Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak będzie sprawa wyglądała z tym jarzmem które oferuje firma ECS bo to jest zestaw dedykowany do przejścia z 320 na 345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jak będzie sprawa wyglądała z tym jarzmem które oferuje firma ECS bo to jest zestaw dedykowany do przejścia z 320 na 345.

i ciekawe czy można kupić same jarzma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niekoniecznie mogę chcieć akurat te tarcze, nie wziąłeś tego pod uwagę?zresztą przy doliczeniu kosztów transportu robi się już 533$ więc już nie tak różowo. chyba że zakup grupowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie potrzebuje. :wink4: Ogólnie to nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o tarcze 345mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie sprawa wyglądała z tym jarzmem które oferuje firma ECS bo to jest zestaw dedykowany do przejścia z 320 na 345.

i ciekawe czy można kupić same jarzma...

napisałem do nich mail-a w tej sprawie

zobaczymy co odpisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie sprawa wyglądała z tym jarzmem które oferuje firma ECS bo to jest zestaw dedykowany do przejścia z 320 na 345.

i ciekawe czy można kupić same jarzma...

napisałem do nich mail-a w tej sprawie

zobaczymy co odpisza

:good: no to czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy moze jeszcze dzisiaj odpiszą pod warunkiem że mojego maila nie uznają za SPAM

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

6 godzin róznicy czasowej, chyba sa juz w pracy :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 17:25_________________________________________________no i jest odpowiedz: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Hello, Tomaszek, thanks for writing. Shipping would be $69.95, so that would bring the total to $249.85.

http://www.ecstuning.com/Cart/?add1=8542&qty1=2&utm_source=KKays&utm_medium=email&utm_content=link2cart&salesrep=KKays

zapodałem jeszcze zapytanie jakie będą koszta przy większej ilości kompletów

ile te jarzma kosztują u nas w ASO ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 baksów wydaje mi się, że jest szansa na uniknięcie cła. Przy grupowym chyba będzie trzeba płacić.

Mam ofertę jaką dostałem w aso na cały zestaw na przód od S4, podane ceny w ostatnim słupku z rabatem 10%, w 3 od prawej bez rabatu

TNR5A.jpg

zaciski i jarzma są wyszczególnione czarne-droższe i białe-tańsze, czyli za nie malowane wychodzi 1200zł więc nie wiem czy się opłaca ciągnąć z za oceanu, no chyba, że tak jak pisałem są dedykowane do upgradu czyli lekko wyższe od oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał o Hawk-a...

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7548503&gr_id=18837[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie potrzebuje. :wink4: Ogólnie to nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o tarcze 345mm...

Siemian, mówię Ci zakładaj OZ + FDSP :wink4: na www.hamulce.net dostaniesz najlepsze ceny :wink4:

Ja dzisiaj założyłem i dodatkowo klocki Ferodo Premier na tył i tak jak przypuszczałem jest za***iście :wink4: nic nie bije i mam nadzieję, że nigdy nie będzie :tongue4: na 320 nie biło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno Siemianowi proponowałem montaz FDSP

ale on wolał zwykłe Ate.... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... narazie nic nie zmieniam. Hamować hamuje. Wydałem troche kaski ostatnio na auto (stabilizatory, sprzęgło, tuner tv) :decayed: i trzeba poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wybierasz wariant bezpieczny i oszczędny :decayed: :decayed: :decayed: :

MaIl9.jpgk8yNS.jpg

... jeszcze trochę i będziesz mógł się przekonać jak jest tarcza w środku zbudowana:

MaSjJ.jpg

ale możesz wyrezać jeszcze nowe rotory :kox: :

k8LgA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaczne od d*py strony. Znalazlem 300mm na tyl z S4 B6, praktycznie nowe tarcze i klocki OZ + przewody w oplocie.

Jak kupie to sie pochwale :kox:

W miedzyczasie dojade do konca 320mm + 255mm, ktore mam na aucie i zaloze swiezy komplet przod + tyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylny klocek z 288 jest taki sam jak pod 255 lub 245 ? Jeśli nie to czy różni się tylko grubością czy czymś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylny klocek z 288 jest taki sam jak pod 255 lub 245 ? Jeśli nie to czy różni się tylko grubością czy czymś jeszcze ?

Jest zupełnie inny rózni sie mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylny klocek z 288 jest taki sam jak pod 255 lub 245 ? Jeśli nie to czy różni się tylko grubością czy czymś jeszcze ?

Jest zupełnie inny rózni sie mocowaniem.

Dziękuję :hi:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 13:42_________________________________________________Ceny tyłu do S4 (C - nie lakierowane, J - czarne)

kMS1i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?

Olej IC :thumbdown:

Tu masz różne komplety, od BIG OM, po Stage 4 (max. 1850$ z dwuczęściowymi tarczami 355 mm i sześciotłoczkowymi zaciskami Porsche):

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/ECS_Stage_4/ES2538/

serdeczne dzieki:)

a ma ktoś z was jakiś taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 320 z S4 B5 na przodzie.

Oplaca sie zakladac do tego tyl 300mm z S4 B6, czy poczekac na wiekszy przod? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...