Jaką pojemność powinien mieć akumulator do tego samochodu.

Czytałem gdzieś ze 44Ah jest fabrycznie?

Opublikowano

Kod aku masz we wlepce.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Tak myslalem ze mozna ogarnac to po wlepce. Oki polece i zaraz sprawdze :)

Opublikowano

J1L czyli 60Ah 280A.

Jeśli zakupię z wiekszym prądem rozruchowym to nie ma większego znaczenia? Cewka pobierze prąd sobie taki jaki potrzebuje?

Jak kolega jeszcze by polecil najtańszego dobrego producenta? Centra, Varta , BOSCH ?

Edytowane przez Melman1980

Opublikowano

Jeśli zakupię z wiekszym prądem rozruchowym to nie ma większego znaczenia?

Im więcej tym zimą lepiej.


Centra, Varta , BOSCH ?

Temat rzeka, każdy poleca co innego.

Może ten temat coś ci podpowie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/

Opublikowano

Ok padło na Centrę. Tylko nie wiem jaki ten prąd rozruchowy dobrać. Norma mówi o 280Ah stosunkowo mało

Opublikowano

Bo to podane jest w DIN czyli pod starą niemiecką normą,obecnie nie wykorzystywaną.

Trzeba mniej więcej ją pomnożyć x2

Tak więc kolejny link

http://www.locustcarservice.pl/tabela_przeliczeniowa_prad_rozruchowy_ampery_din_en_sae_cca_norma_europejska.html

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Siemanko,powiedzcie u kogo tu na forum najlepiej kupić akumulator.

Opublikowano

Oki więc wszystko ogarnięte. Serdeczne dzięki :)

Opublikowano

Ja mojemu alt zapodalem właśnie aku jenox gold 63ah 630a

Edytowane przez magicman

Opublikowano

Ja mojemu alt zapodalem właśnie aku jenox gold 63ah 630a

też mam Jenoxa, ale nie golda, sprzedawca zdradził, że Jenoxa reklamują właśnie golda, głównie taksówkarze.

Opublikowano

Witam kolegów.
Na wlepce widnieje J1D 380a 72ah
Mam roczną Varte silver 77aH 780a.
W b5 1,9TDI spisywała się świetnie.
Myślę że będzie ok do AVF ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.