Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
S-line w Quattro

No wlasnie tak myslalem.

Bo ja to Quattro w S-line. :lol:

Opublikowano
  • Autor
a jeśli można poznać cene takiego auta to byłbym wdzięczny

Tyle co seria!!!

Rabat w wysokośći 17%

Opublikowano

a to skad taki rabat :?: pozbywaja sie starych modeli 2006

Opublikowano
  • Autor
a to skad taki rabat pozbywaja sie starych modeli 2006

trudno mi powiedzieć bo na salonie jeszcze mieli dwie a4 tylko z słabszym wyposarzeniem i silnikami...

Rabat wynikiem negocjacji :twisted:

niestety nie udało mi sie wywalczyć opon na zime... :roll:

Opublikowano

piękne autko i jeszcze nóweczka z salonu marzenie ja też też chce :cry:

Opublikowano
a jeśli można poznać cene takiego auta to byłbym wdzięczny

Tyle co seria!!!

Rabat w wysokośći 17%

Heh sam ten rabat to pewnie więcej kasy jak moja audiczka warta. Kiedy ja sie takiego dorobie :lol:

Opublikowano

Gratuluje zakupu

Opublikowano
...jest twarde nawet bardzo...

Między innymi dlatego nie chciałem S-ki ;-)

Fajne autko, fajne aluski... - też sobie pewnie zmienię na wiosnę.

Gratki

Opublikowano

fajne auto. Zapraszamy na spota, o ile tatus pozyczy auto ;)

Opublikowano
fajne auto. Zapraszamy na spota, o ile tatus pozyczy auto ;)

to jest jego taty ?

Opublikowano

co tu duzo pisac... :cool:

Opublikowano
  • Autor
o ile tatus pozyczy auto
\

bez komentarza.

Zreszta głupio by to wygładało gdybym przyjechał Papciowozem :mrgreen:

Opublikowano

Gratuluje zakupu b7 jak dla mnie auto floryda :mrgreen: jak mozesz porob wiecej fotek z wnetrza.Kupowaliscie je na polczynskiej kolo Porshe?

79906d2b3a0f0d2d.jpg

RS4 tez ładne..

lukas23: widze ze kolega z WAWY i nawet sie nie przedstwił w newbie zapraszam pierwsze tam :wink:

Opublikowano
ak na poważnie to cięzko znależć S-line z Q - sam wiem coś o tym... A jak się znajdzie to cena za duza jak dla mnie

W Koszalinie w Auto Galerii do kupienia nasza poprzednia A4 S-Line 3.0 Quattro. Przebieg około 40 tys. 99000zł :wink:

Opublikowano
  • Autor
Kupowaliscie je na polczynskiej kolo Porshe?

Nie. w salonie Sienko i syn Białystok

Opublikowano

Hmm wydawalo mi sie ze w Wawie...no nic popstrykaj fotki:) ps juz sie przywitalem! :twisted:

Opublikowano

B5 - to był wysiłek :grin:

B6 - marzenie :grin:

B7 - jeszcze mi się nie śnił :???:

super fura !!!!

  • 1 rok później...
Opublikowano

autko ładne aczkolwiek kolor mi sie nie podoba no ale tylko dlatego ze jestem fanem czerni :) a w budzie b6 2.0tdi chodzi niczym benzynka. sam jestem w szoku jakie to ciche auto. mysle ze normalny człek nie pozna czy to diesel czy benzyna no chyba ze na wolnych obrotach :)

Opublikowano

w B6 nie było 2.0tdi

Opublikowano

Z tego co slyszalem auta z tego tematu juz nie ma? (czyt. byl mocny dzwon)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.