Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj przetestowałem lekko hamulce. Przy 130 wcisnąłem deche to przy około 110 już czułem ABS. Z bratem jechałem co ma passata i mówił, że masakra :D:banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma być. jak przy 230 wdepne w hamulec to też ABS się włacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :D Muszę sprawdzić jeszcze moje przy większych prędkościach bo na razie nie miałem okazji. W niedziele jadę na zlot to może zobaczę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz z 210 ale na seryjnym tyle jeszcze: :decayed:

eeeeeeeeeeeeeeeetam....

moja padaka na perforowanych OZ-ach 312/256mm i FDSP hamuje znacznie szybciej :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 01:06_________________________________________________

Grubo :D Muszę sprawdzić jeszcze moje przy większych prędkościach bo na razie nie miałem okazji. W niedziele jadę na zlot to może zobaczę:D

jak juz sie najezdziles to spusc płyn ze wszystkich zacisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

W lutym załozyem swoj komplet 320/288 i powiem że roznica ogromna :kox: auto wreszcie zaczęło hamowac jak trzeba :decayed:

Robiłem dziś pomiar drogi hamowania ze 100km/h nie mierzyłem dokładnie ale to okolo 30 do 40 metrów

Pod ta felge (16) pasuja idealnie 57637778.th.jpg

Co dziwne pod felga RS6 (18) sa małe problemy :kox:

Zacisk delikatnie obciera co widac na fotkach

zmianarozmiaruzmianarozw.th.jpg

zmianarozmiaruzmianarozg.th.jpg

zmianarozmiaruzmianarozg.th.jpg

Zapomniał bym :decayed: Graty skompletowane przy częściowej pomocy devastation pomagał tez dobrymi radami ;)

Dzieki Dev :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :) ale felga wydaje sie być oryginalna ma wszystkie fabryczne numery itp. [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

Siemian nie wiem :) musiał bym to sprawdzić ale sporo osob na forum ma te felgi i to chyba to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że nie jest ori. Ta felga występowała poprostu w paru wersjach.

Jaki masz numer na feldze? Albo jakie ET?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:53_________________________________________________felga z a3, a4 i a6 wygląda identycznie rózni się tylko parametrami (szerokość i ET)[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:54_________________________________________________jakie masz na nich opony? chodzi mi o rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprostu źle napisałem :wink4: myślalem że ona wystepowałe tylko w RS6

Et to chyba 43 ale ręki sobie nie daje uciąć.

Rozmiar opon 225/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w a4 w 2007 roku występowała w dwóch odmianach ET 43 i 45 :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:57_________________________________________________

Czyli poprostu źle napisałem :wink4: myślalem że ona wystepowałe tylko w RS6

w rs6 występowała w rozmiarze 19 cali i szerokości 9 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w a4 w 2007 roku występowała w dwóch odmianach ET 43 i 45 :gwizdanie:

Dobra starczy juz heheh :decayed: zaraz zmienie opis na ...popularna oklepana felga z rożnych modeli audi (18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rs4 występowała w rozmiarze 18' ale ET24 a to oznacza że napewno o zaciski by nie ocierała a wręcz wystawałaby z nadkoli[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 01:00_________________________________________________hehehe, nie o to mi chodzi. :decayed:

Chce poprostu wiedzieć z czego masz felge żeby wiedzieć na przyszłość jakie obcierają :)

Dlatego prosiłbym Cie żebyś sprawdził numer jeśli będziesz miał możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede w najblizszym czasie gdzies na podnosniku to spisze te wszystkie oznaczenie i wrzuce tu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

chlopie, przy ET54 to on by nawet metra nie przejechal... ma felge ET43, a jesli zaciski sa z B5/C5 to normalne, ze trze. AVUS III tez mi tarl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to ma ten nowszy zacisk...

Jeśli by metra nie ujechał to powiedz mi jakim cudem mój kolega jezdzi a4 b6 2.5 tdi z takimi kołami z a3... Wydaje mi się że 312 a 320 jeśli chodzi o głębokość zacisku kształtuje sie podobnie...[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 01:24_________________________________________________

z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?

chlopie, przy ET54 to on by nawet metra nie przejechal... ma felge ET43, a jesli zaciski sa z B5/C5 to normalne, ze trze. AVUS III tez mi tarl.

avus ma et45 więc jeśli ta by miała 43 to by nie tarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...