Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w B6 nie było 2.0tdi

wkradł mi sie błąd. chodziło mi o b7 :) sorka[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 20:07 _________________________________________________

Z tego co slyszalem auta z tego tematu juz nie ma? (czyt. byl mocny dzwon)

chu....z autem wazne aby własciciel był cały :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z tego co slyszalem auta z tego tematu juz nie ma? (czyt. byl mocny dzwon)

eee tam lekko lakier muśnięty :gwizdanie:

właściciel cały :> gorzej z pasażerami... (brak pasów) :(

auto znów na chodzie... prawie ... glanc nówka nie śmigana :naughty: kto chce kupić ?? :rolleyes:

Opublikowano

kto chce kupić ?? :rolleyes:

Jako nie bity ?? :wink4::polew:

Opublikowano

ejj.. zarty sobie robicie?? opowiadaj plastek2 co sie stalo..?

Fura wiadomo KOX.. haha mam takiego samego oprocz felgi i moj jest w pakiecie czern.. pozdrwo

Opublikowano
  • Autor

ejj.. zarty sobie robicie?? opowiadaj plastek2 co sie stalo..?

hehe jechałem na mecz i na placu 3 krzyży zakończyłem podróż:) wyjechał mi 80letni kierowca bombowca (czyt. mercedes z 82.r tzw. beczka w kolorze zgniłej sałaty) oczywiście z podporządkowanej. ot cała historia.

Opublikowano

Plastek wpadaj na zlota :) przed sprzedażą trzeba dobrze poupalać fure :)

Opublikowano

i tego boje sie najbardziej.. ze ktos mi wpadnie pod kola :( jestes pewny ze chcesz sprzedac ?[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 09:16 _________________________________________________Plastek2 a na jakiej feldze masz ta swoje bryke ? 16'' 17'' ?? bo cos bardzo wysoko osadzony wydaje sie twoj wozik?

Opublikowano
  • Autor

i tego boje sie najbardziej.. ze ktos mi wpadnie pod kola :( jestes pewny ze chcesz sprzedac ?[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 09:16 _________________________________________________Plastek2 a na jakiej feldze masz ta swoje bryke ? 16'' 17'' ?? bo cos bardzo wysoko osadzony wydaje sie twoj wozik?

no tak będę chciał sie jej pozbyć ale dopiero pod koniec roku bo leasing mnie trzyma :(

stoi na 17' wiem trochę jak allroad

sprężyny mam już zamówione więc je tylko założę i tyle.

Opublikowano

A jakie zamowiles jesli mozna wiedziec bo chyba podobne :a4fan: mamy ;]

Opublikowano
  • Autor

weitec -30

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spoko bryczka jezdzilem taka 170 i naprawde daje rade gratuluje :oklaski:

Opublikowano

ładna ładba tylko szkoda ze nie b8 ale i tak :oklaski:

Opublikowano

ładna ładba tylko szkoda ze nie b8 ale i tak :oklaski:

:polew: co za bez sensu komentarz, człowieku zastanów się co piszesz

Opublikowano
  • Autor

od razu bez sens :wink4: ale też ubolewam... no ale nie długo :evil:

Pozdro 4 all

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.