Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min


Pio_p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam auto z silnikiem 1.8t AEB jak jadę spokojnie i nie wciskam gazu do dechy to samochód normalnie się zachowuje i przyśpiesza.Jeśli wcisnę gaz do dechy to zaczyna przerywać w zakresie obrotów 3000-4500.Miałem ostatnio problem z silnikiem jak był zimny i wymieniłem zawór DV i problemy zgineły. Co teraz sprawdzać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze mieszanka jest nie odpowiednia w danych zakresach

trzeba by sprawdzic czy nie z ubogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece kiedy wymieniane? cewki też przejrzyj, a jak masz tam lpg to filtry mogą być zabite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry niedawno były wymienione wraz z świecami ,samochód na gazie i benzynie zachowuje się tak samo.

Witam ponownie na 99% to nie są cewki ani przepływomierz cewki miałem podmienione i tak samo auto się zachowywało przepływomierz całkiem odłączyłem i również auto przy ok 3000-4500 obr/min nie miał mocy a jak delikatnie wciskałem gaz to wszystko było ok na moje oko jest coś z podciśnieniem do turbo ale nie wiem co przynajmniej tak mi się wydaje ??HELP

Na benzynie i na gazie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram to podmienic z innego samochodu i dam znac chce jeszcze sprawdzic kata bo jest taki objaw na zimnym silniku ze dopuki sie nie nagrzeje to przerywa a puzniej jak sie wciska gaz na maksa to przerywa a jak delikatnie sie wciska to jest wszystko ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam auto z silnikiem 1.8t AEB jak jadę spokojnie i nie wciskam gazu do dechy to samochód normalnie się zachowuje i przyśpiesza.Jeśli wcisnę gaz do dechy to zaczyna przerywać w zakresie obrotów 3000-4500.Miałem ostatnio problem z silnikiem jak był zimny i wymieniłem zawór DV i problemy zgineły. Co teraz sprawdzać??

sprawdz dolot pomiedzy filtrem a turbo, tam jest gdzies dziura na dwa palce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...