Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś mi pomóc w znalezieniu numeru części z katalogu AutoFren? Potrzebuję zestaw reperaturek zacisków na tył do S4 B5. W IC dwa razy już sprzedali mi "prawie" dobre. Znudziło mi się już to oddawanie...

tylko nie Autofren, to padaka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

szukaj TRW SJ1039 & SP9895

który rok jest tej eS-y ?????

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem który - '98, '99? Czymś się różniły zaciski?

Od eS-y mam hamulce tylne, zacisk Lucas, tarcza wentylowana.

Opublikowano

byla jakas zmiana w 99r

Opublikowano

jak co ja mam ale tylko prawy zacisk z jarzmem do sprzedania od A6 Allroad 3.0TDI z połowy 2007 r (300 zł z przesyłką przy wpłacie na konto)) mam też tylne ale chyba tylne są inne (za wzgl na hamulec "ręczny") no nie ?

http://www.allegro.pl/add_item.php?change_ok=1&this_item_id=1010612716

jak co tu jest drugi do kompletu :

http://www.allegro.pl/item993437584_audi_a6_c6_3_0tdi_quattro_2009r_zacisk_hamulcowy.html

Opublikowano

reczny jest elektryczny, nie pasuje do B6[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________i jak wam idzie upgrade ?? ktos kontaktował sie z tym gosciem to wkleilem email od 288mm ??

Juz wyczyszczone, pomalowane tylko założyć, ciężko było zdobyć ale sie znalazly

c7530d2dafa45b24med.jpg

55f2b7e1a7d21771med.jpg

cf56aaa2780ea7fcmed.jpg

Opublikowano

no ładnie, ładnie....

załozyc tylko i bedzie hulac

ale zadam małe niedyskretne pytanko....

wiesz jak prawidłowo odpowietrzyc te zaciski aby nie było w nich powietrza ??????

Opublikowano

Pytasz sie bo chcesz wiedziec czy chcesz sie pochwalic :tongue4::naughty:

trzeciaq - mogles juz rozkrecic te zaciski do malowania jak juz miales na stole - efekt duzo lepszy ... ale co tam to ma hamowac :decayed:

Opublikowano

oj zaraz tam pochwalic.... :polew: :polew: :polew: :polew:

jestem po prostu ciekaw jak Kolega sobie poradzi :> :> :> :> :>

Opublikowano

ja sie troszke meczylem i wkoncu hamulce dzialaja super :good: a zonka boi sie jezdzic bo mowi ze sa za ostre :decayed:

Opublikowano

helo,

ja już po wymianie spowalniaczy na klubowy zestaw : przód 320mm, tył 288.

przejechane dziś 100km - szału jeszcze nie ma, ale zapowiada się ciekawie, wszystko się musi jeszcze dotrzeć i poukładać.

ale pytanko, jak głęboko wam łapie hamulec?

u mnie jest tak:

na początku nic, do połowy delikatnie, a dopiero głęboko wciśnięty pedał - mocno hamuje.

nie wiem czy się coś nie zapowietrzyło - w sumie przed wymianą podobnie to wyglądało, ale wolałbym jakby łapał ciut wcześniej, da się to podregulować?

Wszedł równo 1l nowo płynu ATE SL6.

Opublikowano

no ładnie, ładnie....

załozyc tylko i bedzie hulac

ale zadam małe niedyskretne pytanko....

wiesz jak prawidłowo odpowietrzyc te zaciski aby nie było w nich powietrza ??????

kolega ktory kuma czacze mi pomoze wiec jakos damy rady. ale możesz sie pochwalic ;p żebysmy gafy nie strzelili

Z rozkrecaniem owszem ale juz mi sie chcialo terminy napiete nie ma czasu na wszystko

Opublikowano

helo,

ja już po wymianie spowalniaczy na klubowy zestaw : przód 320mm, tył 288.

przejechane dziś 100km - szału jeszcze nie ma, ale zapowiada się ciekawie, wszystko się musi jeszcze dotrzeć i poukładać.

ale pytanko, jak głęboko wam łapie hamulec?

u mnie jest tak:

na początku nic, do połowy delikatnie, a dopiero głęboko wciśnięty pedał - mocno hamuje.

nie wiem czy się coś nie zapowietrzyło - w sumie przed wymianą podobnie to wyglądało, ale wolałbym jakby łapał ciut wcześniej, da się to podregulować?

Wszedł równo 1l nowo płynu ATE SL6.

Ja mam też przód 320mm, tył 288 i hamulce łapią od razu bardzo mocno.

Opublikowano

jak nowy dobry klocek to lapie szybko a jak hu... to slabo lapie

Opublikowano

u mnie też. Aczkolwiek kolega na początku może mieć takie wrażenie, ponieważ w 288/245 hamulce łapały zero-jedynkowo... czyli albo nie hamowało albo lekko hamowało... Przy większych hamulcach można je dużo lepiej wyczuć

Opublikowano

zaloze zdam relacje a weekend przy dobrej pogodzie zrobimy test z kolega 320/288 vs 288/245. jakie predkosci sa idealne 60/100/120 ??

Opublikowano

200[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:05_________________________________________________zmierz czas i porównaj sobie 345/245

Opublikowano

Siemian.... ślepia Ci nie wyskoczyły podczas hamowania ?????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie :) :)

Teraz hamuje dużo lepiej z większym tyłem :naughty:

Opublikowano

200

Z takiej predkości to bym sie bał hamować na 288 i 245 żeby sie nie spaliły :wink4:

Opublikowano

wytrzymują, aczkolwiek tracą skuteczność w połowie. Dopiero po drugim hamowaniu zaczynają świecić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.