Opublikowano 26 Grudnia 201114 l jesli chodzi o tył to tutaj felga nie ma takiego znaczenia bo tarcze ogólnie są mniejsze. W tej chwili masz u siebie 288x12 więc ewentualnie jesli kiedys chcialbyś zmienić na cos większego to musisz szukac zestawu od eSy. Co do ori tarcz i klocków to robiło je pare firm dla audi (w zależności od daty, rodzaju klocka itepe). Jeśli się nie myle to na tyle przy 288 widziałem Ferodo lub Brembo i TRW.
Opublikowano 26 Grudnia 201114 l Myślałem że to będzie łatwiejsze Właśnie z tego co widziałem pare stroniczek wcześniej devastation poleca zestawy grupy ferodo cytat devastation: tarcza 320mm - DDF1705 - 8E0 615 301 AD (K) (M) klocek do zacisku z blachą - FDB1629 - 4F0 698 151 A (D) © klocek do zacisku z drutem - FDB1407 - 4B0 698 151 AC (AD) ® tarcza 288mm - DDF1423 - 8E0 615 601 M klocek tył - FDB1636 - 8E0 698 451 J Zapewne będe robił przód i tył w komplecie u devastation jako że mam niedaleko tylko lubie być pzygotowany na takie wypady i chciałbym skompletować coś co będzie dobrze hamowało jak ori kpl a nie będzie piszczało <- nienawidze tego dźwięku.
Opublikowano 26 Grudnia 201114 l nie wiem czy to jest kwestia dotarcia czy co ja na przód mam tarcze brembo 321 i klocki ferodo premier a piszcza kiedy chcą raz nie raz tak więc już sam nie wiem
Opublikowano 26 Grudnia 201114 l Zapewne będe robił przód i tył w komplecie u devastation jako że mam niedaleko zapraszam, termin luty lub marzec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wszystko co potrzebne mam u siebie
Opublikowano 27 Grudnia 201114 l thx za zaproszenie nie będe tutaj off topa robił, zadzwonie w Nowym Roku - szkoda prądu wcześniej , i ustalimy szczegóły terminy luty, marzec najbardziej mi sie podobają PS: może do tego czasu uda mi się znaleźć zacisk tylny kpl od eSy, chyba że też masz na stanie :gwizdanie:
Opublikowano 27 Grudnia 201114 l thx za zaproszenie nie będe tutaj off topa robił, zadzwonie w Nowym Roku - szkoda prądu wcześniej , i ustalimy szczegóły terminy luty, marzec najbardziej mi sie podobają PS: może do tego czasu uda mi się znaleźć zacisk tylny kpl od eSy, chyba że też masz na stanie :gwizdanie: Jak juz poskladasz wsio do kupy to poprosze jakies numery czesci potrzebne do moda tysz sie skusze
Opublikowano 27 Grudnia 201114 l przeciez masz wszysto powyzej do 320/288mm jak masz jakies pytania to nr do mnie masz ponizej
Opublikowano 28 Grudnia 201114 l Jak juz poskladasz wsio do kupy to poprosze jakies numery czesci potrzebne do moda tysz sie skusze Kolega simon_75 pewnie się pomylił i skojarzył że jak prace na warsztacie u devastation to odrazu upgrade układu hamulcowego na eSowy, rsowy czy prosiakowy :gwizdanie: . Ja tylko chce zrobić pożądny set up obecnego stanu a jako że mam 3.0 tdi to nic nie będe zmieniał - no chyba że się trafi tylny komplet od eSy.
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l czy przy przednim zestawie 345 wejdzie mi felga 17, 8cali et 43?? felge mam z a8, o tył nie pytam bo wiadomo że wejdzie
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l to nie dobrze, na zime 18 a powiedz mi jeszcze jak tarcza od składowania jest troszkę pokryta rdzą to da się ją uratować, lekko stoczyć i będzie git czy lepiej kupić nowe tarcze, bo klocek zakładam że będzie napewno nowy
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l jak ma wymiar i nie bije to "przejedz" ją szczotka na szlifierce kątowej a jak masz mozliwosc to ją wypiaskuj
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l taka felga jak z tej aukcji wchodzi tylko nie wiem czy 8 cali http://allegro.pl/felgi-audi-a4-a6-a8-s-line-17-i2000358824.html
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l to nie dobrze, na zime 18 a powiedz mi jeszcze jak tarcza od składowania jest troszkę pokryta rdzą to da się ją uratować, lekko stoczyć i będzie git czy lepiej kupić nowe tarcze, bo klocek zakładam że będzie napewno nowy no ja wlasnie na zime mam 18 RH et 35 na zaciski od prosiaka no i jest idelanie ale 17 to za cholere by nie weszly
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l chyba zaciski od prosiaka są większe to też wszystko zależy od felgi, wolałbym jednak ponad 17 na zime nie wchodzić
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l jak sprawdzić mając tarcze w ręce czy nie bije ?? tylko na tokarce[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:50_________________________________________________mam kilku nawiedzonych klientów, u których zmiana kól na zimowe wiąze sie że zmianą hamulców i zwykle przechodza z 345mm na 320mm a jeden jest taki który wrzuca na czas zimy 312mm
Opublikowano 31 Grudnia 201114 l jak sprawdzić mając tarcze w ręce czy nie bije ?? tylko na tokarce[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:50_________________________________________________mam kilku nawiedzonych klientów, u których zmiana kól na zimowe wiąze sie że zmianą hamulców i zwykle przechodza z 345mm na 320mm a jeden jest taki który wrzuca na czas zimy 312mm ja jak znajde fajny komplet hamulców na lato to też tak bede robił
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto