Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki akumulator kupić do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W katalogach czasem można spotkać różne kwiatki. Varta rzeczywiście dobiera małą pojemność z katalogu, u Boscha to wygląda trochę lepiej bo sugerują 77 Ah. Niższej trwałości akumulatorów niefabrycznych upatrywałbym raczej w ich gorszej niż OE jakości, w dodatku nie każde kilkuletnie i starsze auto ma instalację elektryczną w należytym stanie.
Czyli co kupić to co producent mówi czy bosch

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 345,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ci polecam kolego aku firmy KAGER sprawują się rewelacyjnie i trzymają 6-8lat

 

Opublikowano
2 minuty temu, Bruno_74 napisał:

Czyli co kupić to co producent mówi czy bosch

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

Ja bym brał jak wyżej, w granicach 80 Ah. Ewentualnie sprawdził w dokumentach auta, w kodach wyposażenia co siedziało fabrycznie bo trochę nie daję wiary, ze do podstawowej benzyny kładli aż 95 Ah.

Opublikowano
Ja bym brał jak wyżej, w granicach 80 Ah. Ewentualnie sprawdził w dokumentach auta, w kodach wyposażenia co siedziało fabrycznie bo trochę nie daję wiary, ze do podstawowej benzyny kładli aż 95 Ah.
Taki mi w aso po vinie powiedzieli. A ktoś mi to może rozszerzać?

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Taki mi w aso po vinie powiedzieli. A ktoś mi to może rozszerzać?

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Sorka słownik rozczytać

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeżeli to jest pojemność z VIN to będzie jak najbardziej prawidłowa, ale 74 czy 77 Ah też krzywdy nie zrobi, zależy ile chcesz wydać na akumulator. 

Opublikowano
Jeżeli to jest pojemność z VIN to będzie jak najbardziej prawidłowa, ale 74 czy 77 Ah też krzywdy nie zrobi, zależy ile chcesz wydać na akumulator. 
Tyle ile będzie trzeba

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ktoś potrafi z wlepki odczytać jaki aku był?

Opublikowano

to czy kupisz 77ah czy 80ah to nie ma znaczenia

masz webasto?

 

Opublikowano
51 minut temu, Bruno_74 napisał:

Ktoś potrafi z wlepki odczytać jaki aku był?

Na forum jest szukajka wystarczy poszukać ;) popatrz czy masz ktorys z kodow i masz rozkminiony ori 

Opublikowano

000915105DG Jakby się komuś przydało to taki mam w BFB założony ORI w serwisie w Szwajcarii 

Opublikowano
000915105DG Jakby się komuś przydało to taki mam w BFB założony ORI w serwisie w Szwajcarii 
Nie nie mam...

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Bruno_74 napisał:

Ktoś potrafi z wlepki odczytać jaki aku był?

Ja potrafię. 

Opublikowano
Ja potrafię. 
Ok co mam zrobić

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
9 minut temu, Bruno_74 napisał:

Ok co mam zrobić

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

Szukaj jaki masz kod we wlepce i dopasuj odpowiedni aku. ⤵⤵⤵

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://a4-klub.pl/topic/315331-kody-akumulator%C3%B3w-audi/&ved=0ahUKEwijn8Dx5PjXAhXICJoKHRhNASQQFghMMAA&usg=AOvVaw0q-jFq33PLZAnLGwVFjLG9

Opublikowano
Druga kolumna, drugi wpis od góry mam J1U. Czyli według instrukcji J1U battery 450 A (95 Ah)

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, Bruno_74 napisał:

Czyli według instrukcji J1U battery 450 A (95 Ah)

Na to wychodzi . Lajk mile widziany :wink:

Opublikowano
Na to wychodzi . Lajk mile widziany :wink:
Dobra ostatnie dwa pytania. Czemu taki duży czy to ma jakoś związek ze auto pochodzi z Holandii. A jak kupię taki zalecamy od Boscha nie będzie za mały?

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
12 minut temu, Bruno_74 napisał:

 

Nie wiem ale w przypadku B8 aku musi być kodowany czy jakoś tak  . Więc nie każdy pasuje. 

Opublikowano
Nie wiem ale w przypadku B8 aku musi być kodowany czy jakoś tak  . Więc nie każdy pasuje. 
No niestety tak kodowanie obowiązkowe. Kurcze już sam nie wiem

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.